CSDD eksāmena tests offline.

Vai ir vēl kaut kur pieejamas programmiņas CSDD eksāmena testam?
Cilvēks dzīvo pamatīgos laukos,un nets ir limitēts.Uzgāju autoskolas"Mustangs" offline testu,bet cik atceros tad laikam šams bija ar kļūdām.Un visur citur tikai online:(
Pareizāk jau laikam būtu griesties tuvākajā CSDD.Varbūt šamie kādus CD ripuļus tirgo.Vai vismaz kādu infu pametīs. Varbūt ka šeit ar kāds ko zinās ieteikt.

Edg  3   Dziļos vai ne tik dziļos laukos, pirms eksāmena ir labi jāiemācās ceļu satiksmes noteikumi. Tad ari nevajadzēs nekādus off vai on line. Kā tad kādreiz lika? Anketes un biļetes ari pa labi un kreisi nedalīja. Un tie trafareti kas bij pieejami arī bij sūds un negarantēja neko. Ja neko nejēgs, tad arī nenoliksi. Īsāk sakot kautko mehāniski iekalt nekad nevajag, vajag mācīties un censties izprast. Tad arī onka no visdziļākajiem laukiem visu nokārtos ar pirmo reizi. Drīzāk jau onkam var būt lielākas problēmas ar PC apgūšanu nekā ar online eksāmenu kā tādu.

breakdown  1   ja arii CD tirgo, nav vienkaarshaak nopirkt uzdevumu graamatu un no taas arii maaciities? es vasaraa 2as kategorijas noliku, arii nets bija limiteets.. kad vareeju, pildiiju testus online, kad nee, buuros pa graamatu..

Edijs1974      Nav nekā labāka par grāmatu, tur būs visi CSDD testi.

GarlaikotsLaucinieks      Nu, nu, Edg :P

Zinu, kā man viena radiniece astoņdesmitajos lika tiesības bez izdales materiāliem :D

Un patrenēties pirms eksāmena vienmēr ir vērts.

Ja i-nets ierobežots, tad varbūt lai mēnesi neskatās porniķus, bet patrenējas tajā tiešsaistes CSDD izmēģinājuma programmā (vai kas nu tur ir tagad).

Man savulaik tas līdzēja labāk par Mustanga ripuli, lai gan tieši ar to arī sāku.

Ja nekā citādi, lai aizbrauc pie radinieka/koriša/uz internetkafejnīcu pilsētā un intensīvi patrenējas.

arnisb      CSDD mājas lapā var atrast testus patrennēties.

liancite      CSDD mājās lapā visi transportlīdzekļu testi...un ja nav nets, protams, ka uz bibliotēku... :)

slinjkje      varbūt ir kāds telefons, ja nav neta https://play.google.com/store/search?q=csdd&c=apps

mice    1 Kādas problēmas? Ja neta nav, tad testu grāmata. Ja iegūst kvalifikāciju, tad autoskolas tak māca teoriju. Bez zināšanām viņi nemaz nelaidīs uz CSDD eksāmenu!
CSDD nekādus ripuļus netirgo, bet testu un noteikumu grāmatas dažās nodaļās ir nopērkamas lētāk nekā grāmatnīcās.

GarlaikotsLaucinieks      O! Pareizi, mums tak visās biblenēs tagad ir bezmaksas internets

/tā ir, ja mājās bezlimits - tādi sīkumi aizmirstas/

Edg      ==>GarlaikotsLaucinieks
Esmu nolicis četras kategorijas un stāžs man ir no 1986. gada. Ne reizi pirms eksāmeniem neesmu kautkādus traferetus meklējis un kautkur īpaši trennējies. Visas reizes ir noliktas, ieskaitot arī reizi kad pad***u tiesības, precīzāk tās nozaga. Tāpēc saku ka vispirms ir jāizprot lietas būtība un tad nebūs problēmu. Jā neesmu es licis pēc jaunām sistēmām uz kopjūtera, bet tas jau ātrumu nemaina, kļūdas procents ir tāds pats 10%.

JurisK      Kad liku peedeejo reizi - divas triis reizes izlasiiju noteikumu graamatinju - ar to pilniigi pietiek. Testi tik jauc galvu, jo eksaamena laikaa tu meegjini nevis atcereeties konkreetu noteikumu, bet testa lapu. Atkal bezteemaa, piedod! Bet Edg pilniiga taisniiba! Ja kas - liku bez kursiem(bija juurniekiem taada iespeeja), neredzeeju nevienu testu vai skaidrojosho graamatu, tikai noteikumus. Noliku 1.reizee, uz kompja.

mice      Satan!
Ko uzreiz uzvelcies? Nu sorī,- lasiju pa diagonāli, tādēļ arī nokļūdījos. Kas tur traks?
Nevajag aizmirst par med.uzziņu!!!! Varbūt arī narkologs vēl jāiziet?
Ja tas nav darīts, tad labāk piezvanīt uz CSDD kvalifikācijas daļu, un nosaucot personas kodu tur viss parādīsies, kas ir un kā nav.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu