Cenzūra tīmeklī

Feisbukā manis ievietotā tēma pazuda bez pēdām! Tēma, ko biju pārsūtījusi no ziņu lapas izmantojot ziņu lapas sānos ikonu ““F““
kak že tak

Jautā Margriete 2018-02-12 16:27

neko (2018-02-12 16:35)    4 Gribi publicēt to ko vēlies, veido savu lapu/blogu vai ko tamlīdzīgu, bet "svešā īpašumā" saimniekam vienmēr taisnība. Kāpēc gan lai kāds uz sava rēķina publicētu to, kas viņam nepatīk.

kokote (2018-02-12 16:37)    2 Domāju vaina nav cenzūrā, bet gan tavās lietotājprasmēs. Ja nu tik ļoti tas sāp, iekopē saiti un viss būs Tavā FB sienā.

riks086 (2018-02-12 17:42)  2 2 Tev nu gan problēma pēc problēmas - tad rūpe, kā tauta Valentīndienu svinēs, tad kādu vīnu pirkt māsai jubilejā, un tagad tas Feisbuks galīgi Tevi piebeigs... :D :D :D Izskatās, ka Tev jāmeklē striķis un ķeblītis, citādi nojūgsies ar visu šito problēmu gūzmu :D :D :D

Tessa (2018-02-12 19:16)    3 man nekad nekas no feisbuka nav pazudis. arii pieslienos pie viedoklja, ka ir shvakas tavas lietatajprasmes.
par parejo sviestu neizteikshos.

nomalis57 (2018-02-12 21:04)    1 hmm... vai ta feisbuks ir labāks par oho?

lailux7 (2018-02-13 19:58)      Vai tā ziņa paspēja tur parādīties pirms pazušanas? Cik ātri pazuda? Tagad portāliem ir piekodināts dzēst "naida runu" u. tml. Un tu nekad nevari zināt, kurus vārdus iztapoņas ir iesnieguši kā "naidīgus". "Naida vārds" ir "sodīt", piemēram. Ja tu rakstīsi, ka teroristus vajag sodīt, tevi var ierindot pie naida kurinātājiem.
Vienā krievu/latviešu saitā, aizmirsās, kā sauc, varbūt "Delfi", pazūd komentāri, kuros žīdi ir nosaukti par žīdiem. Nezinu, kā latviski vēl žīdus var saukt, varbūt "jūdi"? Bet komentāri tiek izfiltrēti. Tāpēc ka krieviski tas skaitās slikts vārds un portāls pauž Krievijas valdības vajadzības. To var lieliski noteikt pēc nefiltrētajiem komentāriem un to "vērtējumiem".
Bet normālam "letiņam" nebūtu ko uztraukties par labas idejas pazušanu feisbukā. Katrs "letiņš" to sapratīs tā, ka Cukurmanis ir nozadzis tavu ideju. Tātad tava ideja bija laba! Taču īstenībā Cukurmanim idejas nav jāzog, viņam pietiek ar to, ka savulaik nozaga studiju biedriem pašu feisbuka ideju. Un vēl pasūtīja ienesīgu filmu par to. "Sociālais tīkls" vai kā.
Un nebaidies, tava ziņa nezudīs! Nekas ierakstīts nevar pazust. Katra pasta programma piedāvā "uz mūžīgiem laikiem dzēst" tavas ziņas. Un pēc tam piedāvā tās "atkopt". Cukurmanis zina arī visu, kas ir tavā vatsapā, jo arī tas pieder feisbukam.
Tā ka varbūt nav slikti, ka tava ziņa klejo izplatījumā. Padomā par to!

Vassermans (2018-02-14 16:37)  2 1 Cenzūra ir aizliegta! Kāpēc mēs nevaram vienoties kopīgā jūsmā par Sallija2 veiksmes stāstu ar aizjūras somu? Kāpēc izdzēsa tēmu?! Kur lai vēl pārdzīvo ja ne šeit?!

Vassermans (2018-02-14 16:39)  3 1 Deisa ja tevi sauktu par slampu kāds publiski, tu taču būtu apvainojies? Un ja ebreju sauc par žīdu, tad jūdam tas ausi neglāsta, jo ir ar šovinisma smaciņu!

lailux7 (2018-02-14 20:33)      Vai tad, Vassermans, latviešiem piemīt lielkrievu šovinisms?!
Žīdi, kas Baltijā ienāca no Polijas un Lietuvas, sevi dēvēja par žīdiem. No turienes jau mēs to vārdu iemācījāmies.
Kāpēc "ebrēji" tā mīl krievus? Par to, ka viņi pogromus taisīja, neļāva dzīvot lielpilsētās? Latvieši Latvijas laikā deva žīdiem patvērumu, kad viņus vajāja Rietumos, un prātoja, kā žīdi varētu sadzīvot ar arābiem Palestīnā. "Ebrēji" nezina žīdu vēsturi Latvijā, bet maļ savu boļševismu. Tādi paši kā krievi.

Līdzīgi jautājumi
Facebook paroles atgūšana (4 atbildes)Facebook vecā profila dzēšana (6 atbildes)Aizmirsu facebook paroli. (4 atbildes)Problēma ar facebook.com (4 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu