Tildes vārdnīca datoram

Sveicuks!!..sakiet, kur dabūjama Tildes vārdnīca datoram lejupielādei, Windovs 7?

fargo (2012-10-08 21:59)      kinozal.tv ir.

janisb (2012-10-08 22:22)      torrentos meklē, piemēram
advbt.lv

Edg (2012-10-08 23:27)      Legāli tildei ir arī web versija, tur pat vilkt neko nevajag.

wolands (2012-10-08 23:35)      Veikalā nemēģināji?

painkiller (2012-10-09 09:28)      Nevajag cilvēku mācīt zagt.
Tildes Birojs - ne tikai vārdnīca, bet arī kaudze citu (tiesa, mazāk) noderīgu programmu - ir nopērkams teju jebkurā datorveikalā. Savukārt, ja vajadzīga tikai vārdnīca no tā visa, tad itin labi var izmantot letonika.lv pieejamās bez maksas un arī, nepārkāpjot likumu.

fargo (2012-10-09 10:08)      tā nav zādzība.

wolands (2012-10-09 10:22)  1   Fargo - tiešām? :(
Tildi izstrādā tādi paši puiši un meitenes, kā mēs visi. Viņiem katram ir bērni mājās, kas ēst grib. Tirgus viņiem ir tāds kā ir - Latvijas latviški runājošie. Īstenībā ir brīnums, ka vispār tāds produkts ir. Ja tiešam nevar atļauties tos 15Ls, kas jāmaksā par Tildes Biroju mājai, tad var jau nu aiziet uz web variantu.
Es saprotu, ka zog Ilustratoru, AutoCad un citas figņas, kas maksā tūkstošos latu, bet 15Ls dēl ... Un jā vēl izstrādātājs būtu internacionāla kompānija ar īpašniekiem miljardieriem ...

fargo (2012-10-09 10:43)      wolands, sekojot šīs un izklaides industrijas loģikai, zagļi bija arī trolejbusu vadītāji, kuri klausījās radio, nemaksājot, taviem daiļajiem vārdiem sakot "tādiem pašiem puišiem un meitenēm, kā mēs", ņēma no muties "tādiem pašiem puišiem un meitenēm, kā mēs" pēdejo maizes kumosu, nelietīgi klausoties radio savās trolejbusu kabīnēs. nav nekādas zādzības. ir licenču pārkāpumi. ar lobiju palīdzību onkuļi to ir panākuši nosaukt par zagšanu. cilvēkiem pietiekami ilgi ķemmē smadzenes, arī šajā jautājumā.
es te nerunāju par to, ka tas ir labi, vai tas ir slikti, es runāju par vārdu "zādzība" un zādzība tā nav, lai arī onkuļi ir panākuši, ka licences pārkāpšana tiek saukt par zādzību, lai arī tāda tā nav.

wolands (2012-10-09 11:49)      Fargo - nu, ja gribi skaldīt matus, tad licenci var pārkāpt tikai, ja esi piekritis tās noteikumiem (nopircis attiecībo produktu un noinstalējis piekrītot licences noteikumiem). Ja neesi to darījis, tātad taisies to lejuplādēt (zagt) no kaut kāda interneta resursa. Tas pats attiecas uz mūziku.
Tam nav nekāda sakara ar radio klausīšanos autobusā. Katrs ražo savus produktus un pārdot tos kā grib - ne Tev ir tiesības to izlemt. Tev ir tiesības izmantot vai neizmantot ;)
Neesmu fanāts - manis pēc instalējiet MS, Oracle, Ilustratorus un citas figņas, līdz miljardieru garās rokas BSA izskatā aizsniegs arī Jūs. Man tīri labi der Linux, PostgresSQL un Inkscape. Jā, šur tur iespējas atšķiras, bet mazāk kā cilvēki iedomājas. Varbūt tad arī LV vārdnīcai pietiks ar to, kas ir bez maksas. Ja nē - saņemies un samaksā. Nav TIK dārgi ;)

fargo_pa (2012-10-09 12:14)      nē, tā nav matu skaldīšana. tas ir principiāli, kas tiek saukts par zagšanu. un DOMĀJAMO ienākumu zaudējumi tikai pieskaitīti REĀLIEM zaudējumiem, nemaz ne tik sen.
vēl ne tik sen, negūtā peļņa, bija tikai negūtā peļņa. kopš neilga laika negūtā peļņa ir sākta ieskaitīt reālos zaudējumos. tas neattiecas tikai uz IT nozari.
kopš reāli dabā neeksistējošas lietas ir iespējams konvertēt reāli dabā eksistējošās lietās, ir nepieciešams reāli dabā neeksistējošām lietām piešķirt vērtību.
tāpat ir ar muzikantiem un industriju, kura liekulīgi vaimanā, ka tik brīvas kopēšanas iespēju laikmetā šie censoņi zaudē miiilzīgus ienākumus, lai gan ir tieši OTRĀDI -
NEIEROBEŽOTAS VIENA DARBA KOPĒŠANAS IESPĒJAS IR RADĪJUŠAS NEIERBEŽOTU IENĀKUMU IESPĒJU PAR VIENU UN TO PAŠU DARBU.
loģiski būtu, ja vaimanu vietā būtu prieks, jo agrāk, lai muzikants pelnītu, tam bija JĀSTRĀDĀ... KATRU! reizi, kad tas grib nopelnīt naudu. tagad tas ir mainījies. muzikants var strādāt VIENU reizi, bet pelnīt neierobežotu reižu skaitu.
tālāk.
industrija nostadījusi izpratni par lietām tādā veidā, ka nespēja gūt ienākumus bez darba pielikšanas tiek pielīdzīnāta netaisnībai.
lai arī lietu kartība jebkurā citā ar reālām vērtībām saistītā nozarē ir akurāt otrāda - lai saņemtu samaksu par darbu, ir jāstrādā KATRU reizi.
tas nozīmētu, ka muzikanti saņemtu naudu no trolejbusa vadītāja, tiem būtu jāspēlā DZĪVAJĀ, tad būtu pamatoti prasīt samaksu par darbu. šajā, ačgārno vērtību laikmetā, par vienreiz izdarītu darbu var prasīt samaksu neskaitāmas reizes un pretējo uzskatīt par netaisnību(industrijas darboņu bērniņiem ņem maizi no mutes, nelieši).

GarlaikotsLaucinieks (2012-10-09 13:38)      Piekrītu šeit Wolandam.
Cik man zināms, Tildes vārdnīcas izstrādātāji maksāja (un ne mazu naudu) vārdnīcu veidotājiem.
Aizejiet, nopērciet tās vārdnīcas grāmatu veikalā un paškirstiet lappuses - sanāks varbūt drusku lētāk (nezinu, sen neesmu pircis nevienu vārdnīcu), bet nemaksāt saprātīgu naudu mūsu pašu cilvēkiem par ērtu (nosacīti, bet pilnīgi noteikti, salīdzinot ar grāmatām) rīku... tas jau ir no sērijas fuj.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu