Kas tas par failu?

Varbūt kāds var sīkāk pastāstīt, kas tas ir par failu?

Visiem failiem ir paplašinājumi [kā .jpg , .png utt], bet šim konkrētajam neuzrāda nekādus paplašinājumus aiz nosaukuma. Vienīgi ar bultu uzbraucot virsū parāda, ka faila tips : fails.

Parasti no neta ņemot bildes [no tās pašās gugles], šādi faili ir regulāri, viņi failu pārlūkā uzrādās tādi kā pielikuma attēlā - bildes saturu nerādot,
uz man vajadzīgo jpg formātu tos pārvērst var vienkārši faila nosaukumam pievienojot .jpg paplašinājumu, tad bildes formāts kļūst par jpg un kompī atverams.
-Vienīgi čakars vienmēr individuāli katru failu pārsaukt.

Nesen uzzināju, ka ir iespējams kompī uzlikt, ka konkrētu failu tipi var automātiski kačāties nepieciešamajā failu formātā ar konkrētu paplašinājumu.
-Bet pa priekšu man jāzina, kas šis vispār ir par failu, lai varu windows kiškās atrast.

It kā alternatīva būtu arī kāds failu konvertieris, bet arī nezinot kas tas par formāta failu, nezini kura proga derēs tā faila konvertēšanai.

Vairāk gan gribētu to pirmo variantu, lai automātiski pie lejuplādes pats vajadzīgajā formātā nokačājas.

av2      Jaa ,intresanti ir dazzreiz WIN videe :) Ir arii vinniem "ggeniaali".... zero bit faili, kurus pat izdzeest nevar, jo...nav ta ko dzeest. Bet uz desktopa ta ir .
Pameeggini , iegruzii to jociigo failu uz desktop , tad labais klick , properties , general. Kautko jau paraadiis,kas tas ir , a?
2021-11-16 04:15

Karmensita  1 4 Tātad tev to nevajag
Atslābsti un gūsti baudu :)
2021-11-16 05:54

fargo    1 kādā brīdī man bija jāstrādā ar attēlu failu masīviem(desmitiem tūkstošu failu katru dienu), mēs izmantojām vienlaicīgi vairākas programmas.
tev varētu pietikt ar vienu no tām:
irfanview vai acdsee.
2021-11-16 10:30

Chris1986      Cik es saprotu, tad, ja uz tava datora nav programmas, ar ko var atvērt kādu konkrēto failu, vai nav norādīts, ar kuru programmu to atvērt, tad viņš uzrādās vnk bez paplašinājuma, kā _fails_ 2021-11-16 18:22

janisb    1 weblapā pārlūkam ir pateikts, ka tā ir bilde, un jāatspoguļo kā bilde, savukārt saglabājot uz windows datora šī informācija tiek "pazaudēta". Attiecīgi kamēr nepieliksi paplašinājumu, pēc kā win sistēma nosaka faila tipu, tas būs fails "bomzis"...
Faila tipu bieži var noteikt pēc binārā headera atverot viņu hexeditorā, ir linux komandrindas rīks "file" piejams arī win sistēmām ar uzinstalētu cygwin, wsl u. c.
2021-11-16 18:50

Chris1986      Jā, es atceros 90tajos, kad bija visādi Strip_pokeri, bet gribējās uzreiz paskatīties visus slēptos video, kā dāma izģērbjas līdz galam - sakārtoja spēles mapē failus pēc lieluma. Un lielākajiem vnk nomainīja paplašinājumu ar roku uz avi. Un viss slēptais kļuva redzams :D 2021-11-16 19:04

fargo    1 tās atbalsta skriptus, tu vari tur rakstīt vajadzīgajām operācījām kondīšenus un tā, bet ja pāris failiem, nav būtiski. irfans ir ļoti labs bez visa tā. sāksi lietot, paliks ar tevi uz visu mūžu. acd ir vairāk komerciāls, bet ļoti labs. katrai savas nianses. acd see ļauj redzēt 3d failus, ja tev maketi un prožekti, tad palīdz redzet failu pārskatā. 2021-11-16 20:05

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu