Vai tiekat no kompja ziņu saitos IEKŠĀ?

Vai tiekat no kompja ziņu saitos IEKŠĀ?Man viss process apstājas pie sīkfailu apstiprināšanas loga, tālāk nelaiž, pogas tikai noraustās un nekas nemainās!

Pirms pāris dienām pirmoreiz ar to saskāros delfos, bet jau nākamajā dienā šī problēma pazuda, un varu turpināt sērfot!

Toties vairākos citos nelaiž - la.lv , jauns.lv , apollo+tvnet.

Domāju, ka varbūt visi šie saiti izmanto kaut kādu vienu privātuma spraudņa moduli un tam kaut kāds defekts radies, vienīgi delfi ātri izlabojuši!

-Vai ir vēl kādam tādas problēmas ar tikšanu saitos!???

fargo  1   šīs vietnes neapmeklēju, arī lai nedotu viņiem trafiku. bet šorīt problēmu nav. kāds pārlūks? 2021-10-03 07:47

Epifanija      Jā ir tādas situācijas, ka never vaļā saitus, norādot, ka pārkāpts privātums, pačekoju, neatbilstot drošībai, bet tad meklēju citus variantus kā iekļūt vai arī paši pēc kāda laika atkal sāk darboties, varbūt ierīcē kāda problēma, saslēdzas ne tas vai arī kāds defekts! 2021-10-03 10:06

Chris1986  1 1 Man viss pie kājas - neesmu nekāda ievērojam persona, kam būtu no kkā jābaidās :D Vienmēr visos saitos, pat nelasot paziņojumus, spiežu "Piekrītu" un viss notiek 2021-10-03 10:43

siikaa16  2 1 Bez problēmām tieku visur iekšā. Varbūt par daudz komentāros izrunājies un esi bloķēts kā nevēlama persona. 2021-10-03 13:43

Aina_Ko    2 Kaut kā Oho arī neizdodas ienākt, uzmet visādus brīdinājumusVai tiekat no kompja ziņu saitos IEKŠĀ? foto 2021-10-03 15:28

Epifanija      Nu un kas tad īsti, tas ir par brīnumu? 2021-10-03 17:53

AivarsN  2 2 Man šodien tieši ar Oho radās problēma. Savienojums neesot drošs. Un ko gan te sargāt? Ne man te konts, ne līgava. Tie sīkfaili dažādās vietnēs tiešām ir lieki. Un katru nākamo reizi par jaunu jāapstiprina, lai gan jau pirms brīža to izdarīju. Kaut kas jau tiem parazītiem ir aiz ādas. Tāpat vien jau neķēmotos. Varbūt totālās kontroles ieviešanai datu pietrūkst? 2021-10-03 18:23

LaskovijMerzavec  2 6 oho, bija noticis kkas ar ssl sertifikātu. Varbūt aizmirsuši atjaunot. Nekas īpašs.


/... noteikti AivaruN izspiego parazīti, ar jeboskopu.../
2021-10-03 18:29

capitaine_tromperie    4 18:23 man škiet, ka tas ir gudro Plutona siseņu, demokrātu mēģinājums, padarīt oho pilsoņus par vergiem, un likt audzēt labību. 2021-10-03 18:53

miers2      Tā vien ir sistēmas kļūda, - paretam gadās šur un tur. Brīnos, ka kāds to uztver nopietni - ja nu vienīgi no slepenpolicijas rakstaties. Vienk vajag spiest, ka turpināt apmeklēt un neņemt galvā. 2021-10-03 19:46

fargo    3 neviens nenovelk savas apakšbikses un tad iet uz tirgu ar apziņas pilnu seju, pārbaudīt, cik laba ir karbonāde un kā nogatavjušies ķirši. ikviens tādu cilvēku uzskatīs par nepieskaitāmu. bet, kāpēc?
jo tas ir tik pašsaprotami, saglabāt privātumu ārējās lietās!
bet cik maz atšķiras cilvēks ar pliku dibenu tirgū no cilvēka, kam ir vienalga, kāda ir viņa privātā dzīve un kam rādīt to, kas viņam ir svarīgi ar katru svešinieku? tādu dzīs prom kā garā vāju un vairīsies saukt par draugu pat tuvākais.
un tagad, tik daudz svešinieku ir gatavi maksāt, lai zinātu par tevi iespējami visu! un tev... tev ir viena alga. kuru tu pat nesaņem.
iedomājies, cik maksā tava dzīve? vai ir cena tavai draudzībai? cik tu dotu savu labvēlību? kāda cena ir tavām bailēm?
viss, kas ir cilvēka brīvība, ir viņa gara centieni. tik daudz, kas no tā nav drosme bezbailība.
lielākā daļa no cilvēka dvēseles vēlmes vai tad nav iegūt labvēlību tā acīs, ko viņš grib un paturēt savus sakrālākos noslēpumus sev? nereti, cerot daudzus no tiem labot no slēpjamām rakstura īpašībām par rādāmām?
bet ja tev vairs nav tava privātuma? ja ikviena doma vai vēlme ir redzama citiem?
tu saki - man nav, ko slēpt?
vai patiesi?

pirms tu atbildi, lūk viela pārdomām: liela daļa no cilvēkiem, kas sevi teic par drosmīgiem esam, baidas no tā, ka kāds uzzinās viņu bailes.

tas ir pret cilvēka dabu.

kāpēc, atkal, bet kāpēc?

mūsu smadzenes, mūsu gars darbojas tikai privāti. pilnīgi jebkura atklātība ir tikai derivatīvs no privātuma, kuram atļauju piešķir šī indivīda apziņa, jo parasti redz iegumumu šadā lietu stāvoklī. bet! bet tikai līdz brīdim, kamēr ieguvums ir iespējams.
atklātība, ja ieguvums pārvēršas par trūkumu šai izkārtojumā, sauas par drosmi.

tik īpatnējā parādība - brīvība rodas drosmē būt, kas tu esi, bet tikai tad, kad tu to dari aicinājuma dēļ. ja gara vai miesas kailums radīts bez apziņas piekrišanas, tā ir trauma.

think!
2021-10-04 16:32

Epifanija      Fargo būtu labāk kā IT speciālists apgaismojis kā tikt cilvēkiem uz oho lapām iekšā, uz ko drīkst spiest, lai tā atveras, pa lielam te nevienam nav ko slēpt, ja nu vienīgi, ka ir nabags, jo mūsu valsts uz to iet un tiecas!
Spiež uz apakšā norādīto adresi oho un tad tiksiet tālāk! Cilvēki taču grib komunicēt!
2021-10-04 17:02

fargo    1 viņi viena alga neklausas, nas. tas ir kā taurēt, kad ir kāzas. trokšņa par daudz. kāds dzird, bet tolka nav baisi daudz. dažreiz jūties kā muļis. bet ko padarīsi, vai ne?
voice in the desert. too often.
2021-10-04 17:09

AivarsN    1 Varam jau gatavoties tam, ka okupācijas režīms jau drīz pavisam atņems komunicēšanās iespējas. Pūļa zombēšanas programma savas iespējas ir izsmēlusi, cenzūra vairs nespēj bloķēt noziedzīgās sistēmas darbības atmaskošanu. Tāpēc kaut cik normāla komunikācija iespējama tikai alternatīvajās platformās, kā Telegram, Gettr, Rumble. Tāpēc pastāv reāla iespēja, ka internetu vismaz uz kādu laiku, atslēgs pavisam. Sistēma pinās pati savos melos. Kāpēc nav datu par to, cik hospitalizēto, saslimušo, mirušo nevakcinēto un cik vakcinēto? Cik miruši no slimības, bet cik no vakcīnām? Kāpēc sertifikātu nepiešķir tūlīt pēc otrās vakcīnas, bet tik ilgs nogaidīšanas laiks? Nav vēl iedarbojušies vakcīna? Bet varbūt tieši tāpēc, ka pirmo divu nedēļu laikā pēc vakcinēšanās, pārāk daudzi nomirst un par cik viņiem nav sertifikātu, tad mierīgi var pieskaitīt nevakcinēto miršanas statistikai. Tie vakcinētie, kuri nomirst daudz vēlāk, atkal nevar tikt saistīti ar vakcīnu, jo ir taču pagājis tik ilgs laiks!

https://www.facebook.com/100001806418300/posts/6230709363665882/
2021-10-05 12:23

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu