Corel

Corel - jautājumi un diskusijas

CorelDraw x7 pamaciba (10)
Kads var ieteikt,kur saprotami atrast pamacibu sai programmai?Latviski neatrodu.Butu labi,ja butu krieviski,bet sliktaka gadijuma deres ari angliski.
shops un korelis ir porgrammas dažādām vajadzībām. ja vienkārši, tad ar šopu apstrādā fotogrāfijas(rastra grafika, attēls sastāv no kvadrātiem. attēls ir sadalīts šajos laukos, pēc tada paša principa arī darbojas monitori) un jau gatavus attēlus.
ar koreli zīmē(vektorgrafika. ģeometriskas figūras, kurām tiek pieškirtas funkcijas. tos palielinot vai samazinot mainas mērogs, bet funkcija noteiktā virzienā(vektori) saglabājas).

piemēram, līnija šopā ir kvadrātu rinda. līnija korelī ir līknes funkcija x y telpā.
Coreldraw vietā var mēģināt izmantor Inkscape, kas ir bezmaksas produkts un pietiekoši labs veidot vektorgrafikas. http://product.corel.com/help/CorelDRAW/540229932/Main/EN/User-Guide/CorelDRAW-X7.pdf protams , ka Corel ir pietiekoshi smaga, mazliet pameginaju, bet paliku pie photoshopa, un tai var atrast u-tubaa gandriz visas f-jas Katrai no nosauktajaam programmaam ir sava specifika un jo vairaak mees maakam jo lielaakas iespeejas :) Jaunaakaas CorelDraw versijaas ir dazas labas lietas, kas veel X3 nebija. ··· Corel: CorelDraw x7 pamaciba lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā .cdr failu pārveidot par .jpg? (7)
Luudzu paliidziet - kaa .cdr failu paarveidot par .jpg?
Atver failu. Panjem save as un izveelies vajadziigo formaatu. exportē izvēloties attiecīgo formātu.

humm, kaut gan, ja tev tāds jautājums, tad visdrīzāk tev nemaz nav corel?
diskobols, muljkjiibas, nesanaaks! paarveido uz Al formaatu, tad uztaisi save as un tad atver ieksh photoshopa un uztaisi kaa jpg :) atziimee bildi => File => Export =>atveras logs => tur, kur raxtiits Save as type: jaaatrod JPEG Bitmaps(JPG) tad jau ok :)
vienkārši man nekad nav radušās problēmas .crd pārtaisot par .jpg - tas taču ikdienišķs process :)
··· Corel: Kā .cdr failu pārveidot par... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kursi datorgrafikas padziļinātai apguvei (4)
VArbūt kāds var ieteikt labus kursus, datorgrafikas padziļinātai apguvei. CorelDraw, Photoshop.
Ir variants aizstaigāt uz 636 veikaliņu(centrālā stacija piem) un tur paņemt grāmatiņu krievu valodā kur nāk līdzi disks ar pamācībām.

Par kursiem gan neko nezinu :(
http://www.digitalguru.lv/ 3domen.com-vizualie kursi krievu valodā,gana profesionāli.vēl compartstudio.com,arī krievu val.Abās var pasūtīt diskus un abas ideāli der iesācējam. ··· Corel: Kursi datorgrafikas... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu