Tviteris

Nu wo. Masks nopircis tviteri. Ir kādam idejas, prškam viņam tas? Gadījienā nepaceļas runa par sociālo tīklu un lietotāju datu monopolizāciju?

janisb    2 Nāks vēlēšanas, noderēs... 2022-04-26 00:11

siikaa16  2 2 Starp pārdos un nopircis ir pāris stundas. Vēl notiek kaulēšanās par cenu. Izmanto tās stundas, elpo brīvi. 2022-04-26 02:02

Julianna  3 4 Kā man paskaidroja viens jaunietis, tviters -- atstojs. 2022-04-26 09:42

homo_ursus  5 7 Pārvaldīt cilvēku prātus ir bagāto pašmērķis, lai gūtu vēl lielāku ietekmi uz pārvaldību, ko sniedz soc.tīkli, mēdiji.
Pietiek paskatīties uz Panorāmas upuriem un redzēt aprobežotību, kur vēl vairāk sastampā trūdus viņu tukšajos galvaskausos.
2022-04-26 09:49

Chris1986    1 Kas tas twiteris īsti ir? Ir vērts tur iet, reģistrēties un laiku tērēt? Cik interesanti tur ir? 2022-04-26 10:07

Bazhix  2 5 Kā Tu to domā - monopolizāciju? :)
Maskam līdz šim nekādu sociālo tīklu datu nemaz nav. Tikai tik, cik Tesla :) Pirms pirkšanas viņš runāja, ka vienkārši vēlas lielāku vārda brīvību (Ne tikai runāja, bet arī noraidīja iespēju caur saviem starlinkiem bloķēt krievijas raidīto propogandu, tā kā čalis nopietni pieiet vārda brīvībai). Hvz, cik vienkārši viņam tas sanāks, jo tā robeža ir šausmīgi smalka. Plus dažādu valstu dažādi likumi, kas vēl vairāk sarežģī jebkādu kontroli, bet bez kontroles man bail domāt, kāds būs rezultāts (plakana zeme un aicinājumi izšaut žīdus ir mazākais, kas tur cirkulēs) :)
2022-04-26 10:21

Bazhix  1 3 Stārlinks, rupji runājot, ir interneta provaideris, pie kam, stipri dārgs interneta provaideris :) Resp., Tavs interneta piegādātājs ļoti labi zina, kādas ir Tavas iecienītās porno un citas interneta lapas. Tam viņam nevajag ne twiteri, ne facebooku :)
Nekāds monopols ar twiteri Maskam nesanāks, bet šis pirkums aktivizēs eksterēmākus viedokļus, kas šobrīd ir nodzīti telegramā :) Es nezinu, vai tas ir kas labs.
2022-04-26 10:34

Salss  1   tā ir kapitāla diversifikācija, cilvēkam ir nauda, viņš ieguldās. 2022-04-26 11:17

LaskovijMerzavec    3 Varētu padomāt, ka pirms tam Twiteris bija kkāda neatkarīga platforma... atkal liela brēka, pt neko 2022-04-26 11:56

Ljekainiitis  2   Triperis apjoma ziņā ir vislielākā satura miskaste. Ok, telegramā miskastes saturs ir augstāks, bet tas ir mazāks resurss kopumā. 2022-04-26 13:25

fargo    2 masks neieredz cenzūru. atteicās tai pakļauties un grib panākt, lai tviterī tā tiktu atcelta. visa veida kriesie urodi un globālisti panikas režīmā. 2022-04-26 17:54

kvarts  1   TA staciju monopolu atcēla, daļas tika sadalītas un pārdotas, vai tas kaut ko ir mainījis jūsu dzīvē, samaksātajos nodokļos vai to izlietojumā. Tieši tas pats ir ar twitteri. 2022-04-26 20:33

dabasmiilis    6 Par cilvēku runā viņa darbi nevis vārdi...

Neesmu viņu tā kārtīgi pētījis, bet manas maņas saka, ka viņu nedrīkst izlaist no acīm - tāds divsejains, kā jau maska.

Viens ir redzamā puse, bet pavisam kas cits - kas slēpjas tumšajā pusē - acīm apslēptā.
Visa tā starlink padarīšana vairāk izskatās pēc izsekošanas-čipizācijas projekta - ja pareizi atceros, tad reklamēja to internetu ar vārdiem - lēts internets pieejams visiem un visur - tas nozīmē, ka nebūsi drošībā pat mūža mežu biezokņos - tas liek ar piesardzību uz visu noskatīties.
Nesen arī vienu rakstu lasīju, kur viņš plānojot nākotnē čipus smadzenēs likt, stundas laikā to paveikšot roboti.
Es jau neko nesaku, ja čipotu tur slimus cilvēkus, robotizētu viņus, lai tie atkal varētu staigāt, darboties, nevis nekustīgi gulētu uz vietas, bet nekad neatbalstīšu zinātni, kura savu savtīgo mērķu vārdā, jauksies iekšā veselo cilvēku organismos. Pret dabu ejot, var tikai iznīcību uz sevi izsaukt.

Man viņš ar visiem starlinkiem asociējas ar Skynetu no Terminātora - varbūt tikai sakritība, bet papētot Maska intereses un plānus, tur iet runa gan par tehnoloģijām, gan robotiem, čipiem...
Man viņš galīgi neiet kopā ar vārda brīvību un vispār kā brīvību kā tādu.

Parasti aiz šādiem veiksmīgiem cilvēkiem stāv specdienesti un ietekmīgas valdības. Kurš tad sponsorē viņa privātos projektus?

Nav jau nekur teikts, ka twitteri nenopirka, lai to iznīcinātu.
Microsofts regulāri tā darīja ar konkurentiem, pārpirka un nogremdēja.

Es ļoti ceru, ka es par viņu un viņa plāniem kļūdos. Bet man ir aizdomas, ka aiz viņa projektiem neslēpjas pats antikrists jēriņa ādā.
2022-04-26 22:31

Vaukskis  3   Iespējams, ka viņs tviteri nopirka, jo redz tā ietekmi. Kādudien paredz ar tā palīdzību kļūt par ASV prezidentu! Lai gan viņš jau tagad ir ļoti varens ekonomiski, bet politiskās ietekmes ziņā viņam ir ko tiekties. Būšana par varenākās nācijas prezidentu paver jaunus apvāršņus, kādu biznesmeņiem nav.
Ī. Masks pieredzēja, ka Donaks Tramps kļuva par pirmo prezidentu bagātnieku, kuram tviteris izrādījās visai nozīmīgs savu atbalstītāju aktivizēšanā, varbūt, vecākam kļūstot, grib iet viņa pēdās un negrib pieļaut, ka tviteris kādā brīdī to "atslēdz" līdzīgi kā Trampu pēc nemieriem Vašingtonā pēc Demokrātiskās partijas uzvaras.
2022-04-27 04:07

Bazhix      Vaukski, Masks nemaz nevar būt ASV prezidents viena sīkuma dēļ - viņš nav dzimis ASV. Meklēt paklausīgu idiotu, kuru bīdīt ar twiteri - pārāk dārgi un pārāk liels risks, ka ievēlētais čalis viņu neuzmet :) Kapitālismā nav draugu. Kapitālismā ir intereses :) 2022-04-27 09:49

av2      Ta jau redzees...peec gada, kas ar to vissu buus. 2022-04-28 22:27

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu