Vai jūs izdzīvotu?

Vai jūs izdzīvotu, ja pasaulē kkādu nebūt iemeslu dēļ aizliegtu interentu un mobilos telefonus?
Vai ar vnk jūsu dzīve kļūtu _tukša un pelēka_?

gobis  2 4 kā redzi,
esmu izdzīvojis ...

Vizmonta  3 2 es ta izdzīvotu, bet globālajiem mafioziem būtu kapec.

AivarsN  3 7 Beidzot nekas netraucētu strādāt un baudīt dzīvi. Cilvēkiem vairs nebūtu citas izejas,kā satikties un veidot attiecības.Tajā pašā laikā rastos ļoti daudz bezdarbnieku,kuri šobrīd, pateicoties elektroniskajām ierīcēm, tikai imitē strādāšanu.

DaLila  7 7 Daudz kas sabruktu, pirmais, kas nak prātā - elektroniskā norēķinu sistēma... rēķinus nāktos iet maksāt uz banku... viss kļūtu ļooooti lēns. Mes esam pieraduši pie tempa.

Sociālie tīkli jau tik tāda izklaide... tam nav nozīmes. Bez tā jau nu gan var dzīvot. Tiesa gan - būtu grūtāk satikt un iepazīt jaunus cilvēkus... butu jaatsāk iet uz bibliotekām un deju vakariem "tiem, kam pāri 30", lai socializētos :D

ieva03  4 9 Ja jau padomju laikos izdzīvojām,tad tagad arī izdzīvotu,gan jau.

av2  2 9 Mieriigi. Ar noteikumu, ja viss pazustu vienaa mirklii, un visiem.

AivarsN  3 1 Vai tad neesat dzirdējuši par tādu ideju,ka vienīgais veids kā glābt mūsu civilizāciju,ir vienlaicīgi visai planētai atslēgt elektrību. Un to nemaz neesot tik grūti izdarīt. Ja tas notiktu pavasarī,tad tā varētu pārvērsties par jautru izklaidi. Taču rudenī,vai ziemā,vismaz pilsētniekiem nepaliktu praktiski nekādas izdzīvošanas iespējas.

riebekle  5 7 Iespējams, tas būtu labākais, kas varētu notikt.

elsa  3 3 Krisīt, vēl nesenā pagātnē tā arī dzīvojām. Nesen nojuka telefons. Kamēr tiku pie cita, nedēļu dzīvoju un nebija ne vainas. Tā kā datoram nets caur telefonu,tad arī tāda opcija nebija. Sadarīju lietas, kurām, kā Skārleta teicu -par to es padomāšu rīt.:D

Vizmonta  5 1 atkal mazliet samazinātos pārapdzīvotība uz ķēdes vājo posmu rēķina. kā jums šķiet, kāpēc tieši reģionos, kur h.sapiens vairošānās tempa zinā´konkurē ar trušiem, ik pa laikam uzpeld, teiksim, ebolas vīruss. da tāpēc, ka ja tā nenotiktu, zeme iegrimtu jūrā no ļaužu masas, sevišķi sapņu mērķis -eiropa!

preilene  3 9 Protams, ka izdzīvotu.
Lielāka problēma būtu, ja elektrība pazustu. Tad gan būtu ziepes. Bet vislielākās ziepes būtu, ja pazustu zemes pievilkšanas spēks vai saule uzsprāgtu :D Tad gan laikam neizdzīvotu

ne_meklejumos  2 4 Izdzīvot jau izdzīvotu, jaunībā bez tā iztiku, bet vai vajag.

Tessa  9 1 tiešam tik sapiiga problema?

janisb  3   Puse dzīves tādā pasaulē nodzīvota, pēc būtības tas neko daudz nemaina, tikai informācija kļūst dārgāka un/vai vērtīgāka, un lēnāk pieejama, iespējami tikai skaidras naudas/bartera darījumi, un ja kādu ohuja pamuļki pārtsrādās desās, tās apēstas būs ātrāk nekā pie ciema ziņu dēļa izkārs pamuļķa foto...

SKUTERS  3 3 Aivar, ne nevajag elektrību atslēgt. Tas dzīvi padarītu par mokām. Piemēram, šodien no frēzes ass pat ar sjomņiku nevarēju novilkt sabrukuša gultņa centru. Palīdzēja fleksis. Tu piedāvātu rūdītu tēraudu ar metālzāģi zāģēt? Vizmonta, Tu laikam neesi pazīstama ar vielu nezūdamības likumu. Vienkāršoti- uz mūsu planētas, piemēram, ūdens ir nemainīgā daudzumā. Vielas vae pāriet no viena stāvokļa otrā, bet kopējā masa paliek nemainīga. Ja nu vienīgi Tiek pārvietota mehāniski. Piemēram, vienuviet būvējot lielas pilsētas, rodas disbalanss. Mans darbs ir pieaudzējis mani pie mobilā tā, ka izejot no mājām bez tā, es jūtos kails. Tā pat kā bez pulksteņa, bet citādi mierīgi bez tā iztiktu. Bez interneta arī, pie noteikuma, ka pārējie arī bez tā iztiek. Televizorā skatos tikai vakara ziņas un tās ne katru dienu.

Selfconfident  3 2 Izdzīvot jau izdzīvotu, bet ar uzdzīvi būtu švakāk. Skaidru naudu praktiski nelietoju un, ja nebūtu nekāda interneta, čuš, naudas nav. Atliktu žurkas slaktēt un kandžu dzīt.

kvarts  1 7 Ne tikai izdzīvotu , bet vēl ari uzdzīvotu...

meenesgaisma  1 5 Jā, izdzīvotu un būtu pat priecīga, ja tā notiktu. Daudz jēdzīgāk pavadītu brīvo laiku.

mezmalis  2   Man problēmu nebūtu - es par to tikai priecātos!

Bet par atkarīgajiem uztraucos - psihenes būtu pārpildītas , arī pašnāvnieku kapsētas...

SKUTERS  1 2 Selfconfident, ir muļķīgi nelietot skaidru naudu. 1. Tu jau pati pateici- čušš. 2. Var izsekot Taviem pirkumiem un noslīcināt reklāmā. 3. Skaidras naudas tēriņi labāk kontrolējas un ir mazāka iespējamība palikt tukšām kabatām. 4. Glabājot naudu elektroniskā formātā, ar dažiem uzsitieniem uz klaviatūras vari palikt tukšā. u.t.t.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu