Vai vajadzigs internets, ja kaiminam aiz sienas ir?

Daudzi sadi izmanto kaiminu busanu,kaiminam nezinot,pat gadiem.
Vai kaiminam nepieaug rekini ja ta dara?

Optimists6    10 Nu ja kaimiņš nemāk uzlikt paroli savam rūterim bezvadu, tad tā ir tikai un vienīgi viņa paša vaina.

Par internetu Tu maksā (vai kaimiņš maksā) noteiktu konstantu summu, bez lejupielādes/augšupielādes limita, ja vien tas nav mobilais internets, kā bite, kur ir godīgas lietošanas politika un tiklīdz iztērē noteiktu datu apjomu tā Tev samazina ātrumu uz minimumu.

Vienīgais no kā var kaimiņš ciest ir lēnāks internets - ja sliktie kaimiņi aiz sienas lejupielādē filmas un intensīvi to lieto.

solvitas    3 Kā tu zini kaimiņa paroli? Reizēm, kad apskaties pieejamos tīklus, tur tādas pērles var atrast. Daži nosakumi speciāli kaimiņiem tiek veltīti piemēram - aljik_nezodz_netu vai nelien_te

Bazhix    7 Vajadzīgs :)
Es neizmantotu nekodētu internetu. Un neizmantotu arī kodētu kaimiņa internetu, nezinot, cik zinošs ir kaimiņš ir IT jomā. Ja zinošs, tad ir iespējams, ka par viņa internetu Tu maksā tāpat, tikai Tev to uzzinot post factum :)

ULTRA  1 3 Ja 10 eiro liela nauda, mēģini zagt.

av2      nu ..var tak redzeet routere softaa, kas, kur ir piesleedzies bezvadu/vadu rezziimaa , vissu var atsleegt noblokkeet. Un..vai tad muusdienaas kaads bez paroleem lieto majas wifaju vairs ?

MrProvocateur      Nu lai pamēģina neaizsargātu tīklu izmantot, un no tā vēl samaksāt internetā dažus maksājumus.. :D

Margriete      Interesanta tēma. Vai tiešām dabā eksistē wi-fi bez parolēm? Man LMT rūteris, kurš katrai jaunai ierīcei, kas gribētu piesūkties, taujā pēc paroles. Vai neskatoties uz to manam rūterim arī kāds nāburgs var pieslēgties?

Optimists6      "Vai tiešām dabā eksistē wi-fi bez parolēm"

jā - eksistē, kā kurš ražotājs, cits noklusējama iestatījumos uzliek, cits neuzliek to paroli no rūpnīcas.

"Man LMT rūteris, kurš katrai jaunai ierīcei, kas gribētu piesūkties, taujā pēc paroles. Vai neskatoties uz to manam rūterim arī kāds nāburgs var pieslēgties?"

teorētiski nekas uz šīs pasaules nav drošs, bet šaubos vai Tu kādam hakerim interesētu, ja vien Tev miljoni nepieder.

neko    1 nu, ja uzrotera ir ieslēgts WAP pilns internets ar instrukcijām kā apiet paroles.
Katrs padsmitgadnieks tiks galā ar tādu "aizsardzību"a. Ir pat gaatvs programs priekš tādiem, kas dotajā tehnikā neko nesaprot.

neko      t.i "WPA".

Margriete      cik saprotu no PA IT viedajiem, lai tiktu pie interneta, viss, kas nepieciešams, ir ierīce ar wi-fi (wire free) funkciju un kaut kur tuvumā esošs rūteris. Labi, pieņemsim, manai mobilajai ierīcei izlec paziņokums, ka ir pieejams tīkls "SēnīteLiela". Kam mēģinot pieslēgties, izlec logs, kurā man jāievada parole. un ko tālāk?:)

DanaL  1 2 Tikai, lūdzu, neizrādi pārāk lielu sašutumu, ja tevi pamatoti sauc par zagli un laupītāju.

lailux7  1 2 Ja Tev ir laba "zona", tad pajautā viņam, vai negrib dalīties izmaksās. Var pat izurbt vadu cauri sienai, lai stabilāki sakari un neesi pastāvīgi liekā elektromagnētiskā laukā un mikroviļņi nevāra tavas smadzenes. Vai aizej ar pudeli un paprasi paroli.

atirga      Mūsu mājā ir bez paroles un citreiz dators un telefons pieslēdzas Raibajam nevis manējam. Īpaši .nesasprigstu, kuram pieslēdzas, ar to darbojas.

janisb      Varbūt kaimiņš speciāli atstājis haļvno, es ik pa laikam uzlieku wifi honeypotu idiotiem, pagriežu ārā tuneļus, daudz interesanta trafik dumpā pēc tam var atrast :D

Trakmens      viens onkulis (vai tante, neatceros) teica "Tev nebūs zagt"

Līdzīgi jautājumi
Bezvadu internets (22 atbildes)Bezvadu internets (17 atbildes)Tele2 bezvadu internets (24 atbildes)Internets Vācijā (13 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu