Google chrome

google chrome foto attēls

Google chrome - jautājumi un diskusijas

Google Chrome pārlūkošanas vēsture (4)
Vai ir iespējams atjaunot izdzēstu interneta vēsturi?
pārlūkošanas vēsturi nē, bet meklēšanas pieprasījumu vēsturi var atjaunot, ja meklēšanas laikā bijāt pierakstījusies savā gūgles kontā. After system restore you can get same history of your brouser Visa informāciija saglabājas cietajādiskāun tas kas zin dabūs ārājeb ko😎 taču pasūti tāpat to draugu, kurš dzīvo ar Tevi un čato visu dienu te, kam Tev to vēsturi, ko tas mainīs? ··· Google chrome: Google Chrome pārlūkošanas... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
a) atinstalē iesk kontrolpaneļa
b) atslēdz iekš chrome (web adreses vietā ieraksti chrome://extensions/)
Vēl arī - settings - appearance - show home button - apakšā, ja redzi mail.ru spied change un ieraksti kaut to pašu google.lv В настроках -изменить домашнюю страницу и в расширениях удалить mail.ru Varbut ari atinstalē -kontrolpaneļa ··· Google chrome: Kā noņemt mail.ru no Google... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Google Chrome versiju nomaiņa. Kā pareizi veikt? (3)
Google Chrome pats uz savu galvu apdeitojies uz versiju 43.0.2357.124 m. Kā no šīs tikt uz 32 bitu versiju priekš Windows XP? (32 bitu versija vajadzīga, jo tajā vēl strādā Ace Stream P2P Multimedia Plug-in). Saistīti jautājumi: - kurā...
Sameklē paroli. Attaisi Hromi. LB augšējais stūris, 3 horizontālas strīpiņās. Nospiet to pogu. Sameklē kritnē iestatījumus. Atvērsies jauns tabs.
Apakšā būs links "rādī papildus iestatījumus". Uzkliko, atvērsies papildus iestatījumu sadaļa.
Tur sadaļā "paroles un veidlapas" viena no iespējām ir pārvaldīt paroles. Uzkliko. Atvērsies jauns logs, kur būs saglabātās paroles. Īstenībā, sakumā redzēsi tikai saitus, kam saglabātas paroles un lietotājvārdus. Uzklikojot uz "bumbiņu virteni" būs iespēja rādīt paroli. Izvēlies. Pieraksti.
pielīmē pie monitora.
Tad visas paroles saglabā txt failā un atsūti mums :) sevišķi vēlams bankas paroles tur iekļaut :D :D
Paroles saglabājas chrome iestatījumos, sk. pielikumu.


https://www.google.com/chrome/browser/desktop/

Laiks pāriet uz Win 7
··· Google chrome: Google Chrome versiju nomaiņa.... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Pazudusi skaņa video Google chrome... (5)
Vai kāds zina, kā atrisināt problēmu ar skaņu no video, pārlūkprogrammā Google Chrome? Nevienam video, nevienā saitā nav skaņas, bet bilde iet.. Nevar paskatīties nedz video Youtube, nedz arī kādu filmu vai seriālu..
Sāc ar datora restart... un tālāk ar Chrome trouble meklētāju. bet citādi skaņa datorā ir? neņemot vērā chrome. tumas varbuut izsleegtas varbuut stekeris pavilcies araa ..... Ja citos pārlūkos skaņa ir, tad vaina jāmeklē chrome settingos.
Ja arī citos pārlūkos nav skaņas, tad jāmeklē vaina kompī - skanas uzstadījumos vai arī tiešām pārbaudi vadus un draiverus (update) - daudz iespēju
internet video izmanto kaady no playeriem (flash, WMP utt).Un vienalga kaads paarluuks. Skaties playera settingos. Protams, ja skanna vispaar ir datoram. Laptopiem biezzi gadas, ka ir atsleegta, vai tas sleedzis/sstepselis austinnam ir jaapakustina.Paskaties "device manager" vai nav probleema ar skannas karti , driveri , arii vel. ··· Google chrome: Pazudusi skaņa video Google... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kur atrast opciju W8,Google Chrome,lai nesaglabātos adreses pie e-pastiem un citur? (2)
Kur atrast opciju W8,Google Chrome,lai nesaglabātos adreses pie e-pastiem un citur?Nav nepieciešamība man tos teikt priekšā,tāpat atceros.
https://support.google.com/chrome/answer/95606?hl=lv&hlrm=lv Sheit ir: https://support.google.com/chrome/answer/95537?hl=lv ··· Google chrome: Kur atrast opciju W8,Google... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā noņemt automātisko lejupielādi? (2)
Lūdzu, varbūt kāds zina, kā uzlikt, lai atverot internetā kādu failu - tas netiktu automātiski lejupielādēts? Izmantoju google chrome pārlūku.
http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95574 Nomaini interneta pārlūku! Man piemēram Chrome nepatīk!
Lietoju Firefox un nekas pats nelādējas.
··· Google chrome: Kā noņemt automātisko... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu