Pazuda konkrēts wifi planšetē..

tātad-esmu dumja! :) bija rakstīts,ka tas wifi nav diapazona ietvaros,tāpēc es gribēju paņemt pa jaunu to,un nospiedu nevis ATCELT, bet NEIEGAUMĒT! Un tagad vairs vispār neuzrāda to wifi (tātad laikam pa nopietno neiegaumēja! :D ) -restartēju visu un slēgāju iekšā-ārā,bet gudrāka ar to nekļūstu! (wifi ir ieslēgts,protams..:) ) Varbūt kāds var palīdzēt? Help,help!!

Lele (2016-06-24 19:49)      A uz cita aparaata (cita kompja, planshetnieka, telefona) tas pats Wifi uzraadaas/piesleedzaas/darbojaas?

AivarsN (2016-06-24 19:56)    1 Varbūt kaimiņš vienkārši izslēdza savu Wifi?😉

PingviinsTaians (2016-06-24 21:30)      Kā jau saka augstāk, visdrīzāk tas WiFi vnk šobrīd tai vietā nav ķerams. Cik reizes neesmu uzlicis neiegaumēt - viņš man tikai pārstāja automātiski pieslēgties, nevis pārstāja parādīties citu sarakstā tad, kad bija reāli uztverams.

fargo (2016-06-24 21:50)      vienmēr mēģinat dot pēc iespējas daudz informācijas par problēmu.
tas tā.
uz citam ierīcēm tīkls ir redzams?
vai tīkls darbojas uz rūtera, kurš jums pieder un ir fiziski pieejams?
kāds ir operētājsistēmas nosaukums?

un jūs neesat dumja. vnk netiekat galā ar konkreto problēmu un darījāt, ko saprātīgam cilvēkam darīt vajag - prasīt palīdzību.

av2 (2016-06-28 10:48)      ja vispaar tas wifi ir dziivs , tad kas par plansseti ? Applei it kaa, ja uzliksi "lai aizmirst" , peec re-starta atkal ir redzams.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu