Vai Latvijā ir vietne palīdzības saņemšanai?

Kursabiedrene vāc ziedojumus, lai paspētu kaut cik savest kārtībā vecam cilvēkam dzīvesvietu, jo saviem spēkiem ģimene netiek galā. Ārzemēs ir iespēja organizēt ziedojumu kampaņas kā šī, un nav jāmaksā mistiskas komisijas nevienam. https://gogetfunding.com/help-with-home-renovation-for-retired-nurse/ Vai Latvijā ir kāda līdzīga vietne, kur var vērsties pēc palīdzības pie līdzcilvēkiem? Latvijā ir daudz atsaucīgāki cilvēki. P.S. Ja kāds dzīvo ārzemēs, varbūt, var pašērot to linku kādiem draugiem, lai to vismaz kāds pamana, laika nav daudz, bet cilvēkam reāli nav, kur iet.

ketija64    2 Ir jāsaprot, kas cilvēkam trūkst! Parasti ziedo nevis naudas līdzekļus, bet reāli vajadzīgo, mēbeles, remontam nepieciešamo. Ir biedrības, kas reāli palīdz utt. 2020-03-09 17:17

Epifanija    5 Vecam cilvēkam ir vajadzīga tikai aprūpe, ko var sniegt veco ļaužu pansionātā, ja nav piederīgo, ja ir piederīgie, tad var prasīt no tiem atbalstu, bet nu mūsu valstī vecumdienas tās ir briesmas, jo pat ap vecumā 40 esi jau atkarīgs no sava veselības stāvokļa, ja neesi iepriekš jau par to padomājis 2020-03-09 17:56

Epifanija    1 Ei nu, ei nu, meitiņa, ko tad šamā tā remontēs! Vairs jau neko nesaremontēs, kas nu grūst, tas grūst! 2020-03-09 17:59

Tessa    3 pilns feisbuks ar dažadam palidziibas grupam, kur cilveki atsaucas uz konkretiem lugumiem: situacija ir tada un tada, dziivesvieta tur un tur, ir vajadziigs: un tiek uzskaitiitas vajadziigas lietas.
no temas pieteikuma nesapratu neko, it ka ir dziivesvieta, kura ir jasakarto, bet iet nav kur? tad ir ta dziivesvieta, kura jaremonte vai nav? socialie dienesti zin par problemu? kads sakars arzemem ar paliidziibu, ja ir vajadziigas realas lietas? sutiis šurp tapetes un laminatu?
iisak sakot, konkretikas nekadas. nezinu, ko feisbuka vares palidzet, ja tada migla jautajuma.
2020-03-09 18:09

kosrem      Es kā remonta meistars varu secināt, ka remonts ,,na haļavu,, vajadzīgs.
Pēc ugunsgrēka.lv var savāķt nevajadzīgās mēbeles, vecos televizorus, un vēl daudz ko citu ko cilvēki met laukā. Pēc ugunsgrēka viss vajadzīgākais ir būvmateriāli un finanses.
2020-03-09 18:21

AbrEgle  1 1 Ja kādu tiešām interesē KAS ir vajadzīgs, tad autores dotajā saitē ir PILNA informācija, gan par situāciju, gan visu pārējo.

https://gogetfunding.com/help-with-home-renovation-for-retired-nurse/

LR ir vietne ziedot.lv kā arī var mēģināt dalīties FB. Vairāk gan šajā gadījumā ir cerība saņemt labu padomu ziedojuma vietā.
2020-03-09 19:06

Amadejs      es faktiski nesapratu..vecam cilvēkam, bet ģimene nespēj.Tātad ir ģimene?Visa ģimene veci un slimi?Var pamēģināt arī sociālajā dienestā. 2020-03-10 22:38

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu