Ārējais cietais disks

ārējais cietais disks foto attēls

Ārējais cietais disks - jautājumi un diskusijas

Kas ar šo ārējo HDD darīts? (7)
Paziņa aizņēmās ārējo cietni, bet kad atgrieza, Win 7 nespēj to atvērt. MiniTool parāda šādu diska ainu. Vai uz ši diska ir gribēts uzlikt kādu operētājsistēmu? Vai iespējams kaut ko izdarīt, lai piekļūtu iepriekš diskā bijušiem failiem?
Caur Disku Menedžeri nojauc visas partīcijas un izveido pa jaunam, noformatē un lieto laimīgs. Ja Tev vecie faili ir svarīgi, tad iekš saita kpnemo.ws (jāreģistrējas lai piekļūtu ielādei) sameklē portatīvo softu Recoveri_v3.1 Tur vesels softu sborņiks failu atjaunošanai. Lasi aprakstu. Ja kas, jautā.
Ja vecie faili pofig, dari kā Lauu teica un būs Oki.
Nākamreiz paziņu sūti vienu māju tālāk, lai pats pērk sev vajadzīgās lietas. 1) nekad nedod datu nesēju, uz kura ir vajadzīgi dati, kādam citam pirms dati nav nodublēti
2) šeit ir pagrūti saprast, kas pirms tam uz diska ir bijis 200MB particija uz diska tik pat labi var būt ražotāja radīta, cik paziņas līko roku rezultāts
3) pēdējā laikā ir vairākkārtīgi redzētas sajātas failsistēmas, kad cilvēks norauj disku no aizmidzināta w8
4)datus nāksies atgūt, no bezmaksas labs ir http://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk
no maksas https://www.runtime.org/data-recovery-products.htm
··· Ārējais cietais disks: Kas ar šo ārējo HDD darīts? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ārēja cietaja diskā never mapes vaļā (14)
Pie mapem stav bultinas,bet vala never,ne bildes,ne filmas.Dzests nekas nav,rada,ka viss ir tani diska ieksa,tiaki ka atvert,kur meklet!Paldies,ja palidzesiet!
varbuut aizej uz pagātni kad vel viss bija kārtībā? Mapes ar "bultiņām" man stipri izskatās pēc shotrcut un ja never vaļā, tad tā ir norāde uz citu vietu. Kad tās mapes tika veidotas?
Kopējot kaut ko no foto aparāta, iespējams, ka netika nokopēt saturs, bet tikai norāde..
Izmēru paskaties tām "mapēm"
...izskatās, ka shortcuti ir bet gala info uz ko tie norāda nav. Pamēģini apskatīt Properies tam šhortcutam un piefiksēt fizisko adresi, tad pameklēt to... Shortcuta Propertijos kartiņā Shortcut jābūt laukam Target, kurā norādīta bildes/faila utt.. fiziskā atrašanās vieta, tad caur My Computer meklē to. Domāju, ka nav nepieciešams nekāds FreeAgwntDriver vai cits instruments:) ka tik tās bildes vēl neatrodas fotoaparātā, no kura jau varbūt ir izdzēstas ... ··· Ārējais cietais disks: Ārēja cietaja diskā never mapes... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Ārējais cietais disks (20)
Vēlos iegādāties 40-50Ls robežās. Tumša lieta. Varbūt kāds zinātājs var ieteikt labāko variantu?
man ir toshiba. ar divām usb ieejām, tāpēc meklē tādu, kas der tavam kompim - ja kompim aizmugurē ir maz pieslēgvietu, un priekšā tikai divas, tad parasto flašku nevarēsi pielikt, kad vajadzēs. tas vienīgais, uz ko jāpaskatās. pārējais - laikam pie spečukiem, ne tāds nau, - es - parasts jūzeris. tagad jau vienalga kādu marku, visas ir labas kingstons, LACIE u.t.t manam ir 298 GB http://www.salidzini.lv/search.php?q=Seagate+Freeagent+Desk+500GB Western Digital.... modelis Passport. Vismaz ir kaut kaads dizains. :) ··· Ārējais cietais disks: Ārējais cietais disks lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Portatīvā cietā diska izvēle (3)
Nepieciešams portatīvais [pārnēsājamais] disks [vēlams 2,5"] Pēc kādiem kritērijiem to izvēlēties, ja paredzēts tajā uzkrāt mācību materiālus [dokumentus, filmas, att;elus, shēmas]? Kādam parametram jādod priekšroka: ietilpībai? datu...
Teikšu tā - domāju, ka vidējā cenu kategorijā, patiesībā, tas viss ir pietiekami vienalga, protams ir labāk, ja ir augstāki apgriezieni un tā. Man liekas, labāk skaties uz ērtībām, tb smagumu, dizainu un tā. Vnk nevajag pirkt kādus noname devaisus un būs jau labi. Noname iekārtam šad tad ir problēmas ar driveriem, tas būtu galveneias iemesls. Arī uz flash kartem tas attiecas.

Es ņemtu kuram ir lēnāki apgriezieni (drošāks, jo ātriem diskiem ir lielāka iespēja nosvilt) un kurš ir viegli pārnēsājams/ patīk.

Pašam ir Lancie disks, bet ja nemaldos tam ir Samsung iekšas:)
Vai tad tik daudz buus to materiaalu? Ja nu filmas varbuut. Man te no kursiem 4.5gb fleshka sakopeetas desmitiem graamatas, sheemas un testi. ··· Ārējais cietais disks: Portatīvā cietā diska izvēle lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu