´´User´´ mapes deportācija :)

Datoram ir divi diski C: un D:
OS Win 7.
Mape ´´user´´ instalēta uz C:, bet vajaga uz D:
Vai iespējams bez OS pārinstalācijas ´´user´´ mapi pārnest un pierakstīt uz pastāvīgu dzīvi diskā D:?

fargo (2012-08-04 12:24)      bez pārinstalācijas nē.
varbūt pietiktu ar user dokumentu mapes pārnešanu?

http://windows.microsoft.com/en-US/windows-vista/Redirect-a-folder-to-a-new-location

prodigyy (2012-08-04 12:56)      Es teiktu ka noteikti var :)
rekur ir vairāk info: http://goo.gl/urCiO

ugunssuns (2012-08-04 12:56)      var pārvākt līdzīgā stilā ar bildes, video, mūziku, desktop un lejupielādes. Pārējais tad varētu tikt mēģināts, mainot iestatījumus atsevišķās programmās - piemēram - outlook, ja tāds tiek lietots utt.

neko (2012-08-05 09:31)      Pilnīgi noteikti var. likvidē d: disku un pievieno to kā c:users. (to dara caur Windows Disk Manager). Tas atavisms, diskiem piešķirt burtus jau sen tehniski vairs nav aktuāls. Šinī variantā nekādi sistēmas parametri jāmaina nebūs. Tehniskā info kā to izdarīt ir Mircrosoft lapā. Nepaslinko un pameklē caur google.

fargo (2012-08-05 09:57)      varēt var arī windows mapi izdzēst. darīt to nevajag. eksistējošam kontam NAV jāpārnes saknes direktorija nekur citur, tikai windowsā paredzētā lokācijas maiņa lietotāja dokumentiem(kas nebūt nav viens un tas pats, kas visas lietotāja sistēmdirektorijas maiņa, par ko jau minēju). gribas problēmas, kuras radīsies ar 99%varbūtību, jo esošajām programmām nebūs pieejas AppData u.c. mapēm vecajā vietā - user profailā, uz priekšu! un pie kājas, ka windows ir kļuvis gudrs, programmas nav.
vēlreiz - nē, nevar!
ja ir kaut kāda nepieciešamība, tad to dara pārinstalējot operētājsistēmu. vai arī to var darīt ar tikko izveidotu kontu un vienalga, lietotāja sistēmdirektoriju vēlams atstāt noklusējuma adresē, bet var brīvi mainīt pašu lietotāja dokumentu lokāciju arī jau esošajiem kontiem.

fargo (2012-08-05 10:00)      jā un vēl. tas, ka gīki panāk visdažādākos risinājumus pēc savas vajadzības, tas ir viens, viņi spēj tikt galā ar papildus uzdevumiem, kuri NOTEIKTI radīsies tēmā minēto manipulāciju rezultātā. vai tas ir šis gadījums? rezultāts būs nedarbojošās sistēma un iespējami autora datu zudumi, ja viņš vairs vispār finālā netiks windowsam klāt. meh

neko (2012-08-05 10:25)      fargo: tev nav taisnība. motējot jebkuru partīciju vajadzīgajā folderī no sistēmas viedokļa nekas nemainās, nevies "path" nav jālabo un attiecīgi nav pilnīgi nekādu problēmu.

var izmatot arī mklink komandu:
http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-files/how-do-i-place-user-directories-on-
a-separate/8d15f660-293a-48cc-bfc3-f978ad59d67e
Did you already try the "MKLINK" method?

1.Enable administrator account and set a password for it.
2.Logoff and login with administrator account
3.Relocate your user data to other non-system partion,for example from C:usersJ to D:usersJ
4.Use mklink to create a symbolic link from C:users to D:users
mklink /D C:UsersJ D:usersJ
5.Re-login using your own account, you should find nothing changed but your physical user data is on drive D

informācijas avots: oficiālā Microsoft Windows 7 dokumentācija.

fargo_pa (2012-08-05 10:49)      symlinki ir eleganta lieta un problēmas, kuras var rasties arī var būt tik pat jaukas un elegantas. ne ar windows, bet ar programmām, kuru funkcijas, piemēram, neparedz FollowSymLinks. cilvēkiem sanāk izklaidēties, lēkājot apkārt ugunskuram ar tamburīnu un risinot gan symlinku, gan direktoriju juncion problēmas, kuras radušās nepareizi šīs lietas pielietojot, vai dēļ izmantoās programmatūras nepilnībām. linuksa simlinku sistēma strādā nevainojami. kāpēc? šai platformai rakstītā programmatūra paredz, ka šāda funkcija tiks izmantota.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu