Televizors Sony 2g vecs neatskaņo flash

No kompja, no MAPĪTES, flašā ierakstīju dz.d. norisi. MOV formāts. Vēl pievienoju flašā vienu FAILU arī MOV formātā. Fails televizorā rādījās ļoti labi, taču no mapītes ielādētie faili bija bez skaņas un nepilnā garumā katrs fails. Labi, iztīrīju flašu, attaisīju mapīti un lādēju pa 1 failam. Taču nekas nemainījās. Nekādi nesaprotu,kāpēc tā? Formāts taču vienāds, vien fails rāda pareizi, citi-nepareizi.

Torpedo (2014-12-06 22:19)      Sony televizoriem ir labas krāsas un dārgi maksā, bet failu formāts, ko spēlē ir krimināli maz. Pamatā tikai avi un dažreiz kādu wmv. Par mkv pat runas nav. Pārsauc mov paplašinājumu par avi vai pārkonvertē ar kādu progu, kas netā bez sava skaita un tad pamēģini

neko (2014-12-06 22:45)      .mov ir vispārējs apzīmējums ļoti dažādiem video formātiem. Jebkurš video sastāv no audio un video un ko viņu kodējumi ir simtiem dažādi. Tavs Tv "saprot" ne visus. Līdzībās runājot tas tā pat kā "šaņabis", vienu dzer un no rīta jūties perfekti, no cita sāp galva vēl kādu vispār nevar iedzert:)

kā tieši jāsagatavo tas .mov, lai televizoram "garšotu" jāskatās dokumentācijā.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu