Neviens nav anonīms šeit ...:)
Izmantojot oHo.lv tiek fiksēta lietotāja IP adrese.

Ko saka informāciju tehnoloģiju speciālisti par šo?

Cik ātri un kas var atrast cilvēku pēc IP adreses un IP adrese ir kompī?

Ja ieeju no cita kompja,tad cita IP adrese?

adelheide (2009-04-02 15:17)      mamma mia...agjents 007 ir klaat!!! (iedomaajaas EisVenturas laviishanos Paarslinjas mekleejumos)

karbonaade (2009-04-02 15:27)      Tu velies par to parunat?:)
vai ari kaut ko tadu esi sastradajusi, ka nach America jabeg...:)

Laskovij (2009-04-02 15:35)    1 Ja grib un māk var noslēpties tā, ka neviens neatradīs:)

dainty_3 (2009-04-02 15:36)      Patiesībā vajag tikai gribu un tad jau jebkuru fruktu var atrast! :)
Atšķirīgs ir tikai nepieciešamā laika un līdzekļu daudzums....

neluugtais (2009-04-02 15:36)      Lattelecom internetam ir mainīga ip, ko tad?

SoulBoil (2009-04-02 15:38)      Narcise - luuk ko ka man atrakstiija kompetents cilveeks shini juatajaumaa ! :)
>>>>>>>>>>>>>>
Bet mana atbilde, ja vienkārši NAV tādu iespēju [uzzinaat OHO liettaaja IP adresi], ja vien tu neesi ienākošā trafika admins, jo var sniferēt kādu resursu - [web-adrese]

var vispār ļoti daudz ko darīt, atslēgvārds ir pacietība.
Tur nav vienkārsu atbilžu, tas viss ir jāmāk un jāurbj, nav pogas/progas, kuru uzspiežot/nokačājot tev būs TAVA NAIDNIEKA IP.
Dabā nekā tāda nav.

Ja vajag smalkāk par "penetration", prasi, došu ko palasīt. Es nelaužu svešus tīklus un datorus.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

zaulons (2009-04-02 15:41)      IP adrese fiksējas ruteri vai kompī ja tā ir fixētā, ta pat var būt ari dinamiskā IP, ja mājās ir viens kompis pieslegts pie interneta pa taisno(ne caur ruteri) tad piesledzot pie tā paša kabeļa citu kompi IP nemainās. ja izmantojams rūters ta IP ir ieraxtīta ruteri un visi pieslegtie kompkji pie viena rutera uzrādīs to pašu IP.
pēc IP kompja atrašanos vietu ja nav izmantojams proxy var noteikt 10 minūšu laikā un pat ātrāk.un tur nav jābūt ne hakerim ne dižam IT specialistam.
Ja it vēlēšanās palikt neredzāmam tīmekļos, priekš tam ir speciālas programmas kuras slēpj IP, un tad jav atrast IP īpašnieku bez specialista-hakera palīdzības būs pagrūti.

zaulons (2009-04-02 15:45)      LV tīmeklis ir ļoti caurspīdīgs un vāji aizsargāti servaki, līdz ar to ar visādām saskriptotām progām var atsekot jūzerus pat neesot viena vai cita saita admina lomā, to visu var pārtvert pirms saita šļuza caur starpniekservakiem kad users uzdod kāda saita adresi.

BuutlsBamtrinkets (2009-04-02 15:46)      Bērns!:) Ieslēdzot datoru tu saņem savu IP no provaidera, viņi... nu tie dzelzīši, savā starpā, nepārtraukt komunice, tā ir tāda ip protokla(un arī daudzu citu:)), īpatnība. Viņi nemaz NEVAR savstarpēji apmainīties datiem(nu tās ierīcītes, kuras tu pat vārdā nemāki nosaukt), ja viņām nav kaut izdomātu adrešu. KATRA pakete, zina uz kurieni viņai "jālido", TIKAI, ja zina savu adresāciju...
To adresāciju slēpj, tur ira visādi viheri, bet pat to nedara, ja tiešām tas ir vajadzīgs. Kad tu uzraksti šitādu "postu", tad datorītis apmainās ar info, kā minimums, kā pats pats minimums sešos līmeņos un kā vel vairāk minimums, tur ira turpat kilobaits infas. Tie ira vairāki līmeņi interčārdža, kā tas viss notiek.:)
Ja grib noslēpties, adreses neslēpj, liet diensgaismā no svešiem aparātiem. Aptuveni tā. Arī tas ir aptuveni.

BuutlsBamtrinkets (2009-04-02 16:10)      (atrakstīšu vēstuli narciei pupliski, varbūt tam būs lielāka jēga)

:) lūdzu, es jau neko nepaskaidroju, ja mēgina skaidrot, uzreiz sanāks iebrist nesaprotamos terminos.
Te ir, ja kaut druscīt gribas saprast(saviem vārdiem pateikšu, ka iedomājies lielu, lielu, ārkārtīgi lielu tirgu, tanī tirgū visi vis visi visi BĻAUJ, bet visi ir KURLI no iesākuma, varbūt ne kurli, viņi dzid, bet neuztver, dati "nesagremojas", kamēr nezina citu tirgus dalībnieka vārdu - ip, mac)
Aptuveni

>
http://en.wikipedia.org/wiki/File:UDP_encapsulation.svg
http://en.wikipedia.org/wiki/IPv4

Salty (2009-04-02 16:15)      Vai nav pofig - vai esi/neesi atšifrējama/s? Plāno k-ko spridzināt, musināt, organizēt? ;))

Miskastes_Runcis (2009-04-02 16:23)      Un latvijas likumdošana provaideriem liek glabāt log failus vismaz 3 gadus, un ja vajadzēs, atradīs, ka nemetas.

fifidrilla (2009-04-02 16:26)      Bet iedomājies, kāds Oho pielūdzējs izseko Tavu IP adresi un vienā jaukā dienā stāv Tavu durvju priekšā - še es esmu!

p_p (2009-04-02 16:32)      /domās vizualizēju kā dzelži savā starpā sarunājas - man sanāk multene/

fifidrilla, tas takš šausmīgi romantiski, ne? iedomā, cilvēks tā nopūlējies ... ja vien tas cilvēks nav slepkava-maņiaks...

Tessa (2009-04-02 16:42)      /iedomajas pie sava nama durviim dolci..mmm..ar tervetnieku..ekk:)/
jaizveido topsiks:Kuru no oho pasazieriem velaties redzet pie sava nama durviim?..:)

SoulBoil (2009-04-02 17:05)      Tess - nopublice savu adresi un laiku kad jaaierodas, un tad jau redzees kuri ieradiisies ... :)))

exstar (2009-04-02 17:51)      Un vēl jau ir citas identitātes formas kompītim,kaut tā pati makadrese.Pat ūnikālāka par ierasti mainīgo IP.Zinot tavu ip uzlauzt kompīti var tikai kompetents cilvēks.Tam vajag daudz laika,aiz ko tava privātā infa nav nevienam interesanta.Tevi neviens lauzt nepasūtīs...:))Bet iestāžu debilitātes un pērkamības dēļ gan,kāds var ierasties ciemos.Var lietot progas,kā saka buutls,es pats lietoju toru,kad vajag un logojos no mutumbu un polonēzijas..:)
Bet visumā-tava IP ir interesanta tikai tiem,kas oho skatas no cik nikiem brien un ļautiņiem,kas seko.lai nesūti spamu pa tīmekli.Visādi savādāk-dzīvo droši.Tava sīkmanība caur IP nevienu neinteresē...:)))

riks (2009-04-02 18:49)      IP adrese ne kompī, to sterveris iedod. ir kautkāda peldamā adrese un būs viena visiem mazākā kantorītī. kamēr valdību pārlieku nelamāsi, ne-1 Tevi nemeklēs.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu