par sinhronizāciju ar ārējo cietni

Vai var kāds lūzerim, kam atmiņā tikai Window 3.1.1 kādā veidā ir kāda iespēja iekš W7 izdarīt tā, lai veicot izmaiņas Worda vai Exel dokumentā, kas ir kompī arī ārējā cietnī tās tiktu saglabātās??? Ieteikumi pāriet uz Macu un lietot Time kapsulu tiek pieņemti ja tiem pievieno čeku par Maca cenu.

fargo (2012-06-16 19:31)      Pamēgini Genie Timeline.
http://www.genie9.com/Free_products/free_timeline.aspx

AldisP (2012-06-16 22:43)      MS arī piedāvā savu tūli sinhronizācijai - SyncToy

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=15155

Apraksts jau nu uzrakstīts dikti smuki, nez tik kā tas dzīvē (ne)strādā :D

nomalis57 (2012-06-16 23:07)      Ņemos iekš IT 30 g. bet tik dīvainu jautājumu neesmu sastapis... Pie Save As norādām disku (cietni). Ir auto save, bet japienkonfigurē:))

fargo (2012-06-17 08:25)      kādas funkcijas bija jāpilda šos gadus?
nekad nav bijis jāsaskaras ar rezerves kopiju sinhronizāciju?
un kurš sikopāts dos katram lietotājam tiesības darboties ar failiem rezerves kopiju direktorijās? un ja viņs ar savu "save as..." uzrakstīs kāda cita lietotāja failam pa virsu? un tad kāds cits, vēl kāda cita un tad vēl kāds un vēl kāds? tas nebūs rezerves kopiju serveris/disks, bet kaut kāda bezjēdzīgu datu kloāka.
to dara tikai backup operator´i, nevis ar tagad kāds ofisplanktons līdīs ar savu "save as..." vietās, kur tam aPsolūt darīt nau ko.
un ja tas ir mājas lietotajs un seiv.asojamo failu ir simtiem un viņš grib rezervēt divās vai trijās nošķirtās lokācijās un sinhronizēt tikai noteiktas direktorijas/datnes vienā un citas citā un vienas vienos laikos un citas citos? piemēram sievas fotožopus sinhronizēt ar viņas noutbūku, bet savus filosofiskos krecelējumus kādā antikvārā datorā zem virtuves galda? visu ar save as? var jau arī tā. arī ar disketi pārnest laikam var.

Speciaalists69 (2012-06-17 13:11)      Problēma skaidra, "save as", norādot ārējo cieto kā tārgetu, neko nerisina. Lietotājam, manuprāt, vajag kādu nelielu bezmaksas tūli, kas ļauj lietot automātisko backupu, veidojos "versijas". Gadus 5 atpakaļ mēs no kantora klientiem likām mazus NAS serverus ar piekomplektētu šādu tūli. Ja laimīgais jūzeris izdzēsa dokumenta saturu, nopsieda ctrl+save, uz viņa darbmašīnas saturs saglabājās tukšs. Bet no backupa iekārtas varēja sameklēt un izdabū† iepriekšējo versiju. Un visi bija laimīgi. Softs, šķiet, bija no www.ca.com. Bet ir dafiga vēl visādu.
Kas attiecas uz rakāšanos pa backupiem un to menedžēšanu - cik saprotu, jautājums ir ar savu mājas vidi. Vai ir jēga likt šāres un pieejas tiesības katram mājas tīkla lietotājam, ja neglabā home porn un vēl visādas izvirtības, kas bērniem nebūtu jāredz - vvz. Man liekas, ka ne.

wolands (2012-06-17 23:27)      Win7 Offline files strādā labi. Neesmu tik pārliecināts vai tie strādās arī ar ārējo cietni - esmu lietojis tikai tīklā sharēm.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu