3D brilles internetam

vienā internettelevīzijā ir 3D filmu kanāls, ekrāns horizontāli iedalās divos mazākos paralēlejošos ekrānos, kādas tieši 3D brilles ir nepieciešamas? vai labāk par to vispār neiespringt, bet saudzēt redzi?

bziks (2015-02-20 21:34)    1 Vajadzīgs TV kuršs rādīs to 3D. Kad aktivizēta 3D funkvija bilde uzliekas viena uz otru. Brilles vajadzīgas tādas, kādas paredzētas konkrētam televizoram.

iivs (2015-02-20 21:48)      Saudzē redzi.

selnija_ (2015-02-20 21:55)    1 Ja tā tiek jautāts, tad es atbildu: labāk saudzēt redzi. Tad kad tā bojājas, vairs nekādus 3d negribas un der atcerēties, ka līdz mūža beigām retajam ir perfekta redze, tā ka sākt saudzēt vajag tad, kad vēl nav nekādu sūdzību.

Postremo (2015-02-22 15:36)    1 dieZ vai parasts PC monitors atbalsta 3D funkcijas vispaar. Taapeec arii redzi pilniigi blakus divas bildes, jo ta nevajadzeetu buut, un nekaadas brilles tur neliidzees.
Atteeliem jaabuut ar maliet tikai nobiidi.

niknis (2015-02-23 10:14)      3d nav monitora funkcija :) Viss atkarīgs no tā, kādā formātā ir video materiāls. Lai skatītos uz PC, ir vajadzīga atskaņošanas programmatūra (Stereoscopic Player, Stereo Movie Player un miļjons citu), kura attiecīgo formātu uztur, un atbilstošas brilles. Glaunākas brilles (aktīvās un pasīvās 3d) parasti ir saistītas ar videokarti, jāskatās, kas ar konkrētiem dzelžiem, bet vienmēr var lietot "tupās" anaglifa brillītes, kam katras acs stikls savā krāsā - zila un sarkana :). Tad skatamies, kādā formātā video fails. Populārākie (atpazīstami, ja nav ieslēgts atbilstošs režīms): "anaglifs" - izteikts zils-sarkans objektu robežu izsmērējums, un horizontālais vai vertikālais stereopāris" - divas bildes blakām vai viena virs otras. Pleijerī izvēlamies atbilstošo "ieejas" formātu, izejošo formātu, kā "anaglifs" - un skatāmies :)

Līdzīgi jautājumi
Kā nopulēt saskrāpētus briļļu stiklus? (8 atbildes)Peldēšanas brilles aizsvīst (10 atbildes)Kombinētās brilles (18 atbildes)Brilles neder (25 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu