E-pasts (epasts)

e-pasts (epasts) foto attēls

E-pasts (epasts) - jautājumi un diskusijas

Tukšas neatveramas vēstules. (15)
Kāds nav saskāries te ar ko līdzīgu? Man te viena sūta tukšas vēstules, nav neviena paša simbola,atvērt līdz ar to arī viņas nevar. Noskaitos ,ka ko tādu var darīt nobriedusi sieviete , nolēmu atdarīt ar to pašu - bet izrādās ,ka nemaz...
Kāds pa ceļam vēstules atver un burtus apēd. :))) Traks neesi, kādas šausmas nonāk jūsu pastkastēs. Kā jūs ar to tiekat galā? ...gribat par to parunāt? Nē, dabasmiili, tā ir zīme - nav liktenc 😂
Un ja uzraksta vēl viena, ko tu atbildi? Sory, es jau aizņemts?
CoCoSan, te kaudzēm raksta ikvienam. Jēga=0 burtu zagli nebija kam pērt. tagad tev dēļ tā jācieš. ··· E-pasts (epasts): Tukšas neatveramas vēstules. lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kā planšetē atslēgt nevēlamus ienākošos sūtījumus? (11)
Samsung galaxy planšetē viens krievu iepazīšanās serveris (piereğistrējos tajā vien aiz ziņkārības) pāris reizes stundā sūta paziņojumus (redzami, planšeti ieslēdzot, turpat, kur ziņas par dažādu programmu apgreidošanos), ka tāda un...
Vai tad likvidēt kontu "iepazīšanās serverī" nevar?
Bet ja nu tomēr noder. Skatos ka meklē krietni jaunāku, latvietēm diez vai Tavu gadu jauneklis vajadzīgs, bet krievietēm, vismaz spriežot pēc pārraides "Davaj poženimsja" vienalga cik vecs, ka tik vīrietis.
Visu izsaka "viens krievu iepazīšanās serveris", Samsung galaxy planšete te nav pie vainas un ar to nebūs nekāda sakara paziņojumu atsūtīšanā Tev.
Meklē "vienā krievu iepazīšanās serverī" kā atrakstīties, vai gaidi kamēr pāries. (atiestati Samsung galaxy planšeti sākotnējā rūpnīcas stāvoklī un pārformatē karti, ja ir iepriekš, saglabājot sev dārgo)
Pie vainas ir push notifications. Katrai aplikācijai ir iespēja tos atslēgt. Uzmanīgi izpēti pašu ienākošo sūtījumu - varbūt tajā kaut kur, ar pavisam maziem burtiņiem atradīsi info kā atrakstīties. Vai arī ej uz pašu saitu un meklē informāciju tur. Pag, es saprotu, ka pieraksts saitā vēl ir aktīvs? Tad meklē konta (profila) uzstādījumos, kur varētu būt izvēlne par e-pasta paziņojumiem.
Tādas vietnes ir aktīvas - "iedēj oliņu" Tavā datorā un ilgi nevar tikt vaļā par izrakstoties ...
Opciju izdzēsties iepazīšanās serveris nepiedāvā. :(
Tā nevar būt. Kas tas par saitu?
··· E-pasts (epasts): Kā planšetē atslēgt nevēlamus... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Dators nevar atvērt vēstuļu pielikumus. (10)
Vienus pielikumus atver, bet citus never,pieprasa kaut kādu maksas programmu...
7zip- lieliskis arhivators, tīrs vienkaršs, ver vaļā populārākors arhīvus, piedevām bezmakas un bez visādām drazā klāt.
www.7-zip.org
un kā tie pielikumi saucas?(ar visu paplašinājumu aiz punkta)
aber varbūt labi, ka nav vēl atvērti....
gan jau , ka vajag WINZIP.
Ir vissaadi free file openeri. Neesmu meegginaajis pats, bet....Tikai skaties, ka neielaadee vissadus meeslus, no kaa veelaak vallaa nevareesi tikt ! ( ceru , ka atpaziisti SAVAS programmas "control panel-programs")
Te viens googlee piedaavaajas :

http://www.freefileopener.com/
(pieprasa kaut kādu maksas programmu...), kādu??? Man prasa maksas programmu .rar pielikumiem. Es tik nospiežu extract here, un viss notiekas. ··· E-pasts (epasts): Dators nevar atvērt vēstuļu... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Teksts atverot inbox.lv (3)
This is a version of http://www.inbox.lv/index.html.ru as it looked when our crawler examined the site on 4/18/2007. The page you see below is the version in our index that was used to rank this page in the results to your recent query....
Kādu TIEŠI adresi tu raksti, kad šis parādās? Vispār, šamā teksta autors ir robots.txt, bet man liekas nav svarīgi šobrīd apspriest kas tas ir.
Es apskatītos vai tev dns`a servera adresi kāds zarazkins nav nomainījis(bet hvz vai).

Start>run>ieraksti CMD[enter]>raksti ipconfig -all[enter]>tur būs DNS servers, salīdzini vai tie sakrīt ar tava internetprovaidera(isp) līgumā dotajiem.

BuutlsBamtrinketls - nav jaabuut iipashi gudram, lai saprastu, ka adrese, ko raksta ir www.inbox.lv Aziistos godiigi. Neievietoju un ko noziimee nezinu. ··· E-pasts (epasts): Teksts atverot inbox.lv lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kaa piekljuut savam, vecajam (100 g. nelietotajam) e-apollo.lv epastam?? (8)
Caur kurieni.....?? Google met aaraa lattelekom, diivainaa kaartaa...! Patiesiibaa, pie shaadas dilemmas nonaacu, sakaraa ar ebay. Prasa: Reset your password Opcijas: Get an email (****@e-apollo.lv) Get a text ( (371)-xxx-xx36* ) -...
Es savu jau esmu norakstījusi zaudējumos. Nu jau krietnu laiku apollo e-pasts ir zem lattelekom. Diemžēl .
Šajā e-pastā var tikt iekšā caur www.ltk.lv
Pamēģini caur webmail.lattelecom.lv Lai izdodas! Godātais klient!

Paldies, ka saziņai izmantojat Lattelecom pakalpojumus. Lai arī turpmāk nodrošinātu tikai kvalitatīvus pakalpojumus, esam paplašinājuši funkcionalitāti elektroniskā pasta pakalpojumam.

Turpmāk E-pasta kastīte Jums nodrošinās ērtāku, drošāku un arī plašāku funkcionalitāti:

- stabilāku e-pasta darbību;
- pilnveidotu drošību ar daudzlīmeņu drošības mehānismu (vairāklīmeņu ugunsmūris, e-pastu plūsmas kontrole pret pārslodzi, vīrusu un surogātpasta kontrole un citi);
- e-pasta vide būs piemērota jaunākajām interneta pārlūkprogrammām un mobilajām ierīcēm.
Vairāk par e-pasta kastītes jauno funkcionalitāti lasiet šeit

Līdz ar to, sākot ar 2014. gada 1. jūliju, elektroniskā pasta pakalpojums @apollo.lv būs piedāvājumā tikai par maksu. Pakalpojuma abonēšanas maksa būs 1,45 EUR/mēnesī (bez PVN), pilna maksa ar PVN – 1,75 EUR/mēnesī.

Ja pašlaik izmantojat Lattelecom e-pasta kastīti un plānojat to izmantot arī turpmāk par abonēšanas maksu, lūdzam par to informēt līdz 2014. gada 1. augustam, rakstot uz adresi lattelecom@lattelecom.lv. Ja nesaņemsim informāciju, e-pasta kastītes darbība tiks pārtraukta.

Sazinoties ar mums, lūdzam paziņot savu klienta numuru un e-pasta kastītes/šu nosaukumus, kuru/as plānojat izmantot.

Papildus jautājumus uzdodiet, rakstot e-pastu uz lattelecom@lattelecom.lv

Jums ir iespējas, saskaņā ar Elektronisko sakaru likuma un noslēgtā elektronisko sakaru pakalpojumu līguma noteikumiem, viena mēneša laikā no šīs vēstules saņemšanas dienas, izbeigt līgumu par pakalpojumu bez līgumsoda piemērošanas.

Cieņā,
Elīna Abika
Privāto klientu daļas direktore
SIA Lattelecom
Pakalpojumu funkcionalitāteParametri E-pasta kastīte E-pasta administrators
Apjoms 2 GB 2 GB
E-pasta kastītes caurlaidība (ienākošajiem un izejošajiem e-pastiem) 20 MB 20 MB
E-pasta kastīšu skaits 1 gb. 10 gb
Domēnu skaits* Nav pieejams 1 gb.
Antivīruss & Antispams Ir iekļauts risinājumā Ir
Antivīruss & Antispams Ir iekļauts risinājumā Ir iekļauts risinājumā

Pakalpojumu cenas Tarifi E-pasta kastīte E-pasta administrators
Ierīkošanas maksa Bez maksas Bez maksas
Abonēšanas maksa mēnesī € 1,75 € 11,50
Plus 5 GB, mēnesī € 0,61 € 0,61
ActiveSync, mēnesī € 0,24 € 0,24
Papildus e-pasta kastīte (pieejama tikai E-pasta administratora kontam), mēnesī Nav pieejams € 1,15
Pārreģistrācijas maksa € 1,21 € 7,30
Maksa par pakalpojumu datu maiņu € 7,26 € 7,26
··· E-pasts (epasts): Kaa piekljuut savam, vecajam... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Vai var uzlauzt manu datoru caur inbox.lv? (17)
ja es ar kaadu sarakstos vaur inbox - tas cilveeks var kkaadaas veidaa uzlauzt epastu u nienakt manaa datoraa?? nedusmojaties par mulkkiigu jautaajumu - kas nezin tas vaicaa... es blondiine :)
teorētiski var visu ,bet praktiski vari neuztraukties ! Uzlauzt var, arī kompi var, gan jau pasežot un padomājot, cilvēks kas tevi pazīst, spētu vienkārši izdomāt tavu inboksa paroli. Vai tad viņa tev sarežģīta? Tomēr diez vai tev tas draud. Tā ka nesatraucies pār mēru, ak2 taisnība. Uzlauzt var visu un specialistam tas nav gruuti,bet es nedomaju kad tava pastkaste glabājas valstiskie vai komercialie noslēpumi.ta ka ne viens to nedaris ;) Var un arii dara!!
Pat sievietes - lai cik muljkjiigi tas izklausiitos, uzlauzh (varbuut ne gluzhi pashas) e-pastu, lai izlasiitu sev intereseejoshaa viiriesha pastu. Protams, ka vinju attieciibas peec tam izjuka pavisam, bet putru vinja savaariija kaartiigu..
Tak izlasiet, ko jūs apgalvojat!!! Jautājums: "...tas cilveeks var kkaadaas veidaa uzlauzt epastu u nienakt manaa datoraa??" Pieņemsim, "uzlauž inbox", tak CAUR TO IEKĻŪT PASTKASTES KLIENTA DATORĀ, nonsens! Tikai īpašniekam piepalīdzot var ko līdzīgu veikt. Tak alvita: pirms nosūti jautājumu pārlasi uzrakstīto, patreiz jāpiekrīt Tavam apgalvojumam: "es blondiine :)" :)))
··· E-pasts (epasts): Vai var uzlauzt manu datoru... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Skaņas signals ienakošajam e pastam (3)
Ir kāda iespēja inbox pastam pievienot skaņas signalu, lai signalizē par jauna pasta ienākšanu ?
Nezinu ko tu domā ar "inboxu", bet lielākajā daļā pasta klientu tāda iespēja ir. Es savam inboxim uzliku pāradresāciju uz LMT mob. telefonam piesaistīto e-pasta adresi. Kā ienāk ziņa, tā man nopīkst telefoniņā sms. Outlook: 1. Tools menu, click Options.
2.On the Preferences tab, click E-mail Options, and then click Advanced E-mail Options.
3.Under When new items arrive in my Inbox, or clear the Play a sound check box.
Outlook Express:1.Tools, Options.
2. Zem General - pie Send/Receive Messages atrodas lodziņš skaņas ķeksim, ja ienāk vēstule.
··· E-pasts (epasts): Skaņas signals ienakošajam e... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Par icloud (8)
Vai kāds var paskaidrot saprotamā valodā, kā darbojas icloud epasts? Ja cilvēks ir reģistējis savā iphone šo epastu, kā tas darbojas? Ja cilvēks ko pārsūta no sava iphone, tas iet kā sūtīts no icloud epasta, es pareizi saprotu? Kā pēc...
Reāli, jebkurš epasts ir mākonis :) Tā ka lielā mērā apple piedāvā tikai savu epasta saskarni (interfeisu). Un to, kā viss darbosies (kas kur sūtīsies, paliks) pats lietotājs var pielāgot. Vēl viens no daudzajiem epasta pakalpojumu sniedzējiem. Pilnīgi vienalga vai tu lieto telefonu, planšeti vai datoru - epasts visur darbojas vienādi. bet vai tad visi e-pasti nestrādā vienādi?
esmu uzlikusi hromes interfeisu saviem abiem darbu datoriem, telefonam, un pilnīgi viss, ko ierakstu telefonā, pēc tam atverot vienu datoru tas tur ir, atveru otru datoru, arī turpat. pārsvarā jau tās ir piezīmes, kalendāri - varu rakstīt da jebkurā ierīcē, un atverot da jebkurā pasaules malā savu hromi pat ne uz sava datora es taču redzu visas savas "markas", nu visas, visas! vēl tikai telefona kontaktus neesmu sinhronizējusi, lai pazūdot telefonam nepazūd kontakti. kāpēc vēl maksāt papildu naudu par to, ko var sadarīt tāpat ar tiem pašiem rīkiem bez maksas. labi mākoņdiskā nav daudz vietas, vien kaut kādi 15 mb, bet pašas svarīgākās lietas var taču visu laiku mainīt. un par to nav jāmaksā.
Nu 15MB tas izklausās baisi mūsdienu failiem :), ja tie ir GB un netiek lādētas filmas, tad reāli pietiek vietas gadiem.
Problēmas laikam sākas tad, kad izmanto klientprogrammatūru un neatstāj ķeksi pie "saglabāt uz servera"(vai tml). tad gan, izlasītā vēstule būs tikai uz tā datora, kur mails tika saņemts (arī ar opcijām, ja ir atliktā dzēšana vai tml.)
nu ja Tev ir telafons, planssete, un vel piece apple datori , tad tavs mails paraadiisies vissur vienlaiciigi, ja buusi iekkekseejis. Arii foccenes paraadiisies vissur - nofocce ar terlafonu, paradaas uzreiz gan planssetee, gan datoros utt. Ja iekkekseesio settingos.Arii visa telafona info /settingi ( kontakti, programmas ) glabaajas icloudaa. Pazaudee telafonu - jaunajaa telafonaa viss atjaunojas minuutees. ··· E-pasts (epasts): Par icloud lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kā office outook saņemt tikai e-pastu kopijas? (4)
Kāds varbūt var pateikt,kā konfigurēt office outlook lai no provaidera servera ņemtu tikai e-pastu kopijas. Patreiz izmantojot IMAP protokolu un izdzēšot saņemto e-pastu tas nesvītrojās, kā arī tāds nosvītros parādās nākošajam šī e-pasta...
IMAP atšķirība no pop3 jau ir tanī, ka vēstules tiek sinhronizētas ar serveri, nevis kā pop3 protokolā, pārsūtītas. Tāpēc nav nemaz tādas opcijas. Pat ja lūkautā vēstules dzēš, viņas joprojām ir uz servera un pieejamas citam pieslēguma seansam, cilvēkam utjp.
Ja viņas gribi REĀLI izdzēst, tad Edit>Purge Deleted Messages, tad tev arī viņas "nopurgosies", jo pārsvītrojums tev rāda, ka patiesība vēstule joprojām ir uz servera.
Tad, acīmredzot, ka nav jāizmanto IMAP, bet jāizmanto POP3.
Ķeksim jābūt bildē ar zilo apzīmējumu un NAV jābūt pie sakanā krusta.
Nezinu par IMAP.. izmantoju POP3.... Account settingos - More settings un beigās vajag ielikt - Leave Copy on server.. ··· E-pasts (epasts): Kā office outook saņemt tikai... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
To sauc par spamošanu un to ienīst - dziļi! Pilniigi sinhroni un sinfaazi var nesanaakt. Raxta tikai visas adreses no vietu un atdala ar aizmirsu ko, ka tik ne ar ; . Bet ja taa laimes veestules vai direkto meilu, nu, reklaamu suuta, tad sanaak nelaaga. lai nu vel frendiem uz Dz. d. ieliks tavu epasta adresi melnajaa saraxtaa...... lietotaajiem?
vai driizaak adresaatiem?

/nevar saprast, ko tur visi kopistiski lieto.../
peec katras ierakstiitaas adreses spied enter jebshu atdali taas ar enter, un aiziet! viss siikajiem jaamaaca... phe...
:)
··· E-pasts (epasts): Kā var vienlaicīgi e pastu... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu