Izsekošanas programma datorā

Šodien atklāju ka datoram parādījušās jaunas "interesantas" ikoniņas...... Viena no tām ir visu datu kontrole kopā ar videonovērošanu (kamera arī manījusi savu ierasto "dislokācijas vietu" - izmainīts kameras leņķis......) otra programma ir visu dzēsto failu atjaunošana..... Jautājums sekojošais : Vai ir iespējams turpināt lietot datoru, lai kolēģi tomēr nezinātu KO es tajā esmu darījusi? Tekstus par tēmu darbā dators domāts darbam šoreiz pietaupiet sev! Kā lietojot datoru apiet "izsekošanas programmu un protams arī videonovērošanu".

janisb (2013-07-01 20:07)      sāc ar to, ka kamaeru aizlīmē ar melnu izolentu :D
Bet vispār šādi "aprīkotu" datoru nekādā gadījumā navajadzētu leitot privātu datu apstrātāei (ibanka, epasti, sociālie portāli, dokumenti) Ja reiz tiek pārtverta klaviatūra, tad nekādi šifrētie diski VPNi u.c. izvirtības nelīdzēs...

janisb (2013-07-01 20:16)      atkarībā no tā kādus tieši spiegošanas vektorus programmas iz manto bet spriežot pēc aprakasta labāk vispār nemēģināt, kā arī apdomāt par darba vietas maiņu - pat bankas šādus trikus neatļaujas...

iza_14 (2013-07-01 20:40)      :) Ļoti skaisti! Redzu, ka mani pēta no facebook.com, un , konsultants ir klāt;) Man pieslēdzās - tiek piedāvata programma( ar maniem datiem un e-pastu) ;Convert Videos un lūdz , lai ielaādēju :)))

never_pa (2013-07-01 20:48)      kaut kādus papīrus par tēmu - atļaut videonovērošanu, esi parakstījis? Tas vispār nav likumīgi!

joens (2013-07-01 21:11)      Par to dzēsto failu atjaunošanu - nepadalīsies ar programmu? Citādāk daži apgalvo, ka no miskastes izmestus failus praktiski atpakaļ nedabūt (pirmās 5 minūtes vēl it kā neskaitās).

Edg (2013-07-01 21:38)      Vari pamēģināt apskatīties control panelī instalēto progu sarakstu. Ja tur var ieradzīt moš kautko var izmest. Vēl vari pamēģināt system restore atpakaļ uz kādu datumu kad bij bez zooparka, tiesa šis var ari ne visai līdzēt. Uzliec windows defenderi no maikrosofta. Tur opcijās var atrast interesantas lietas ar ko katra proga nodarbojas, pat ja jama nav programmu listē, un iztīrīt. Defenderis ir par velti un neviens darbā nevar oficiali celt nekādas preenzijas, oficiāls bezmaksas pielikums pie logiem. Es ar defenderi esmu dažus brīnumus izravējis.
Taču par kameru, jau minēts efektīvākais līdzeklis - melnā izolācijas lenta. Es arī tāds kautrīgs un darba kompim to caurumu aizlipināju. Jūtos neomulīgi kaut ari nelietoju :D

Joen, failu atjaunošanas progu ir pilns internets. Man pašam ir foto failu atjaunošanas softs, tiesa maksas. Samaksāju jo takse bij tīri simboliskas sēņu naudas izmērā. Ar to esmu cēlis laukā zudušus failus pat no formatetām atmiņas kartēm. Kā saka pameklē, visu var atrast.

69mmm69 (2013-07-01 21:50)      Ta paņem un reāli izspēlē kādu labu ainu lai tavējie saprot ka esi tos uzķeris.

skarbaiskungs (2013-07-01 22:39)      Viss atkarìgs no tavas darbìbas sfèras. Shis gadìjums gan samèrà prasts, ja jau pat ikoninju uzkabinàjushi. :) Par bankàm tik kategoriski gan nevajag izteikties. Dazhàs iestàdès tà pat ir obligàta droshìbas prasìba.
Un ja tas ir darba vietà, iesaku tomèr painformèt priekshniecìbu. Jà, var bùt tas sankcionèts pasàkums, bet var gadìties, ka arì vinjiem tas ir pàrsteigums.

kritejs (2013-07-01 22:52)      Ir progas kuras nevar noteikt un kuras uzreiz jebkuru darbību ar datoru nosūta uz kādu e-pastu, kā arī skatās ko dara lietotājs reālā laikā.

Nate (2013-07-01 23:16)      Austrijā istabenēm ir darba kompji?Kādas programmas pielietojat un kam?

Mezhavecis (2013-07-01 23:22)      Kas tā par muļķīgu vāvuļļošanu?Darba datoros parasti jau biosa līmenī ir uzlikta parole,un nekādas programmas tur visādi pajoliņi čakarēt nevar un nespēj.

fargo (2013-07-01 23:46)      "Vai ir iespējams turpināt lietot datoru, lai kolēģi tomēr nezinātu KO es tajā esmu darījusi?"
nē.

"Kā lietojot datoru apiet "izsekošanas programmu un protams arī videonovērošanu""
izsekošanas - nekā, bet kamerai, kā jau minēja, tu vari aizlikt kaut ko priekšā.

"Katra ziņā uztveru pareizi, ka visas manas paroles, pieejas kodi u.t.t tagad vairs lietojot šo datoru nepiederēs man vien?"
jā.

paroles ir jānomaina. nekādas privāto darīšanas caur svešiem datoriem veikt nevajadzētu. dators pat netiek "spiegots", šajā gadījumā, tāds vārds man liekas ir pilnīgi nevietā. uz datora veiktās darbības tiek fiksētas. atklāti. nekādas spiegošanas. man ir grūti iedomāties ar kādiem argumentiem varētu pamatot, kāpēc datora īpašnieks - darbadevējs, nedrīkstētu fiksēt uz sev piederošām komunikācijas ierīcem notiekošo.

Lucy (2013-07-02 08:40)      Te tevi arī novēro:)))
zinu,ka mūsu kantorī ir kas līdzīgs,visi zina un uzmanās.
Dabs ir darbs un saimnieks dar ko grib,kau tas ir cilvēktiesību pārkāpums man domāt

Spicis (2013-07-02 08:43)      Atbilde - jā, jāpāriet atkal uz savu portatīvo datoru.

wolands (2013-07-02 17:14)      Vispār jau, ja lietosi darba devēja tīkla savienojumu (piem WI-FI), tas vienalga redzēs ko dari un kur ej, ja vēlēsies ... Tā, ka vienīgais glābiņs būs mobilais internets. Tad tikai provaideris, Austrijas valdība un, protams, CIP skatīsies ... :D

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu