Kapēc dators uztver vāju interneta signālu?

Vairumā šādas problēmas ir rūtera dēļ, bet tā kā esmu pārbaudījis signālu, izmantojot vairākus dažāda veida rūterus, man rodas jautajums, ka kaut kas nav kārtībā ar datoru. Situācija ir tāda, ka neatkarīgi no rūtera, signālu man ķer tikai no tuvuma, tikko kā aiziešu 4-5 metrus tālāk zona man knapi viens stabiņš vai vispār pazūd… agrāk man tā nekad nav bijis, viss sākās ar to brīdi kad atvedu pc no datorservisa kur biju aizvedis iztīrīt no putekļiem, varbūt ir tā kā jāmaina kāda mikroshēma?

fargo (2016-08-02 12:34)      daudzīvokļu māja? ja jums tur apkārt daudz tīklu, kuri izmanto vienu(-as) frekvenci, tā par būt "piesista" ar datiem.
piemēram, 2.4 GHz frekvence tiek sadalīta 14 20MHz kanālos un tas nav briesmīgi daudz. un ja ir daudzi(kaut vai tikai daži, bet noslogoti) bezvadu tīkli, tie pārklājas un kā tu saproti, veidojas sastrēgumi, mazinas uztveršanas spējas.
es ieteiktu, sākumam, manuāli pamainīt "channel" rūterim un datora tīklenei. lai nav auto, bet abiem ir jabūt vienā diapazona, gan raidītājam, gan datora tīklenei, saproti, ja? 1, 6 un 11 ir noklusējuma diapazoni. pamaini tos. paskaties, vai tīkla darbība uzlabojas. ja ne, jāmekle tālāk, kas par problēmu.

CharlieH (2016-08-02 16:19)      Vairāk gan izskatās, ka "tīrot putekļus" ir notīrīts arī wifi kartes savienojums ar antenu. Atpakaļ uz servisu, lai remontē.

janisb (2016-08-02 18:46)      Kā jau te teica - pēc tīrīšanas nav wifi kartei pievienota antena...

Līdzīgi jautājumi
Bezvadu internets (22 atbildes)Internets Vācijā (13 atbildes)Bezvadu internets (17 atbildes)Tele2 bezvadu internets (24 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu