WiFi

Portatīvais dators Acer aspire v5-572. Līdz šim viss bija kārtībā, pēkšņi izmeta no WiFi. Rūtera restartēšana nelīdzēja. Wi fi parole nav mainīta un citas ierīces signālu uztver lieliski un problēmu nav. Taču šis dators pie WiFi pieslēdzas tikai tad, ja sēž blakus pašam rūterim. Kas varētu būt par problēmu un vai to varētu atrisināt nopērkot WiFi adapteru?

Optimists6 (2018-02-20 00:21)      "Kas varētu būt par problēmu un vai to varētu atrisināt nopērkot WiFi adapteru?"

atbildes:

1. Pamēģini atjaunot draiveri tīkla kartei, zem device manager un network devices parādīsies kas par wifi kartes modeli
2. atrisināt wifi adapteri var, bet priekškam lieki spraust iekšā datorā kko? no sākuma pamēģini salabot esošo.

Optimists6 (2018-02-20 01:26)      Atradi pareizi. Tā kā nulle gluži neesi. Tev windows 8? 10? 7?

uz my computer uzspiežam labo taustiņu un properties, tur parādīsies versija.

Pēcāk ielikšu linku ar vajadzīgo draiveri.

JOHAIDI21 (2018-02-20 10:47)    1 Ir divi varianti- pirmais,ja "pazūd" signāla limenis,tad ir atvienojies kabelitis no WiFi kartes,vai pazudis kontakts kabelitī. Tos divus kabelīšus var droši samainīt vietām. Ja signāla līmenis nepieaug,tad pie vainas būs pati WiFi karte. Jaunajiem klēpjdatoriem ar w8 un w10 ir tāda lieta,ka viņi ir piesaistīti pie datora BIOS !!!! Tā ir viena no īpatnībām.
Raksturīgi,ka šīs, jaunās BIOS sistēmas UEFI ,kartes,vispirms sāk stipri silt un tad "nobrūk".

fargo (2018-02-20 12:59)    1 "Kas varētu būt par problēmu un vai to varētu atrisināt nopērkot WiFi adapteru?"
a. problēma - izskatās, ka wifi adaptera antena.
b. jā, ārējais wifi adapters varētu problēmu atrisināt.

ko darīt?
speciālistam ir jāveic laptopa apskate.

JOHAIDI21 (2018-02-20 14:04)      Mjāāā´....faktiski jau labāk būtu konsultēties ar kādu meistaru. Tādas konsultācijas,parasti,godīgi meistari ,veic par brīvu ,klientu piesaistei ;-))))
Tīri tehniski-wifi antennas bojājumi ....tādi gadījumi nav bijuši. Ir bijušas kartes ar rūpnieciskiem defektiem-sliktas lodējumu vietas gan wifi ligzdās,gan citos elementos. Tā kā šī modeļa wifi karte ir samērā lēta(ap 5eiro),tad pašiem jāizvērtē,kas būs ātrāk un lētāk.
"Tuvinot laptopu rooteram,laptopiņš darbojas,tātad interfeisa draiveris darbojas. Ārejās wifi ierīces var lietot caur USB portu. Nezinu kamdēļ,bet man ir slikta pieredze ar šīm ārējām ierīcēm,tad salāgojamība ar USB2 un USB3 portiem....un cenas ziņā šīs ārējās ierīces būs līdzvērtīgas orģinālajai wifi kartei .

Optimists6 (2018-02-20 14:36)      Nu protams, vieglāk jau visiem izdomāt pasakas. IT lietās visu mēģina pa soļiem, sākot no A-Z.

Lielākā daļa te grib ķerties pie Z soļa uzreiz. Kur problēma pārinstalēt/atjaunot draiveri un tad skatīties vai tas palīdz. turklāt, ja tas ir Windows 10, kurš mēdz pats "labu gribēdams" automātiski nomainīt draiveri pat uz tādu, kas īsti nestrādā.

Wifi kartes vai antenas bojājums varētu būt, ja tas kompis būtu mests zemē, uzsists vai cītādā veidā mehāniski bojāts. 7 gadu laikā neesmu redzējis, ka kādam būtu šāda problēma.

Protams, ka tā kartiņa nav nekāda labā un kvalitatīvā gala, bet pamēģināt jau var ar vienkāršām metodēm, - sākumā. Nevis izdomāt pasakupasakas, par bojātām kartēm un attirinājušiem vadiem :)

fargo (2018-02-20 15:47)      nopietni? kaut kāds kindergārdens. kas viņai traucē knibināties ar draiveriem? un kādā veidā hipotēze par draiveriem nav "pasakupasakas", bet viss cits ir? no kurienes ir zināms, ka problēma ir tur un nekur citur? gaišredzības acs pa "7 gadiem" izaugusi pierē? no kurienes ir zināms, ka nekad nav bijis fizisku satricinājumu? ā, pareizi, 7tiņgadīgā acs.

autorei.
papildus minētajam, pastāv iespējamība, ka wifi apraidē ir traucējumi. citas ierīces darbijas labi, bet kas to lai zina.
https://www.nirsoft.net/utils/wifi_information_view.html

vajadzetu ar sīs programmas palīdzību paskatīties cik stiprs signāls ir dažādās vietās. ja problēma ir ar traucējumiem, vajadzētu pamainīt wifi komunikācijas kanālus. ka to darīt paskaidrošu, ja problēma būs tur.

Optimists6 (2018-02-20 18:05)      ha ha. Tu tikko fargo kungs apgāzi pats savu pateikto :D

Vecumdienas ara savu :D Tu esi visgudrākais un Tavs variants noteikti ir vispareizākais. Un labāk raksti: bērnudārzs, savādāk Tava angļu valoda iespārda.

varbūt vēl paskaidro kā viņai ieiet biosā un to pārflašot. Pārgudras lietas Tu iesaki, priekškam aiztikt wifi verķi, ja visiem pārējiem viss iet? bet loģika jau nav Tava stiprā puse, neskatoties uz to, ka esi lielais bērnudārza audzinātājs. Paklanos Tavā priekšā un cēli aizeju, lai Tu varētu sniegt idiotiskus padomus.

neko (2018-02-20 18:27)    2 Tātad wifi darbojas, bet tikai sēžot blakus routerim
Acer bieži vien nav kārtīgi nostiprinātas wireless antenas, ļoti iespējams ka antenas kontakts vienkārši nokritis un jāuzsprauž atpakaļ. Lai ar ko Optimists6 te nestāstītu gana bieža parādība.
Otrs variants draiveris kresi regulē raidītāja jaudu. Gadās pēc "automatic updates" kad ražotāja modificētie draiveri tiek aizvietoti ar WHQL versiju.

av2 (2018-02-21 14:47)      Ieej laptopa razzotaaja maajas lapaa, noskanee, kas par driveriem ir out of date. Var buut, ka pat BIOS jaaatjauno.
Un, jaa, usb wifi adapteriissi iet lloti labi.Bet datoram taapat "nepatiik", jaa kada device iekssaas ir out of date.

av2 (2018-03-14 09:12)      tie waifaji ir visaadi, dazzaadaas frekvencees darbojas utt. Salonaa bija, nu piemeeram 2.4 ghz , a maajas ir 5 ghz wifajs. Pluss, var buut routera settingos kas, vai arii passa routera updeiti vajag.

Lince15 (2018-03-24 16:17)      Kas līdzīgs bija man arī, bet pie rūtera līdzi bija mini disks. Es to ielaidu iekšā un problāma atrisinājās pati. Dators pats noformēja visas darbības. Ja ir tāds disks der pamēģināt.
Vēl varētu būt kāds nevēlams fails ieperinājies. Jo nekas pats no sevis nemēdz nojukt. Vienmēr ir ierosinājums. Bet par anti vīrusa programām nemācēšu palīdzēt, to ir tik dadz un visas ir draņčīgas, to vien dara kā naudu prasa.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu