Planšete ekstrēmiem apstākļiem ?

Vēlams - ar Win10 iekšā.
Patreiz atradu divus interesantus aparātus :
1. Getac F110
2. Dell Latitude 7212
Ir vēl kādas idejas ?

Asenizators (2018-11-17 10:33)      Enigma.

JOHAIDI21 (2018-11-17 13:05)      www.techradar.com/uk/news/the-best-rugged-tablets
Bet.. tas nenozīmē,ka tās tiešām ir labākās planšetes. Runa ir par cenu,jo pārdošanā ir arī profesionālas planšetes,bet viņu cena nav zem 1500 eiro.

JOHAIDI21 (2018-11-17 14:29)      Vari papētīt šīs kompānijas produkciju-CATERPILLAR CAT S60 ( es to modeli nosaucu kā piemēru,lai atrastu taciņu uz pašu kompāniju.) .Pagaidām neko sliktu neesmu dzirdējis un viņu produktus izmanto gan automehāniķi ,gan celtnieki.Aŗī elektroniķi izmanto tieši šīs sērijas mobilos telefonus,jo telefonam ir uzstādīta termālā kamera,pie kam diezgan kvalitatīva.

Ronis26 (2018-11-17 21:13)      http://skoglife.com/lv/prece/fieldbook-i1/429 (ar 7 Win Pro )

neko (2018-11-17 23:01)      Nopirkt jēdzīgu planšeti ekstrēmiem apstākļiem ir grūti, jo piedāvājums ir galīgi nekāds. Bet ir specializēti korpusi: https://www.armor-x.com/
Vismaz iPod kopusi ir izturējuši gan ūdeni gan kritienus. Pieļauju ka citām planšetēm domātie nav sliktāki.
Kā variants:
https://www.armor-x.com/case/apple/ipad/ipad-pro-case.html

Protams ir arī citi ražotāji. Runā ka labi bet man pieredzes ar viņiem nav.
https://www.kensington.com/c/products/tablet-smartphone-accessories/rugged-cases/
https://urbanarmorgear.com/collections/microsoft-surface-go-cases

JOHAIDI21 (2018-11-18 11:14)      Interesanti,kas tad tāds ipašs ir tām ekstrēmām planšetēm? No savas pieredzes ,remontiem,esmu novērojis,ka tām planšetēm ir korpusi no izturīga materiāla,barošanas elementi(akumulatori) ir vismaz divreiz ietilpīgāki par ikdienā lietojamajiem(līdz ar to viņu svars ir stipri lielāks),kā arī wifi darbības zona ir lielāka un tādām planšetēm ir arī SIM kartes pieslēgums.
Un protams,ūdens necaurlaidīgs,triecienizturīgs ārējais armējums. Esmu darbojies ar BlackBerry. Tehniskais izpildījums ir labs,bet spriežot pēc klientu skaita,tā firma man nevieš uzticību.
Kas attiecas uz softu,tad to var pārinstallēt uz jebkuru windows vai android. Bet ar iOS mēs vairs neapkalpojam. Interesanti,ka tieši profesionālajām tabletēm ir uzinstallēts windows XP,vai windows10 versija !!!!!!

JOHAIDI21 (2018-11-18 14:59)      To Klau,bet mans viedoklis- katra USB ligzda,audio,izejas vai tamlīdzīgi "caurumi" ir solis pretim lai "nokautu" jebkuru telefonu vai planšeti. Vismaz 60% no remontā ienākošajām ierīcēm ir tieši ar šo USB ligzdu bojājumu,caur kuru ūdens ir iekļuvis ierīcē un karozija ir sākusi savu varonīgo karagājienu lai "piebeigtu" jebkuru ierīci.
Planšetēs izmanto tieši to pašu mobilo telefonu sistēmu un procesorus. Iespējams,ka Tu sajauci ROM ar RAMu. Dārgajās planšetēs esmu sastapies ar SSD cietņiem,tieši tādiem pat kā klēpjdatoros un to optimālais tilpums ir no 32-128Gb ,tas nozīmē,ka tur var ielādēt,bez softa vēl vismaz 4 filmas. Tu nenorādi,kādu CAD programmiņu Tu vēlies izmantot,bet ..ja cietnim ir 32Gb,tad tur jau nu vietas pietiks jebkurai CAD programmai. Procesori ,parasti ir ar astoņiem ,līdz pat 10 kodoliem.
Ko nozīmē i7 procesors-tas samazina patērējamo elektrības patēriņu,sadalot veicamo funkciju uz vairākām ,mazākām procesora šūnām .
Es,vienkārši nebiju tam pievērsis pienācīgu uzmanību,bet tagad man būs iespēja iedziļināties šai jautājumā.
Žēl ,ka šeit neviens nevēlas padalīties pieredzē.Iespējams,ka arī nav saskārušies ar šādām planšetēm.

joens (2018-11-18 15:23)    1 Celtniekiem/projektētājiem taču ir planšetes ar Windows un CAD programmām (AutoCAD360). Par izturību nezinu, bet birojā planšete nav vajadzīga, toties objektā gan. MS Surface ir tas, kas noderīgs, priekš izturības gan būs papildkorpuss vajadzīgs - te nu jāizvēlas, kas svarīgāk, izturība vai profesionāls darbs.

joens (2018-11-18 16:34)    1 Nu bet AutoCAD360 jau tikai planšetēm un telefoniem domāts, ne pilnvērtīgam darbam. Tur jaudīgs ķapļaps vajadzīgs. Varbūt vislabāk ar iespēju sadalīt "reizinātājos" kā manis augstāk minētais Surface, kas tieši lauka darbiem paredzēts (nav vienīgais tāds).

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu