Palīdzība datorspēļu instalācijā

samērā bieži ir nepieciešama palīdzība datorspēļu instalācijā un palaišanā, "parastie" IT speciālisti gadās ka norausta tik plecus un papurina galvas, ka īpaši neaizraujās šajā jomā, lūdzu iesakiet kādu spečuku tieši šajā jomā...

cilveex (2011-05-30 13:52)      Nekā speciāla tur nav.
Ja datorspeciālists nespēj uzinstalēt spēli(ja vien dators ir spēles prasībām atbilstošs), tad šo nosaukumu tāds nēsā nepelnīti, man domāt.

MrJones (2011-05-30 14:36)      Nez,..ja speele ir ar licenzi un kompis atbilst prasiibaam probleemaam nevajadzeetu buut... ja vien runa neiet par crackiem un tamliidziigaam lietaam, kur pienjemu, tieshaam nopietns IT specialists neies kjeepaaties.

dudiks (2011-05-30 16:05)      NEKAD nav bijushas probleemas ar legaalo speelju palaishanu. nelegaalaas - miskastee un velkam par jaunu :)

simulatori, stateegjijas :)

GarlaikotsLaucinieks (2011-05-30 16:41)      Parasti palīdz gūglēšana pēc simptomiem/kļūdu ziņojumiem, īpaši, ja datorspēle nav tikko kā no konveijera, tobiš bez pirmā gigabaitīgā ielāpa :P

Citiem mēdz būt tādas pašas problēmas, tāpēc forumos var atrast risinājumus, gan ne vienmēr.

Licencētām programmām mēdz būt tehniskais atbalsts, bet reizēm (reti, bet tomēr) vienalga disku nākas nolikt plauktiņā vai stiept atpakaļ uz veikalu.

Speciālisti nevar zināt visu par visām datoru konfigurācijām un mūsdienās arvien vairāk ir lietotāju, kam vienkārši nelaimējas, jo risinājuma vienkārši nav (programmētājiem līkas rokas, entuziāzistiem vairs nav tādu iespēju labot pašiem un vēl citi iemesli)

Man pašam iekš Age of Conan pēc tam, kad viņi nomainīja tehnoloģijas un daudziem kļuva labāk, tagad tāpat kā daudziem citiem ir cita veida problēmas, kurām risinājuma vai nu nav, vai ir jāeksperimentē, ieskaitot visas sistēmas pārinstalēšanu, bez garantijas, ka sanāks. Dažas problēmas esot neizlabotas jau gadus trīs ja ne četrus.

Secinājums - kā paveicas, bet konkrētās problēmas tomēr labāk gūglēt, un atrastos risinājumus sev kaut kur pierakstīt, ja domā pēc gada diviem nostaļģijas pēc atkal uzinstalēt.

Ak, jā - tā kā es arī strauji tiecos uz 40-gadīgo vīriešu kategoriju, no datorspēlēm man patīk RPG ar labu sižetu un izvēles brīvību, stratēģijas, kur ir laiks padomāt (tobiš - turn-based), bet mēdz uznākt vēlēšanās arī pēc kaut kā cita pārmaiņas pēc.

wolands (2011-05-31 10:24)      hermy - HOMM, Warcraft, Starcraft. Bet reti. Ļoti reti.
Ar gadiem aizvien vairāk paliek žēl laika.

Līdzīgi jautājumi
Tīkla (LAN) spēles ģimenei (14 atbildes)Xbox one digitālās spēļu versijas? (8 atbildes)Spēļu dators (19 atbildes)Problēmas ar spēlēm. (3 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu