Datu atjaunošana uz cietā diska

Datorā uz ekrānvirsmas bija Folder (dzeltena mapīte), kur iekšā bija vajadzīgas bildes un Word materiāli. Šodien pa nakti daudz ko šķiroju un izrādās visu to mapi esmu izdzēsis un pēc arī no mistkastes izdzēsis :(
Mēģinjāju atrast programmas, kas atgriež datus, bet man tur nekas nesanāk.
Vai varat ieteikt kā man atgūt datus? varbūt ir kāda bezmaksas programma? Iesakiet, lūdzu, vienkāršāko, jo datoros slikti orientējos.

marekst      aizmirsti, psec taviem datiem vai arī maksā kādam kas to māk izdarīt

Rainstorm      Labāk jau tiešām pasaukt kādu zinošāku datoros-neiespējami tas nav.
Vari sekot šai instrukcijai; http://www.icare-recovery.com/windows-7-recovery/windows-7-permanently-deleted-files-recovery.html

marekst      ja gribi ko saglābt vai lai kāds cits saglābj tad vēlams neko nedarīt ar to datoru lai nesabojā to ko vēl var glābt

selnija_      Tad kas tev aktuālāks: ēst vai folderi atrast? Kā tu vari vēl pie datora darboties, ja 3 dienas neesi ēdis?

ankoridzha      Īpatnējs stils - ja cilvēks lūdz palīdzību, bet palīdzēt nevari vai negribi, kāpēc nodarboties ar apņirgšanu, apcelšanu?

riks086      ->ankoridzha 2014-11-16 17:11
Pret šo jaunekli (ja viņš tiešām ir reāla persona) PA-ā ilgu laiku izturējās ļoti līdzcietīgi, deva labus padomus, cik zinu - viena sieviete pat aicināja ciemos uz Ziemassvētkiem, lai viņš nejustos vientuļš. Bet cilvēks dzird tikai pats sevi (atkārtoju - ja vien aiz šī tēla neslēpjas pavisam cita un citāda persona) vai vēlas dzirdēt tikai to, kas viņam pa prātam....

ankoridzha      Viss ir iespējams, varbūt cita un citāda persona, varbūt pat ar garīgām novirzēm, bet cilvēks lūdz konkrētu padomu. Ja kāds var, lai dod šo padomu un tas arī viss.

janisb      Parocies miskastē, bet ja tā izvesta, tad rauj disku no kompja ārā un ej pie kāda drauga lai glābj, kas vēl ir glābjams...

joens      Bija reiz līdzīga problēma.

1. Ja paspēts uz diska sarakstīt daudz pēc izdzēšanas, tad var (it kā) atmest domu par atjaunošanu (nav vairs ko atjaunot vai ir stipri fragmentāri).

2. Tīklā atradu programmu, darbojās normāli, bet, diemžēl, es jau biju paspējis sarakstīt virsū, tai skaitā šiem pašiem failu nosaukumiem. Rezultātā neko lietojamu neieguvu. Labi, ka pazaudēju ko ne īpaši svarīgu un varēju tekstus vienkārši pārrakstīt no jauna.

Programmu esmu jau izdzēsis no datora, liekas, nosaukumā bija vārds star...

Edg      Ja tev piedāvā tikai no C un D diska, tad lūdzu paskaidro kur tad citur tas desktopa virsma dzīvo ja ne uz C diska? JA labi pameklē tad to desktopa saturu var atrast kā C diska saturu. tāpēc atgūt var.

Lauu      "Ludzu palidziet, rainstrom dotais saits piedava atrast dzestos materialus tikai no C un D diska, bet man bija uz Darbvirsmas. KO DARIT?"
Tādiem cilvēkiem, pirms iegādāties datoru, vajadzētu piespiedu kārtā iziet kaut datorlietotāja pamatkursu.
Cienītais, sakiet, kur uz cietņa atrodas Darba virsma (a.k.a. Desktop)? Vai tik ne iekš c:/users/Lietotāja_Vārds/Desktop... Tik baidos, ka tiks lieki iztērēts laiks meklējot mapi ar nosaukumu "Lietotāja_vārds".
Iesaku vērsies pie speciālista, kurš par attiecīgu samaksu atbrīvos no panikas un vajadzības uzdot dumus jautājumus.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu