Kā atrast info par personu pēc e-pasta adreses?

Ja zināma e-pasta adrese, vai un kā iespējams uzzināt pēc iespējas precīzāku info par tās īpašnieku (ip adrese, e-pasta sūtītāja adrese)?
Es amatieris. Paldies!

Yaky (2009-07-06 15:36)    1 Spiegotāj, vai esi kaut ko dzirdējis par personas datu aizsardzību? Laikam Tev pietrūkst nepatikšanu :DD

tiritomba (2009-07-06 15:42)      var. bet Tev toč nevajag.

Anarhists (2009-07-06 15:58)      pameiģini programmu “ošņātāju”, Programma var meklēt atslēgas vārdus, e-pasta adreses, dažu cilvēku vārdus. Interesējošās vēstules var automātiski nokopēt un apskatīt vēlāk. Nedz nosūtītājs, nedz saņēmējs par to neko neuzzinās.;))

KOMPETE (2009-07-06 15:58)      Privātdetektīvi par naudu tev arī to atradīs!...:)

enquire (2009-07-06 15:59)      Tiesu raksta Yaky. Kamdēļ zināt to, ko nevajag.
Paļaujies uz atklātību, ja jūti, ka cilvēks raksta patiesību!

[Laskovij] (2009-07-06 16:10)      Jā un nē...atkarīgs no diezgan daudzām lietam, kāda epasta sistēma, kads provideris, kads epasta programa...utt:)

zaulons (2009-07-06 16:14)    1 Var visu, bet katram pakalpojumam ir sava cena, un tieši tāda veida pakalpojums maksā diezgan dargi.

Exstars (2009-07-06 16:56)      Zaulonam jauir taisnība...:)Tik tā shēma var izrādīties kleina.Kurš teicis,ka uzlauztā pasta kastē atradīsi patiesus personas datus?Un pēc IP adreses atrasts kompis var tikt uzlauzsts un tur atrast arī var tika i to,ko īpašnieks vēlējies ielikt-tipa esmu Dzons Do utt...:)Finālā var sanākt,ka pēc savāktas/un nelikumīgi turklāt...:)/ uzzināsi kurā vietā atrodas kompis.Un tā var izrādīties interneta kafē...:)

aaraa_tumsa16 (2009-07-06 17:23)      (c)Kurš teicis,ka uzlauztā pasta kastē atradīsi patiesus personas datus?Un pēc IP adreses atrasts kompis var tikt uzlauzsts un tur atrast arī var tika i to,ko īpašnieks vēlējies ielikt-tipa esmu Dzons Do utt...:)

vo, vo! JA tev gribēs noslēpt datus, to arī izdarīs...manam kompim ir tas ""dzons do"" un e-pasta kastei, ar kuru nekontaktēju oficiāli, arī neviens dats nav īsts..
p.s. bet patiesībā, nemaz neslēpjos:)

Jeecis_Peecis (2009-07-06 18:02)      IP var un, ja tas ir korporatvais, tad zini organizciju, no kuras sūtīts. Ja ne, tad zini, k, teiksim, šī persona ir no Talsiem. Rīgā nav grūti uzzināt pat rajonu. Runa par amatieri gadījumā, ja arī e-pasta sūtītājs ir amatieris.

Pārējais jau nav tik vienkārši.
:))) Atcerējos, liekas, to agrīno latviešu seriālu "Dzīvoklis" , ar Migelīti ...
- Jums ir uzlikts smags lāsts! Cīņa ar to nebūs lēta!

barbarosa9 (2009-07-06 18:47)      Jaa, ir iespeejams, bet driikst to dariit tikai policija.
Patreiz juus visi apspriezjat nelikumiigas un pat kriminaali sodaamas darbiibas.

Jeecis_Peecis (2009-07-06 20:35)      IP rēgojas katrā mailā (jautājums cits - kas tas par IP, patiešām sūtītāja, samukļots, ārējam tīklam ... ), provaidera dati ir publiski pieejami, nereti, kā jau teicu, trāpās visādi VU un ielās organizācijas, visādi tur "Nodarbinātības dienesti", "Finansu Ministrijas", "Latvijas gāzes" utt. Viena sieviete man lūdza paskatīt viena donžuāna IP. Viņš viņai gvelza veselu pusgadu, ka braukājot pa visu pasauli un vispār stāstīja visādas pasakas. A visas vēstules - no Rīgas. Infa viņu mazliet nošokēja, saprotams. Pati varēja pasktīties, 20 sekunžu darPs. :) Bet ... tas jau vēl neko nenozīmē, jo var strādāt arī no Rīgas, būdams sazin kur ... :)
A pārējais - jebkas, kas saistās ar "nerezidenta" peikļūšanu e-pasta serveru accountiem, portālu profiliem utt. - kā teica barbarosa9.
Apollo kaut kādi "neparasti" ļautiņi "komentāros" sēd, vajadzētu izķert ... Nedomāju, ka KaHeri, drīzāk kaut kādi admini. Es ieeju, pāris komentus ielieku, pēc minūtes parādās pāris segvārdi, kuri ... satur būtisku manu paroļu sastāvdaļu oho un draugos.lv!Ķipa, paķircināja! Tas, ka tas nebija manā galā (manā pc) darīts, fakts, ko ko, bet sargāties es protu! Šitādus toč jāsēdina naffig! Viena sieviete ierīko inbox.lv pastu, pēc pusstundas viņas parole jau kā segvārds apollo čatā ... Viņa kaut ko poličiem rakstīja un es viņai skrīneri taisīju, jāuzzvana, jāpajautā, ar ko tas beidzās.
A kādam telefonam atbilst kāda adrese - nu nezinu, Lattelecomam to , domāju, zin pietiekoši liels ļaužu loks, bet ... ja palaidīs mēli, var neslikti norauties.
Obanā, kāda ķeļega sanāca!

Vilcene_38 (2010-06-25 11:48)      Haa, un ko tas dos? Daudzi lieto darba datorus, vai publiskos, un tikpat daudzi kaimiņu, radu... Un e pasti uz izdomāta vārda. Un var gadīties, ka kāds ir tikapt nodrošinājies, ka šitādus "pētniekus" ātri uzķer un pašus atšifrē, tad "jautrība" garantēta:D

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu