Kāds Wi-Fi rūters būtu nepieciešams, lai izveidotu mājas bezvadu tīklu.

Vēlos privātā 2st. mājā izveidot drošu (aizsargātu) bezvadu tīklu.
Kāds Wi-Fi rūters būtu nepieciešams, lai tam pieslēgtu cieto disku kur uzglabāt vēlamo informāciju no portatīvajām ierīcēm.
Potenciālie tīkla lietotāji ir:
2 TV (1 un 2st.)
2 laptopi
1 x-box 360
3 telefoni
2 planšetes
Jau iepriekš pateicos par ieteikumiem!

WYWH (2016-08-24 12:21)      Vispirms vajag ārējo disku ar Ethernet (NAS) un tad pa lielam var spraust pie jebkura rūtera. Tālāk jau roku veiklība kā to visu sakonfigurēt.
Bet no rūteriem var ieteikt kaut ko no MikroTik, piem. RB962. Maziņš monstrs par kuru nebūs jābaidās vai pavilks visas uzskatītas ierīces.

fargo (2016-08-24 12:54)      pirmais, kas te būtu jāņem vērā, ir nepieciešams papildus signāls, jo ar vienu pašu rūteri noklājums būs slikts. augšējā stāvā(pēc iespējas atklātā vietā) rūteris, zemākā stāvā access point.
kas attiecas uz drošību, tad vajadzētu izmantot wpa2 + aes. bet vai visas pieslēdzamās ierīcas to atbalsta. var izmantot mixed wpa2 aes/tkip. wep un wpa protokoli nav droši, bet ja kāda no ierīcēm darbojas tikai ar tiem, izvēle ir starp ierīces izmantošanu tīklā un kopējo tīkla drošības pazemināšanu. ja gribas drošību, tad vajag tiekties uz wpa2/aes.

Postremo (2016-08-26 08:28)      Netgear AC5300 - ideaali ssancee 2,5 staavu maajaa, un veel labu gabalu ap maaju.Drossiibu vari nokofigureet cik vien krutu gribi .Praktiski paarslogot nav iespeejams.Da kaut 20 verkkus vienlaiciigi velk uz max klapi.
Un pats galvenais, manaa situaacijaa, bija daudzie LAN sstekeri , jo wi-fi .....tomeer nav mans miillaakais net savienujuma veids .

https://www.netgear.com/home/products/networking/wifi-routers/R8500.aspx?cid=wmt_netgear_organic

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu