Draugiem.lv

Draugiem.lv - jautājumi un diskusijas

Draugu "joki" (10)
Ar citām vietnēm tā nav. Bet "Draugos" man lēkā šādi melni kvadrātiņi. Dažkārt, ja pirmos esmu lietojusi "Draugus", šādi melni pleķi parādās arī "Facebookā". Pievienoju printscreenu pielikumā. Kas tā varētu būt par vainu un vai citiem arī...
No oHo pat vīrusi baidās. Tiem kvadrātiņiem nav gadījumā sakars ar jauno datu aizsardzības sistēmu , varbūt kāds profils cenšas aiz tiem noslēpties - vien vārd sakot nevēlas būt redzams , jāpajautā vispirms viņa atļauja , ja saņemsi , tad arī kvadrāti pazudīs ! ;D mhm, vīruss... bloķētās reklāmas. varbuut taa ir jau it kaa noblokkeeta izlecossaa reklaamaa? Paskaties savaa Internet paarluukaa, vai nav kaads popup blockers instaleets? Nepareizi konfigureets. man arī tie kvadrātiņi lēkā. ··· Draugiem.lv: Draugu "joki" lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Facebook pret Draugiem (38)
Kāpēc sabiedrībā valda uzskats, ka draugus lieto lūzeri, bet modernie un veiksmīgiem pulcējas Facebook? Tāpēc, ka importa?
nu bet kapec ir janodarbina rumpis ar bezjedziigam lietam? ja patiik draugi, tuse draugos, ja patiik feisbuks, esi tur.
корову бы вам. или две.
Tīri pēc ērtuma un pārskatāmības draugiem.lv ir ērtāka, pārskatāmāka, omulīgāka par FB. FB ir plašāks - strarptautisks, tā ir tā lielākā atšķirība laikam. Bet ka būtu kaut kāds iedalījums, ka viens slikts, otrs kruts, to neesmu dzirdējusi. Draugi savu ir nokalpojuši, un nodzītus zirgus nošauj D:) Draugi ir latviešu klubiņš ar visām nācijas populārākajām utīm un rozēm (pīļu dīķa bābisms-aprunāšana, mobingi, bet arī vienkāršas, mīļas attiecības, biznesu sarunāšana stundas laikā, ja vajag). Facebook ir cits lidojuma augstums, internacionāla publika, tie, kas grib izdevīgi pārdot vai paši pārdoties ārzemniekiem, nu bez tā nekā. Dažreiz rodās iespaids, ka FB manu angliski rakstīto lasa ne tikai redzamie draugi vien, bet arī Big Brother Sem. FB ir kā sausas zāles klajums karstā pavasara dienā, piešauj sērkociņu "share" un aiziet uguns mežā. FB man ļoti nepatīk, ka ja vien stingri nekontrolē savu "draugu" pulciņu, obligāti tajā iefiltrēsies kāds krāsainais sū. Ja ar´i kontrolēsi, krāsainais sū būs tavos draugu draugos, latviešiem patīk pārdoties.
Abu saitu mīnuss ir feiko profilu iespējamība un aktīvā uzdarbošanās, kas lietotāju godīgo nostāda pamuļķa lomā.
fb bizness ir fb lietotāju datu pārdošana. attēli, kontakti un to epasti, tel.nr, tel.sarunas, attēli, bernu attēli, personiskās intereses, veiktie iepirkumi utt utt.
nevienam(!) cilvēkam uz šīs planētas nevajazētu lietot fb.
sabiedrībā par lūzeriem vairāk uzskata tos, kas izdomā to kā nav un no tā veido tēmas forumā. Pie tirsas visiem esi vai neesi fb, draugos vai oho. ··· Draugiem.lv: Facebook pret Draugiem lasīt visu diskusiju (38 atbildes) –»
Datorspēles draugiem.lv neiet (3)
Varbūt, kāds zina, kas varētu būt par vainu un varētu palīdzēt ar padomu - man ir lattelecom optiskais internets, google chrome pārlūkprogramma, visu laiku viss bija kārtībā, bet šodien neiet spēles draugiem.lv - pareizāk sakot nevis...
vai nu vaina draugiem.lv vai kompī, ja draugiem, tad jāpagaida diena, kad viņi salabos linkus - draugi bieži karās un bremzējas
Ja datorā, tad pamēgīnam citu pārluķu vispirms - varbūt palīdz. Vajadzētu apskatīties Task Manager - kas notiek ar CPU un RAM noslodzi - paskatīties, kas visvairāk aprij šos resursus un tad skatīties tālāk, kas tā ir par programu, protams var būt ka kāds vīruss, velk no tevis totentu backgroundā utt.

Uzliec jaunu javu no Java.com, atjauno antivīrusu un uzliec pārbaudi. Ja ilgi šāda lieta būs, tad jāparāda datorspeciālistam uzcienājt ar tēju un bulciņām - lai paskatās, kas par lietu - daudz iespēju, kas par vainu var būt
Tā nav ne tava datora, ne tava interneta vaina.
Pēdējās nedēļas laikā ir traucēts Latvijas DNS serveru darbība, tāpēc arī viss ´bremzējas´.
Pieļauju, ka tev tas neko neizsaka, bet tāda ir tā vaina. Atliek vienīgi gaidīt, kad Lattelecom to visu sakārtos.
sāc maksāt par spēlēm! ··· Draugiem.lv: Datorspēles draugiem.lv neiet lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu