Kur atrast datorā saglabātās lejupielādētās/apskatītās bildes, dokumentus?

Vēlos iztīrīt no datora lejupielādētos dokumentus, bildes. Kur to atrast? Vienkārši pie downloads jau nesaglabājas... Iepriekš viss bija izdevies, bet vairs neatceros kā...

nik  1   Download 2019-08-25 09:34

fargo      ir burvīga programmas - cccleaner, to var izmantot, lai tīrītu datnes, kas ar laiku sakrājas un nav vairs vajadzīgas.
https://www.ccleaner.com/ccleaner/download

un folder size, kura arī grafiski attēlo mapju izmērus un palīdz noteikt, kas ir ar laiku piebriedis.
https://www.mindgems.com/products/Folder-Size/Folder-Size-Screenshots.htm

interneta sērfošanas laikā faili tiek lejupielādēti visu laiku - katrs attēls utt, tiek lejupielādēti datorā, lai tos varētu redzēt interneta pārlūkā, to lejupielādes vietas var atšķirties, bet parasti tās ir slēptās mapes, slēptajās mapēs. tem.p utt. ja nezina ko meklēt, tad pašai neatrast.
2019-08-25 10:33

fargo  1   citiem epasts ir pieejams tikai zinot paroli, vai ja dators automātiski atver Jūsu pastkasti(gmail).
pasta kastes saturu ir jātīra serverī(pastkastē), nevis datorā. ja notiek kaut kas aizdomīgs, varētu noiet ar malwarebytes pa virsu. varbūt kāds bicoin mineris ir ielīdis, vai reklāmu adware.
https://www.malwarebytes.com/mwb-download/
2019-08-25 13:51

joens    2 Hmm, man domāt, ka speciālists līdz galam nesaprata jautājumu. Vēstulēm mēdz būt pielikumi, kas vismaz manā datorā, papildus manām manuālajām darbībām tos saglabāt vajadzīgajās vietās, automātiski saglabājas velnsviņuzinkādos temporary failos. Lūk to temporary arī gribētu izdzēst (būs jau nn GB manā nelielajā HDD). Pastus ārā nedzēšu, ik pa laikam kādu 5-gadīgu vai pat 10-gadīgu ievajagas atrast.

Starp citu, kopš ccklīners man izdzēsa kaut ko būtisku (pats arī vainīgs, biju uzlicis reģistra tīrīšanu arī) un nācās formatēt disku, pret šo programmu, maigi izsakoties, izturos ļoti rezervēti.
2019-08-25 14:20

Trakmens    1 kas ir e-pasts? Ir daži dīvaiņi, es tai skaitā, kas ēpastu lasa ar e-pasta klientu (windows Live mail). Ja lasa epastu caur browseri jeb pārlūkprogrammu, liekas ,ka Ctrl + H - Clear Browsing data - ieķeksēt "Cached images and files" un "Clear browsing data" palīdzēs. Tas tā, minot, ka autore arī lieto Google Chromi, tādu pašu versiju kā es :) 2019-08-25 14:50

mezmalis      Divdomīgs apraksts!

Cik es sapratu ,tad runa iet par paša lietotāja datorā saglabātajiem failiem.
Ja katru reizi nenorāda citu failu glabāšanas vietu pie lejupielādes (chromei laikam pat tādas iespējas nav , tur automātiski saglabājas vienā norādītā vietā),tad pārlūkprogrammas uzstādījumos var apskatīties ,kura mape ir norādīta kā nolādēto failu saglabāšanas vieta.

Iespējams lejuplādētie faili saglabājas kādā no iebūvētajām mapēm , tādas kā : attēli, dokumenti,mūzika,video,3d objekti...
Viņas var atrast mapē zem ´´šis dators´´ ,tur pat ,kur var datora disku tilpumu apskatīt! (runa iet par win10)

Es parasti taisu savas mapes un savus ceļus ,kur glabāt failus!
2019-08-25 14:59

av2    3 klick uz win simbolu kreisajaa stuuri, un uzraksti "jpg" . Paraadiis visas fotkas, kas ir datoraa. Vareesi izdzeest utt. 2019-08-25 18:21

Nissa      Neesmu nekāds īpašais datorpeciālists, bet es daru tā- Ir datora lejuplādes, kur ielādējas visi lejuplādētie faili- tos izdzēš, pēc tam izdzēš no atkritnes. Ir pārlūka (chrome piem) vēsture un lejuplādes, nospiež chrome labajā pusē uz 3 punktiņiem, lai atvērtu. Vēsturē parādās visas visas darbības, izņemot lejuplādes. Var izdzēst, lai neredz, kurās lapās iets. Pārlūka lejuplādēs redzami visi lejuplādētie faili, arī tie, kas datora lejuplādēs izdzēsti. Var būt, ka iespējams dzēšanu dublēt, nezinu, neesmu tik gudra tajās lietās. Tur var izdzēst savus lejuplādētos failus no pārlūka chrome. 2019-08-25 19:16

mezmalis      17:41, Downloads un lejuplāde ir viena un tā pati mape ,tik dažādās valodās , man tā iebūvētā lejupielādes mape atrodama tur pat zem manis pieminētās "šis dators" sadaļas ,vienīgi to neizmantoju ,bet esmu izveidojis citur savu lejupielādes mapi!

Ieej chromes uzstādījumos un apskaties ,kāda mape tur ir norādīta ,kā lejuplāžu mape , un pēc tam tik atliks atrast datorā to vietu!
2019-08-26 00:21

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu