Digitaizers jeb "tablete"

Vai kādam ir pieredze ar šādu aparātu :

WACOM PL-2200 INTERACTIVE PENDISPLAY

http://www.mums.lv/index.php?part=10&part2=19&part3=370&part4=84776&lng=lv

Interesē, cik viņš piemērts darbam ar grafiskajām programmām, konkrēti AutoCAD, Autodesk Inventor u.c. ?

huligansshortos (2010-11-25 19:53)      Parasta planšete nebūs "ražīgāk" ?
Cena būs par kārtu zemāka un ražīgums diez vai būs jūuuutami zemāks.
Ja tas ekrāns stāv slīpi.. roka varētu nogurt.
Pats neesmu ar tādu strādājis.. tas tikai tā.. fantāzija pa tēmu.

Ivans_neBargais (2010-11-25 21:33)      Esmu runājis par šadu tēmu ar cilvēku, kurš autocad lieto ikdienā jau gadiem. Attieksme, pret šāda tipa iekārtām, bija visai nievājoša. Esot jāiemācas strādāt ar programu un mazāk jātic tam, ko filmās rāda. :)

Ivans_neBargais (2010-11-25 22:11)      Viņš nebija no vecā kaluma karojošajiem klaviatūras fanātiem :) Domāju tur ir cits variants. Zinot kādas 10 taustiņu kombinācijas, sev pierastā darba vidē, var strādāt daudz ātrāk un ērtāk, nekā bakstoties ar peli pa meņučiem. Un tagad iedomājies, ka tev būs jāplātās pa lielformāta papīra lapu, tā vietā lai pakustinātu peli par 10 cm.
Cik redzēju kā tas vīriņš strādā, tad krietni intensīvi tika izmantoti daudzpogu peles n-tie taustiņi + vēl manis minētās specifiskās taustiņu kombinācijas.
A vispār fig viņu zin, pats esmu strādājis tikai p-cad, un tas bija sen :)

janisb (2010-11-25 22:26)      aparāts labs, bet vairāk piemērots grafikai nevis CADiem (IMHO)

lykke (2010-11-25 23:31)      es esmu redzējis kā kāda māksliniece ar tādu uzparikti (tableti) zīmēja fotošopā šedevrus. tas bija fantastiski. viņa bija iemanījusies ar to strādāt. un primārais bija zīmēšana. lieliska lieta

nupat aizdomājos - vai tādu vajag man - laikam jau man personīgi nevajag jo mākslinieks neesmu un tātad neko nezīmēju. ar roku nerakstu - drukāju burtiņus līdz ar to nevajag

bet ja tu zinātu - kādus darbus viņa zīmēja - fantastika - kartiņas vienkārši - gaumīgas, skaistas, dažādas. viņa agrāk zīmēja man uz klientu pasūtījumu - klienti pasūta savu individuālo kartiņu un viņa uzzīmē par kautkādu naudu a es tikai ierakstu tekstus un nodrukājam

kā atsauci tagad atmiņā to tēmu, tā baigās emocijas un asinis sāk kūsāt dzīslās - mēģināšu sameklēt (kaut kā) un varbūt vēl uzspēšu kādam ziemassvētku kartiņas nodrukāt superīgas

nav vairs tie laiki kas agrāk, bet vienalga - cilvēki vēl dzīvo un nauda arī ir

huligansshortos (2010-11-25 23:44)      lykke
Tas ir vairāk mākslinieces un mazāk tableta nopelns :)

lykke (2010-11-26 00:02)      cik labi, ka ir tik gudri cilvēki!

Palomino (2010-11-26 09:39)      Būtu bijis interesanti ar šito pamēģināt, bet tā kopumā pievienojos I_neB viedoklim 22:11. Savā laikā ar AutoCAd un veco tableti strādāts līku muguru.:)

joens (2010-11-26 12:20)      Kā izskatās pēc vairāku specializēto internetforumu izskatīšanas, priekš CAD šīs planšetes ir maz piemērotas (atsevišķi roku piešāvusi indivīdi neskaitās), toties grafiskajiem dizaineriem un māksliniekiem šis ir pamatinstruments. Pašam pieredzes nav, pirms ~10 gadiem lietoja speciālas planšetes ar koordinātu peli lielformāta rasējumu (topogrāfijas galvenokārt) pārzīmēšanai, šodien ar to daudz ātrāk tiek galā lielformāta skeneris.

AutoCAD speci lieto programmējamas peles un vispār darbam paši raksta visādas operāciju programmas, jaunākās CAD versijas dod ļooooti plašas iespējas.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu