Eiro

eiro foto attēls

Eiro - jautājumi un diskusijas

Kā uzlikt EUR simbolu (euro zīmi)? (9)
Kāds nevar pamest ideju, kā uzlikt EUR simbolu uz klaviatūras? Man ir tikai $ simbols un zb jau visu laiku copy&paste to kroplo E (eiro zīmi) :) Man ir Logitech G15 klaviatūra ar programmējamiem papildus taustiņiem, tā ka tos arī var...
CTRL+ALT+4 Alt+0128 Turi nospiestu Alt un vienlaicīgi ar ciparu tastatūru raksti 0128. Darbojas neatkarīgi no tastatūras izkārtojuma, valodas, fonta utt.
Dažos izkārtojumos darbojas labais Alt+E.
aga, speciālie simboli saucas.
http://www.nouilles.info/keyboard_shortcuts.html
http://www.alt-codes.net/

haras minētais būs visvienkāršākais un jo vienkāršāk jo labak.
Diezgan smalki tas ir aprakstīts šādā aresē:
http://logitech-en-amr.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/9876/kw//session/L3NpZC9NcmpwVCo5aw%3D%3
D
··· Eiro: Kā uzlikt EUR simbolu (euro... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Neirologs bērnam. (7)
Iesakiet tiešām labu neirologu bērnam Rīgā.Varbūt pat ir tādi pie kuriem noteikti neiesakāt iet.Pieredze,atsauksmes.
Neirologs A.Kovaldins Bērnu sl-cā, Vienības gatve 45 Dr.Kovaldins ir ļoti labs neirologs, pieredze viņam varētu būt apm. vienāda ar Sarmu Lindendenbergu. Taču viņa gan nav labākā izvēle. Un patiešām slikta izvēle ir Rozentāls, lai Dievs sarga no saskarsmes ar šo t.s. mediķi.
Mana pieredze - pirms pievēršanās bērnam un medicīniskajai daļai, kundziņš vispirms izdibina atnācēja statusu un pazīšanās vērtīgumu (ja vizīte nav par lielo naudu, bet ikdienišķā kārtībā). Katrā ziņā karjerists gan izcils, šķiet, ka ticis par kādas nodaļas vadītāju, nu vismaz bērniem no viņa nevērības un švakās profesionalitātes mazāka skāde, jo daļu d.laika , cerams, veltī administratīvajam darbam.
Iesaku: Sarma Lindenberga, bērnu neirologs (Bērnu slimn. Vienības gatvē, ARS). Lai veicas! Dr Mežinska Biķernieku VC laba Dr.Voita, viennozīmīgi. ··· Eiro: Neirologs bērnam. lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
neirologs - ir sadziives valodaa nervu aarsts, bet , luudzu nejaukt ar psihiaatru - taas ir dazhjaadas lietas :) neirologs... ummm... un neiropatalogs...

nju neiropatalogs darbijas ar nervu sistemu slimiibaam.
neirologs arii darbojas ar nerviem un to slimiibaam... taa ka es personiigi lielu atshkjiriibu neredzu... es iisti nezinu.

par psihologu un psihiatru es gan varu teikt...

psihologs uzklausa un runaa un meegjina paliidzeet cilveekam nonaak pie dziives probleemu atrisinajumu... psihologs nedod zaales.... neaarstee...

bet psihiatrs ir aarst kursh zaaljo... dod zaales kas iedarbojas uz cilveeka nervu un endokrino sisteemu... blah blah blah... kas veicina garstaavokla mainju, irobezho cilveeka activitaati.... utt...
tas ir tas pats - neiropatalogs ir novecojis vards, kuru vairs nelieto, jo -pata- noziimee slimiibu, bet neirologs - logos - nozimee zinaashanas. un taa kaa darbiibas laucinsh aptver ne tikai slimiibas, tad tiek izmantots "neirologs".

Tas ir nervu aarsts, vairaak ar fiziologiju, nevis psihi saistiits, tam nav nekaada sakara ar psihiatru un paareejiem psih-bla bla bla. Netieshs sakars, protams, ir.
neirologs aarstee nervu slimiibas ko izsauc psihe (tipa moraalaa zinaa), bet neirapatalogs aarstee nervus, tipa kuri saslimdinaati peec sadziiviskaam traumaam utml... ··· Eiro: Ar ko atšķiras bērnu neirologs... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Maijs - Eiropa... (6)
Vai kādam ir ir kaut kāds Eiropas ceļojums paredzēts uz Maiju..? Pagaidām grūti kaut ko precizēt, bet doma atrast vairākus piestāšanas un naksņošanas punktus utt...
Horvātija un Itālija maijā ir brīnišķīgas,nav ne vainas arī Ungārijai. Labāk aprilī uz Holandi un ap to,tur viss plauks,ziedēs,smaržos. Ceļot jau var dažādi .
Ja laicīgi jau izdomā uz kuru valsti dosies un ir aptuvens maršruts,tad var atrast arī sakarīgas naktsmītnes par mazām naudiņām Booking.com vai izmantot couchsurfing.com(protams tur vispirms ir jāreģistrējas un lielākas iespējas ir sarunāt bezmaksas naktsmājas tiem,kas tur aktīvi darbojas )Booking.com var rezervēt jau laicīgi ,tik jāskatās un jāizvēlas tās rezervācijas par kurām nav jāmaksā iepriekš un ,kuras var atteikt,ja nu neizdodas tā kā iecerēts .
Pagājušo gadu maijā braucām uz Melnkalni,jau laicīgi rezervējot naktsmājas,atradām ļoti lētus piedāvājumus 7 eur no cilvēka par nakti.Ņēmām tādas naktsmājas ,kur bija arī pieejama virtuve,kur paši gatavojām gan brokastis ,gan vakariņas ,kas ļoti samazināja izmaksas ceļojuma laikā.
Vislētākais veids ir ceļot un nakšņot teltīs,ja brauc ar mašīnu,lai nav jānes smagas somas .Tā arī esam darījuši.
Tā kā variantu ir daudz ,tik jāsāk rīkoties.Lai izdodas !
ir, maijā, kā katru gadu, Itālija, bet visātrāk ceļo, tas, kurš ceļo viens, ceļojumu firmu piedāvājumi neinteresē, tie lai paliek tantēm, sauuliite jau visu aprakstīja, princips ir tāds-vispirms apskatās booking cenas uz attiecīgo periodu, tad lidmašīnas cenas, ja tās ir adekvātas-viss notiek:) ··· Eiro: Maijs - Eiropa... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Neieteiktu! Ja gribi lielu summu - nedabuusi. Ja gribi mazu(liidz kaadi 100k) - to pats var uzrakstiit, ja nevari - nedabuusi! SIA "Europrojects" cimper, neturi sveci zem pūra!

tas interesē daudzus!!!!!!
Eiropas naudas apguve ar projekta noformēšanu tikai sākas, nevis beidzas. Lai atgūtu šo naudu, ir jāievēro daudzas procedūras, pašiem jānoforme tehniskie noteikumi, jārīko tenderi (obligāti) , termiņi, jāmaksā nodokļi galu galā... Speciālisti, kas to apguvuši novadīt, neveic šos pasākumus (kas nav vienreizēji) par 500 eiro.. Speciālisti sakārto lietas ar valsts institūcijām, bet, darbības savā uzņēmumā jāvada pašam, vai atkal kadam jāmaksā. +100 Zeltiite

Vispār jau jautātājam būtu noderīgi vispirms iepazīties ar www.esfondi.lv - tur ir daaaaudz info, kas būtu jāņem vērā, pirms tiešām nolemj ķerties vērsim pie ragiem ;)
··· Eiro: Iesakiet firmas, kas raksta... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Vai kādam ir pieredze ES fondu apguvē ? (12)
Ir nepieciešami līdzekļi produkta ražošanai, ko Latvijā, uz šo brīdi, importē. Mērķauditorija ir aptuveni 70% Latvijas iedzīvotāju. Tātad, vai kādam ir pieredze ES fondu apguvē, jo esmu dzirdējusi gan plusus, gan mīnusus, bet vairāk no...
Projektu rakstītāji (projektu vadītāji) ar to naudu pelna Ar ES naudas apguvi vienā privātfirmā (liels ražošanas uzņēmums) nodarbojos vairākus gadus. Varbūt kaut kā varu palīdzēt. jautā prezidentam.....tam ir liela pieredze tūrisma objektu būvniecībā..... Ja neesi siles klikjei pietuvinátais- eiropas naudu neredzét, atradis jebkádu iemeslu lai atteiktu, a projektu rakstìtájinji tik raksta savu drazu un cérpj aitas. Tas, ko Tu mini šobrīd par argumentiem, var nebūt argumenti ES fondu projektiem. Iesaku ieiet LIAA mājas lapā un apskatīties, kādas uzņēmējdarbības atbalsta programmas iepriekš bijušas finansētas, kādas prasības (!) izvirzītas pretendentiem. Tikai tad, ja Tava ideja un uzņēmums kvalificēsies pēc izvirzītajiem kritērijiem, ir vērts mēģināt rakstīt un iesniegt projektu. Tāpat LIAA mājas lapā var redzēt, kad plānots izsludināt projektu pieteikumus.
Vispār jau šobrīd viens ES fondu plānošanas posms ir beidzies un otrs - svaigi sācies, kas nozīmē, ka tieši šobrīd projektu konkursu var vēl nebūt. Taču, tāpēc ir svarīgi vismaz paskatīties prasības iepriekšējiem, lai zini, uz ko morāli gatavoties. Gatavošanās dažreiz paņem ne vienu gadu vien.
··· Eiro: Vai kādam ir pieredze ES fondu... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kam vēl ir cēlusies cena ieviešot eiro? (28)
Sašokējos sab.transportā, ka 70 santīmu vietā vajag 84 santīmus (1,20 eiro), tas ir par 20% dārgāks. Un nekas nebija ziņots mēdijos par to. Turklāt esošais etalons nedarbojas, kaut arī tur bija vismaz 10 reizēm braucieni. Kas vēl? Krāju...
Sab.trans. praktiski neizmantoju. Veikalos cenas pieaugumu neredzu, ja nu vienīgi ciparu izteiksmē. Nu nemels niekus, man esošais etalons darbojas normāli. Nu "gudrākie" pacēla cenas uz augšu jau pirms. Ļoti labi var redzēt pēc cenām, kur eiro summas ir apaļas, bet latu "bezsakara" ... :) E-talons darbojās. Vismaz autobusos un troļļos noteikti.Tā ka nevajag muļķības runāt. "[..] Krāju argumentus, lai lūgtu pielikt pie algas attiecīgi. [..]"

Alga nav izdzīvošanas pabalsts. ;)
··· Eiro: Kam vēl ir cēlusies cena... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Suns - grauzējs, grauž visu pēc kārtas. (15)
Audzinu nu jau divu gadu vecu austrumeiropas aitu suni. Suns ir burvīgs, lutināts, mīlēts. Ar viņu daudz laika pavadu kopā, tikai sunim vien veltot. Viskaut ko esmu viņam iemācījusi. Tikai, netieku galā ar diezgan bēdīgu faktu. Grauž visu...
uzpurnis. Jau kuro reizi secinu un varu pateikt - sieviete un suns ir divas grūti savienojamas lietas, ja vien sieviete nav vecis brunčos. Izlaisti kaķi nagus asina gar dīvāniem, strauji pārvēršot tos nelikvīdā antikvariātā, bet izlaisti suņi grauž visu, kam tiek klāt.
Nedomāju, ka tur vēl kas ir darāms. Turi ārā, nelaid mājās, ja nav acu priekšā. Sunim dzīvoklī vispār nav ko darīt, ja tā nopietni.
es savējos dresēju.kārtība vienmēr. parunā ar kādu kinologu. vai zoopsihologu. ja sīkāka interese - dod ziņu :) pamēģini piedāvāt sapresētās ādas, ko var nopirkt zooveikalos, varbūt ir kāds koks, kas īpaši garšo..manējā sunene ilgu laiku grauza plūmes zaru...tur ar ēšanu nav nekāda sakara, cik es intuitīvi saprotu, tas viņiem ir kā semočkas paknibināt, tāpat aiz gara laika.. ··· Eiro: Suns - grauzējs, grauž visu pēc... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Vai kāds var ieteikt labu un zinošu neirologu? (14)
Muskulatūras (Vāju un stīvu muskuļu rezultātā ir novājināta impulsu pārvade) un nervu impulsu problēmās?
Lai mēs varētu diagnosticēt vainu mums jāzina, kāpēc ir radušies vāji un stīvi muskuļi! Guntis Karelis, iemet googlē, visu atradīsi, Frolovu nē tomēr.Bet katram savs. IeM poliklīnikā dr.Frolova. impussa kustibas speku nenosaka muskulu "vajums vai stivums"

bet gan biokimiskie procesi
sarezgita simpomatika....
nervi ir ka vadu savienojumi,el.imp.tajos rada biokim.procesi.,to atrums-impuls-reakcija ir diezgan noteikts ,tapat faktori,kuri varetu to bremzet ...
nez vai seit butu sakars ar nerviem,to sistemu (ja uzsvars tiek likts uz VNS,tad tas ir sekas,ne pats iemesls)
1.pilnas as.an.,pilniga izm.
2.vaina varbut ....ed.sist.,smadz.apasin.,virusa inf.,utt.utt.,loti daudz varbutibu

cik manu pec stastijuma-,muskulaturas vaj.ta ir recesija un hroniska pareja,
ka blakus simptomi
··· Eiro: Vai kāds var ieteikt labu un... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Polineiropātija (4)
Vai kādam ir izārstēta un kā? Man paliek tikai sliktāk.
Jautājums ļoti neviennozīmīgs.Polineiropātijām ir tik dažādas formas un cēloņi, ka atbilde uz jautājumu par ārstēšanos un izārstēšanos atkarīga tieši no tā, kāda ir šī polineiropātija.Vienkāršojot būtu jāsaka, ka izārstējamas pilnībā ir polineiropātiju akūtās formas, un tad ne visas Pajautā goglei, no kā viņas rodas un atbilde būs rokā. Kāda tā ir akūta vai hroniska? Akūtajām arī ir vairākas formas... un ne visas ir pilnībā izārstējamas. Laba būtu ārsta- speciālista konsultācija, jo ārstēties uz savu galvu nevajadzētu gan...
http://medicine-la.mednews.in.ua/citas-slim%C4%ABbas/28834-polineirop%C4%81tija-simptomi-c%C4%93lo%C
5%86i-%C4%81rst%C4%93%C5%A1ana.html
Var palasīt šo rakstiņu...
Varam mēģināt.
Neurorehabil Neural Repair. 2004 Mar;18(1):42-6.
Pulsed magnetic field therapy in refractory neuropathic pain secondary to peripheral neuropathy.
Weintraub MI, Cole SP.

tas, kas attiecas uz sāpēm. Ja dziļāk, tad jārokas tālāk.
··· Eiro: Polineiropātija lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu