HELP!Kā dabūt skaņu uz PC?

Protams, ka tikai es spēju nejaušām izdzēst skaņas draiveri uz sava datora...Tagad pazuda skaņa..Itkā instalēju vietā jaunu, bet skaņa nav parādījusies..Lūdzu kāds, kas šajās lietās saprot vairāk par mani sniedziet padomu!! Kā to sasodīto skaņu dabūt atpakaļ???

fargo (2012-10-26 15:15)      kāpēc tu domā, ka izdzēsi draiveri, ko tieši tu darīji?
kāda op.sistēma?
vai esi pārliecinājusies, ka vadi ir vietā? ja ir vietā, tomēr izrāvi ārā uz saliki vecajās ieejās? izslēdzi skandām strāvu un ieslēdzi atpakaļ? restartēji datoru?
(lai nav, ka jaucam motoru, bet aptrūkusies zupa)
realtek draiveri der parasti vienmēr. bet pirms dot linkus, pastāsti vairāk, vēlams sīkāk - ko tiesi darīji, kāpēc(pēc kādām darībām pazuda skaņa) pazuda skaņa un kā notika(no kuriem linkiem vilki draiveri) skaņas draivera pārinstalēšana. jo vairāk info, jo labāk.

fargo (2012-10-26 15:53)      kāds ir datora nosaukums, ja tas ir laptops? ja nav, tad kā saucas mātesplate? to vairumā gadījumu var noskaidrot ar http://www.gtopala.com/ (SIW) vai free everest versijas palīdzību.
jebkuri draiveri ir vispirms jānoinstalē, pirms likt virsū jaunus. parasti sanāk, bet dažreiz sistēmā rodas divas draiveru versijas vienai ierīcei, piemēram vga iebūvētai onboard v-kartei un ārējai un tad nestrādā korekti neviena. ar skaņu mēdz gadīties līdzīgi, reti, bet tā notiek.

Speciaalists69 (2012-10-26 16:30)      attaici devaisu menedžeri.
labā poga uz my computer, tad properties. šķirklī hardware ir poga device manager.
paskaties, ko tev rāda pie audio. paskaties, vai kaut kas ar jautājuma zīmēm, krustiņiem. pie reizes kontrolpanelī paskaties, vai nav disablota skaņas iekārta.
un vispār - ja esi netālu, atnāc sakārtošu.

Speciaalists69 (2012-10-26 16:50)      ja lielais kompis un skaņas karte atsevišķi, nevar būt, ka skaņas karte ir izbakstīta no slota?

fargo_pa (2012-10-26 17:15)      es jau gribeju teikt, ka nezinās viņa, kas ir slots, nu da labi. mātene ir

gigabyte C51-MCP51, to nu mēs noskaidrojām.

tūliņ manīs, vai ražotāja lapas rekomendētais draiveris eneiblēs audioierīci.

Steamroller (2012-10-27 01:28)      Vispirms atinstalē veco draiveri, un tad uzinstalē jauno, un viss būs kārtībā. Tā parasti notiek, ja palikuši kādi gali draiveru kataogos.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu