DVD

DVD foto attēls

DVD - jautājumi un diskusijas

DVD player uz Windows 10 (5)
Līdz šim man laimīgi bija Windows 7 ar Windows Media Player un uz datora varēja skatīties DVD. Windows 10 vairāk neuztur WMP prieš DVD un tā nu ir palikušas tikai divas iespējas - vai nu VLC player vai Acer datoru Clear.fi. VLC man kar...
http://www.winxdvd.com/windows-10/top-dvd-players-for-windows-10.htm Vai tad nebūtu labāk nopirkt DVD plejeri?
Neko daudz vairs nemaksā!
Windows media player Classic
https://mpc-hc.org
Ar Cyberlink PowerDVD 16 var skatīties uz windows 10 Apskati Daum PotPlayer. ··· DVD: DVD player uz Windows 10 lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Ierakstīt diskā failus! (8)
Varbūt kāds kolēģis ātri var pastāstīt kā diskā ierakstīt failus...vairs neprotu! Pašlaik rāda Files Ready to be Writen to the Disc!
Janisb, vienkārši jautājums? Ar ko win iebūvētā figņa ir slikta un ar ko bezmaksas produkts ir labs?
Ja tā pēc loģikas pieiet, kuram ir interese būvēt kaut ko bez maksas? Vai nav tā, ka tajā bezmaksas freeware ir iebūvēts kaut kas, kas nes labumu būvētājam ?
Nu tā, diletanta jautājums!
Ja taisies rakstīt CD/DVD diskā tad aizmirsti par windows iebūvēto figņu, uzliec freeware CDBurnerXP https://cdburnerxp.se/en/download un raksti laimīgs viens no speciem jums saka - neizmantojiet iebūvēto rakstīkli. viņam ir gan pieredze, gan saprašana. kāpēc?
pirmkārt, tūlis ir nēerts. nav funkcionāls. lai arī ir mēģināts to padarīt labāku, bet vai tad ir viegli saprast, ko no lietotāja grib? viegli nav, jo pretējā gadījumā nerastos šādi jautājumi.

izmantojiet cdburner, vai es izmantoju imgburn. tās ir programmas, kuras radījuši cilvēki priekš cilvēkiem, nevis korporācijas ar miljons un viena piekabe iemesliem, kāpēc būs tāds un šitāds risinājums, jo ir jābūt saderībai ar desmit citām operētājsistēmas fīčām un natīvo pleijeri, dizaina politiku un citam septiņām vardēm.

ir iemesls, kāpēc natīvie operētājsistēmu tūļi, parasti, ir vājāki ganrīz visos lietojamības parametros par tiem, kuri ir radīti ņemot vērā noteikto funkciju(-as).

tas pats notiek linuksa distributīvos, bsd(ne tikai windows). speciālai funkcijai radītas programmas, parasti, ir vislabākās šīs funkcijas veikšanai.
kādus failus? audio, video, attēlus, citus? =>VenBer palieto, tad sapratīsi... ··· DVD: Ierakstīt diskā failus! lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
BIN faila ierakstīšana (4)
Kā pareizi būtu ierakstīt "BIN" failu DVD diskā,lai DVD to atvērtu - programaturas attjaunošanai . To vajag steidzīgi! Kaut kā " iso" jābūt...
Loģiskās domāšanas Tev ka vecim nav ?

Iesākumā lasi savu DVD manuāl, sadaļu par firmwares atjaunošanu.
Tad izlasi *.bin failam līdzi nākošo teksta failiņu ar instrukciju, tur viss ir uzrakstīts, kā jarkasta, un kādas darbības jāveic !
Bet tā - kā datu disku jāraksta pārsvarā.
Ir tāds labs teiciens - jā gribi kaut ko izdarīt labi,dari to pats!
Te katrs mēgīna izlikties krutaks ,ne kā ir!

Izmanto NERO . Talāk ieraksti bin -ISO 9660 Level 1/2 ...
Players,atvērs failu un atjaunos prog.
Tur kur internetā atradi BIN, tur pat bakus ir pamācība. Lasi un rīkojies. ··· DVD: BIN faila ierakstīšana lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Filmu rakstīšana DVD ar NERO (10)
Kā ar NERO programmas palīdzību varu no interneta novilktās filmas varu(nevaru)ierakstīt DVD?
ieliec DVD matricu, atzīmē nero, ka gribu make a data DVD , iezīmē , k;adus un let`s go.. bet one question!!!! kāda formātā ir nopumpētas filmas?? Pieredze rāda, ka labāko iespēju no tehniski vienkāršajām un ātrajām filmu (AVI) pārveidošanai piedāvā programma ConvertXtoDVD. Diemžēl programma nav bezmaksas.
Nero ir vienkārši smagnēja parazītiska programmu pakete, kas nevajadzīgi aizņem vietu uz diska :(
CD/DVD rakstīšanai un sagatavošanai izmantoju InfraRecorder un ImgBurn
Lai veicas!
Iezīmē nevis CD, bet DVD! Bet vislabāk novelc saprotamā valodā pašu programmu un viss būs skaidrs! Speciālisti ibio..
1) ko novilki vispār? Kādi faili, paplašinājumi, izmērs utt?
2) RTFM!!! Vai ari angliski ni bum bum..?
novelc no torentiem DVD un uzburno nero, cik ta tur tā darba, nero visu stāsta pats kā darīt, var jav ari savu projektu cept augšā. ··· DVD: Filmu rakstīšana DVD ar NERO lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Problēmas ar DVD rakstītāju. (4)
Nomainīju galda datoram veco DVD rakstītāju pret jaunu. Ierakstīju vienu disku un vairāk neraksta. Atpazīst,ka ka diskā ir 4.7 Gb, bet rāda,ka ir CD drive. Esmu izmēģinājis vairākas programmas. Rakstot iestatījumos lieku DVD.
Atinstalē draiveri un uzinstalē par jaunu! kāda operētājsistema?

pamēģini >
http://support.microsoft.com/kb/982116
Kāds iekārtas pieslēgums (IDE, SATA...)? Vēl, kāds Windows (XP/Vista/7/8)? ··· DVD: Problēmas ar DVD rakstītāju. lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kur var nopirkt tukšos DVD diskus Valmierā? (4)
Kāds nezin ,kur Valmierā var nopirkt tukšos DVD diskus ? Un kādas aptuveni ir cenas ?! (neskaitot Maximu , tur pēdējā laikā esmu redzējis tikai ar bojātiem iepakojumiem , skats tāds ,ka viņi būtu slidināti tukšā fūrē no viena gala uz otru...
Vai tad maximā vai Rimi nav?
Nu datu nodoklis viņiem cenai klāt. Un kurš gan tagad tādus lieto-Fleška sanāk ērtāk un lētāk
eBay Valmiera vai cita pilsēta, nav tak starpība, tādas lietas vaig tirgot veikalos kur ir tv, datori un tamlīdzīgi.
Bet Rainstorm neapvainojies, to Flešku vari iebāzt ....., tas nav domāts burtiski.
Fleška jeb pareizāk sakot atmiņu karte ir laba lieta. Tikai tā nav droša ilgstošai glabāšanai un to var sabojāt arī kāds ļauns datu grauzējs. DVD vai CD ir viss drošākais veids, tas ko ieraksta tur paliek neizmaināms, ja vien nav saskrāpē matricas virsmu.
Nākamais atmiņu karšu mīnus ir tajā, ka to vieglāk pazaudēt.
Cilvēks grib DVD saglabāt kādus video gabalus no personīgā arhīva un tas ir pareizs risinājums lai tos varētu baudīt arī nākamās paaudzes nezūdošā kvalitātē.
Draudziņ, diskus tukšos veikalā var nopirkt, un nestāsti pasakas par bojatiem iepakojumiem. Tur viss ir kārtībā. Ja nav naudas vai tamlīdzīgi, tad jāiztiek būs, lētāks nekas te nepaliek. Atopies taču. ··· DVD: Kur var nopirkt tukšos DVD... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu