Lapu numurēšana Word

Lapu numurēšana WordKādam varbūt šķiet vienkāršs jautājums, bet steigā nespēju saprast. No citiem forumiem ar nepielec.
Man vajag wordā sanummurēt lapas, lai 1. lapa parādītos sākot ar 5. lapu. Atradu vien variantu, ka jau pirmajā lapā parādās nummurs 5, bet tas nav tas, ko vajag. Saprotu, ka jāizmanto Header un Footer, bet tālāk??

SaintSin      Galvenā problēma, netiek izmantota dalīšana sekcijās. Ja Jums Titullapa, anotācijas, saturs, nodaļas, pielikumi būs savās sekcijās, numurējiet kā vēlaties.

SaintSin      Pirms šādiem darbiem NOTEIKTI iesaku saglabāt vienu dokumenta kopiju rezervei vēl pirms eksperimentiem.

SergejsI      komandai vēl ir krītošais logs "format page numbers"
Tur var izvēlēties numerācijas sākumu - start Nr., kā arī fontu, ciparu krāsu,lielumu ut.t.

fargo      te ir par sekcijām>
http://profizgl.lu.lv/mod/book/view.php?id=20086&chapterid=4713

te ir par numerāciju>
http://profizgl.lu.lv/mod/book/view.php?id=20086&chapterid=4718

bez pareizi izveidota dokumenta, numerācija būs greiza.

vai tas ir domāts mācībām? ja tā, tad augstskolās jums taču ir paraugi, kuriem ir jabūt pieejamiem internetā. arī lejupielādei. bija jabūt nodarbībām par to, kā pareizi noformēt kursa darbus utt. nepareizi noformētus darbus nemaz nepieņem. ja tās nodarbības tika palaistas garām, vai kādi citi iemesli, tad var novilkt paraugu un vajadzīgo ievietot, bet tas ir tā kā ratus jūgt zirgam pa priekšu.

darbības princips ir tāds - sākumā ir jābūt gatavam tekstam, ir jābūt skaidram cik ir nodaļu, cik apakšnodaļu. tad veido dokumenta karkasu, izveido sākuma lapas, satura rādītāju, pievieno numerāciju. tad, kad šis karkass ir gatavs, var sākt ievietot iepriekš uzrakstīto tekstu, ņemot vērā, ka nodaļas un apakšnodaļas automātiski izmainīs satura tabulu dokumenta sākumā, atkarībā no nodaļu/apakšnodaļu formatējuma. automātiski parādīsies tabulas, attēli.

tas ir jaiemācas, vieglā vai grūtā ceļā. ja vien nedod kursa darba noformējumu sagatavot kadam citam.

vēlreiz, noteikti mācību iestādei ir paraugs, turklāt atšķirīgām skolām var būt atšķirīgas prasības formatējumiem, tabulām, saturam, numerācijai, satura kartībai.(tas ja vispār ir vēlme pie normāla vērtējuma tikt... protams)

fargo      kkl.
tas ir saistīts. virsraksti ietekmēs satura rādītāju, tāpat tabulas un attēli. ja dokuments nebūs sākotnēji pareizi izveidots, tu vari piedzīvot īstas mokas ar numerāciju un nesaprast kāpēc tā "lēkā".
tā uz sitienu neredzu labāku saiti latviešu valdodā. to vajag vienreiz izdarīt pašai un tas radīsies saprašana un visiem laikiem. programmu interfeisi gan mainīsies, bet digitālo doķu uzbūves principiem nu ir jau kādi 20 gadi.

Spicis      Būtu korekti norādīt Jūsu Word´a versiju.

CheriLady      https://youtu.be/sK28kJrNODA 2021-10-05 16:42

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu