Ekrāns

ekrāns foto attēls

Ekrāns - jautājumi un diskusijas

Ekrāni, planšetēm, datoriem. (4)
Kas ierosina skārienjutīgu ekrānu darbībai? Ar ko var skārt ekrānu lai viņš "pamostas" ? Rokas siltums, vai āda? Bija jau minēts, ka viens sūdzas ka pirksti par resniem. No kā varētu būt stienītis kas ierosina ekrānu? ...
veikalos ir speciālas pildspalvas ar švammīti galā. Rezistīvie ekrāni reaģē uz jebkura veida pieskārienu/spiedienu. Induktīvie reaģē uz tavu pirkstu elektrostatisko enerģiju un uz priekšmetiem parasti nereaģē. Ar bateriju arī var. Mans reaģē arī uz darba cimdiem. Sevišķi,ja tie slapji un netīri. Patiešām interesanti,kā tā sistēma darbojas. ··· Ekrāns: Ekrāni, planšetēm, datoriem. lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Ekrāna apakšā izlec ikona un noraustās datora darbība (2)
HP portatīvajam datoram periodiski ekrāna apakšā "nomidžinās" ikona ( 1sec ) un tajā momentā nenostrādā tastatūras taustiņš. Vienu reizi ikona "uzkārās" ilgāk un varēja redzēt fotoaparātu un tādu zīmi kā "tools", zobratiņi utt. Kas tas...
Es teiktu, ka velk uz kaut kādu Screen Capture tūli, vai... Varbūt uzlikts uz kādu taustiņu kombināciju, lai nostrādā... Nu, ko es darītu - paskatītos instalētās šņagas, vai nav kas ar capture saistīts, pameklētu *.jpg/*.jpeg (un citus bilžu formātus) failus datorā, vai kādā pašam nezināmā vietā nav sākusi krāties čupa ar mistiskiem nosaukumiem (liela iespēja - datums, laiks nosaukumā) utt. ··· Ekrāns: Ekrāna apakšā izlec ikona un... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā pagriezt datora ekrānu? (2)
Kāds man varētu latviešu burtiem, man kā blondīnei izkaidrot, kā lai dabūnu atpakaļ ekrānu normālā stāvoklī, ja tas nezināma iemesla pēc sagriezies horizontālā stāvoklī....
Reizē turēt nospiestus Ctrl+Alt taustiņus un, neatlaižot bultiņu uz augšu. ··· Ekrāns: Kā pagriezt datora ekrānu? lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Planšetdatora stikla maiņa. (3)
Samsung planšetdatoram saplīsis stikls. Krāsas nav izplūdušas, viss strādā, ar sensoriem viss ok. Cik varētu maksāt šī stikla maiņa un kur to iespējams remontēt? Garantija jau nesedz šo bojājuma novēršanu, vai ne?
Ja nav rets modelis tad stikls ~20$ UV LOCA līme ~5$ darbs 0,5..2h atkarībā no tizluma pakāpes. SSkā umeļci ir 40..100 eur robežās Šī vietiņa sastāv no trīs sastāvdaļām un tehniski ir paredzēts mainīt visu kompleksi bez problēmām. Cik maksā uzzini pie remontētājiem kurus sameklēsi i-neta plašumos tuvāk savai dzīves vietai, tas kārtējām anonīmus interesēm. pasuuti ebay.com, buus letaak. Nu jaa, rokas/pacietiibu vajag gan. ··· Ekrāns: Planšetdatora stikla maiņa. lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Ekrāns paliek tumšāks atvienojot lādētāju (3)
kapeec izraujot ladeetaaja vadu, ekraans paliek tumshaaks, kaut gan paraada ka batarija ir pilna?
taupības režīms Caur kontrol paneli-enerģijas opcijas, vai nu atcel taupības režīmu, vai izmaini taupības režīmā displeja iestatījumus. tas ir laptopam? Iespeejams, ka ir razzotaajfirmas kautkaads softs, kas to dara vissu.Taupa elektriibu. Jaatrod, kaa mainiit tos settingus tad. Ja nee, tad te jau mineetais - control panel - system and security - power options - izveelies "balanced" - change settings - izveelies ko vajag. ··· Ekrāns: Ekrāns paliek tumšāks... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Datoram raustās ekrāns? (5)
Kas par vainu portatīvajam datoram, ja tam raustās ekrāns? Vai tas ir kas nopietns, vai sīkums.
Kā izpaužas raustās..?
Var būt nepareiza izšķirtspēja/herci uzlikti, video draiveri..
Bet var būt, ka mehāniska vaina, kaut kur nav kontakta.. vecs/jauns?
Kāds modelis, kāda OS..?
Nopietna tāda raustīšanās ir - visnopietnāk jau lietotāja acīm. Pie meistara prom! Varbūt tiesām tikai jāpiekoriģē izšķirtspēja vai kādi parametri. raustās?
vai mirgo?
ar labo peles ausi uz darbvirsmas, tad properties, tad settings, tad pastāsti, kas ir pie "screen resolution"
tur pat tālāk nospied advanced, tad monitor, tad pastāsti, kas ir pie "screen refresh rate".
··· Ekrāns: Datoram raustās ekrāns? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā pagriezt ekrānu pa 90 grādiem? (7)
kko esmu saspiedis ne tā un man viss ekrāns ir par 90 grādiem uz sāniem:( Ar ko varu izlabot? Paldies!
pie pulksteņa ir(vajadzētu būt) displeja ikona, tur spied, būs poga rotate. Gan jau, ka kaķis uzsēdies :D

Vienā 5dienā man divi cilvēki prasīja šādu pronlēmu un abiem kaķis bija uzsēdies uz ķepļepa klavas.
uztaisi screenshot Es kafijas biezumos negirbu zīlēt - nu`ka pasaki, kāda OS. nav? tas ir portatīvais? fn taustiņš + bultas arī rotē ekrānu. sanāk jau tāda zīlešāna... ··· Ekrāns: Kā pagriezt ekrānu pa 90... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Platais ekrāns monitoram (11)
kas un kur jādara uzstādījumos, lai platais ekrāns nebojātu attēlu proporcijas, manam mājas datoriņam visi cilvēciņi tādi "paplati" izdevušies :)), kā to var noregulēt?
Izšķirtspēja jauzliek pareizi un vis bus ok.
Uz ekrāna spiežam , labo peles taustiņu >properties>settings-un bīdam bideklīti lidz monitoram dokumentos apraxtītajai rezolūcijai.
Var jav gadīties ka videokartes draiveri nav uzstādīti tad tos jauzstāda un vis notiksies automātiski
ja nopirki leeto,tad nekaadas idealas formas nedabuusi,ja nu vien tikai maksimalaja izskirtspeejaa.... izcili murgaini noformulēts jautājumsi un nomens, atbilde vispār super muļķīga. :D

principā, tas ka tev cilvēki ir "paplati", ir kad ņem bildi ar piemēram malu attiecību 1:1 un centies viņu "uzstiept" pa visu monitoru kuram proporcija, piemēram ir 1.6:1 ("wide" monitoriem parasti ir vai nu 16:10, retāk 16:9), attiecīgi cilvēki būs 1.6 reizes platāki. :)

Visloģiskāk doto problēmu ir risināt, pasakot tai savai attēlu/filmu programmai, lai necenšas bildi vai video izstiept pa visu ekrānu, bet gan saglabā oriģinālo attēla malu attiecību (eg. aspect ratio).

Attiecīgi- par kādu programmu ir runa?
Klausi ko zaulons saka! No visiem sarakstītajiem tekstiem vienīgais par lietu ir zaulonam. Ceru, autore jau visu izdarījusi, ja galīgi nebremzē dators, vairāk par 1 minūti šim procesam nevajag. ··· Ekrāns: Platais ekrāns monitoram lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Maina , cena atkarīga no modeļa. e-bayā parakājies, atradīsi ekrānu. Youtubē parakājies, atradīsi, kā nomainīt. www.mobilemonsters.lv www.mttc.lv bet vēl citi... jaa vari pats samainiit, tad atmaksaajaas. Utuubee instrukcijas tonnaam. Un ekraanus paardod ar visiem instrumentinniem , kas nepieciessami mainnai Ja nevēlies pirkt jaunu, tad ir iespēja atrasts ss.lv vai Zip.lv/ Latvijai pieejamāki saiti, tur ir ļoti daudz tādu tehniku, kuriem ir defekti ar mātes plati vai vēl kas un tiek pārdoti detaļām, tas sanāks lētak, atrast donõru tāda paša tipa Planšeti un aiznest abus uz remontu, ekrānu maiņa daudz nemaksās un to var izdarīt stundas laikā.
Tas ir ieteikums ja nevēlies mest naudu ārā uz jaunu planšetdatoru.
··· Ekrāns: Saplīsa planšetei ekrāns. lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Remontēt vai nē Samsung S4 ekrānu? (8)
Ir vai nav jēga remontēt (mainīt) mobilā telefona ekrānu? samsung s4
S4 = i9295?
ap 100 EUR maksās... domā pati vai ir jēga.
t.i. ja patiešam jāmana viss ekrāns nevis tikai stikls; stikls maksā ap 20 EUR. es domaju ka ne parak dargi sanak tas pŗieks Mazajā būdiņā pie cirka paprasi čalim,ātri salabos,pateiks uzreiz cik maksās! Ja LCD tad ~70$ no ebay + ja pats nejēdz nomainīt tad darbs 10..20eur atkarībā no kantora
Ja pats negrib čakarēties ar sūtīšanu tad kādi 120..150eur izmaksās...
··· Ekrāns: Remontēt vai nē Samsung S4... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu