Interneta pieslēgums

interneta pieslēgums foto attēls

Interneta pieslēgums - jautājumi un diskusijas

Internets Vācijā (13)
Vajag epizodiski uzturēties Vācijā, un obligāti vajag internetu LAPTOPĀ (ne viedtālrunī). uz vietas Vācijā makten neizdevīgi interneta nomas noteikumi-24 mēn minimums. Var būt, ka par loti dārgu naudu var nopirkt ļoti nelielu interneta...
dodekedr, "Tele2" bezlimita TP dod iespēju izmantot nevis 5 GB, bet gan 8,5 GB, no aprīļa jau 9GB interneta EEZ valstīs.
jauk, tavs plāns "neies krastā" ! Arī iesaku izmantot smārtfonu kā "hotspot" internetam portatīvajā datorā.
Un kā ar “hotspota” iespēju? Mans Tele2 bezlimita pieslēgums ļauj bez maksas ES valstīs izmantot līdz 5GB interneta. Vācijā tiešam ir ļoti labi ceļi, bet nets pilnā pakaļā. mieriigi derees iPhone. Kaapeec lai nedereetu? Lai gan 4turtajam, nu jaudinnas oamaz. Bet varbuut ir veerts upgraidot...phonu tad labaak ?
Nu, arii maneejie, kas dziivo faaterlandee visi, kaa viens saka, ka vaaciessiem ar to internetu , kaa ir. Limiti mazi , kautkaadi idiotiski kontrakti uz gadu, vai diviem ( kaa cilveeks var zinaat, kaa tas nets iet, un ko gribnees paac gada??? ), raustaas aatrums , kaukaads vaaks ar parspiileetaam autortiesiibaam utt.
vacija pat mcdonalda limits viena stunda....divus gadus biju vacija,nu nets tur ir ljoti slikts vismaz publiskais,,,, ··· Interneta pieslēgums: Internets Vācijā lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Ja Tev nav neviens, kas var izlīdzēt, piezvani uz Lattelekom apkalpošanas centru, tur parasti ir pacietīgi, pieklājīgi cilvēki, kuri saprot visglupākos jautājumus un telefoniski paskaidro, ka "tā melnā kastīte" un "tas apaļais (vai plakanais) slēdzis" ... parasti viņi paši rosina visu, ko viņi saka, darīt paralēli sarunai un pārliecinās, vai ir pozitīvs rezultāts. Kā kā?! Ar wifi! Ja mājas internets ir wifi, tad viss, ko jāzin, ir mājas interneta nosaukums un parole (ja tāda ir). Visa māksla, lai pieslēgtos... protams, ka wifi, bet ja ir sim karte tajaa verkkii, tad caur 4G, 3G.Tikai buus jamaksaa kaadam kantorim par servissu, gigabaitiem.
WIFI vari nospeert par velti vispaar kaada kafuuzii, no kaiminna, ja nav paswordi.Iesleedz to wifi planssetee, un paskaties, ko piedaavaa.
Ja ir mazliet gudraaaks telafons, vari ar to uztaisiit wifi sev pats (hotspot ) , no telafona. Nebuus nevienam papildus jamaksaa par 4G baitiem.
Jānopērt wifi ruteris... ··· Interneta pieslēgums: Kā planšeti pieslegt majas... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kāpēc būtu jāmaksā dārgāk? Neloģiski. Tad sanāk tā - maksā par ūdens pieslēgumu, bet tad vēl pa virsu par katru ūdens krānu...Gribi arī podā ūdeni nolaist- vēl viens atzars - lūdzu par to jābleķo papildus. Manuprāt loģisks piegādātāja noteikums. Ir starpība, piemēram, uz vienu mājsaimniecību pievelk internetu pa 20 eur/mēn. Bet saimnieks ar Wi-fi baro vēl 3-4 lietotājus (kaimiņus).
Piegādātājs gribētu tos 20 eur/mēn dabūt arī no tiem 3-4 lietotājiem.
Un ja datu ātrums kritīsies dēl daudziem "nereģistrētiem" lietotājiem - no piegādātāja tādu pakalpojumu nepirks neviens.
Katrai situācijai divas puses - lietotājs un piegādātājs.
līgumā ir jābūt atrunātam cik ierīces var pieslēgt pie vienas izdalītās ip adreses. Tie provaideri, ar kuriem sanākusi darīšana, pat ir uzstājuši uz rūteri, jo tā vienkāršāk dzīvot. Wifi variantā nemaz cita risinājuma nav. tas ir, ja pieliek ruuteri, network switch , kaads var prasiit...vairaak maksaat par Internetu? Tas gan intresanti, uz kaada pamata ta ? Un ja pie wi-fi piesleedzas 10 komji, jeb viens, cena mainiisies ? Cik es zinu, mainaas aatrums atkariibaa no lietotaaju skaita , jo piegaadaataaja "vada diametrs" nav bezgaliigs, bet cena....nu gan zagnulli...:( ··· Interneta pieslēgums: Va ir ir jāmaksā par internetu... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Tikai ne Viasat. Un ja kas, vaļā no viņiem netiksi. Atcerēties negribu Pilnīgs mēsls, cik redzēts - labāk paskaties kura operatora tornis vistuvāk un paņem mobīlo netu... Salīdzinoši dārgs un zemas kvalitātes. Ja nu esi galīgi "meža vidū", labāk ieguldi līdzekļus antenā labai mobilā operatora signāla uztveršanai. ņem LMT, ja kas ar datu uztveršanu nav ok, pazvani, pasūdzies, viņi bez maksas atsūta montierus un tie bez maksas uzliek āra antenu. Man jautaajums- kas tas ir par interneta veidu un ar kaadu deklareeto aatrumu, ko nodrosina VIASAT ?
Pagaajusonedeelj - rakstu peec pieredzes- kaarteejo reizi piezvaniija pa telefonu un dikti centaas pierunaat "parakstiities" par televiizijas pakalpojumu, bet internet praktiski nepiemineeja, respektiivi, laikam nebija rakstiits "sjpikera", no kura man lasiija prieksjaa runaajamo, tekstaa. Es atsaciijos, palikdams pe "Lattelecom" DSL un interaktiivaas tv, jo nesaprotu, kaapeec buutu jaamaksaa juutami daargaak par teju 2x mazaaku kanaalu skaitu,kaut arii "bilde" no sateliita, nevis no interneta pa telefondraati, kaa arii kaut arii tie skaitaas "labaakie".
··· Interneta pieslēgums: Viasat piedāvātais internets -... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Interneta pakalpojumu sniedzēja maiņa (12)
Tā kā Lattelecom astronomiski uzskrūvēja cenu, gribu izvēlēties citu interneta pakalpojumu sniedzēju. Te apkārt ir savilkts Ostkoms (TV nevajag)... Vai labāk LMT mobilo internetu? Lūdzu, zinātāji, iesakiet kādu variantu ņemt portatīvajam...
Pirms n-tiem gadiem man bija mobilais internets. Fui. Nekad vairaak...nav saliidzinaams ar normaalo vadu vai bezvadu. Leens, emailus paasiit var, bet portaali, ka satur bildes, veras valjaam ljoti leenaam....

Kur Tu dziivo? Man Riigaa viss podjezds noliimeets ar internetsniedzeju reklamaam...pa 10 -12 Eur.
Ir jau šodienas softs resursus rijošs, bet 1 GB dienā par augstāk uzskatīto tomēr liekas fantastisks apjoms. Ar 30 gb pilnīgi pietiek. Un tie 10 eiriki mēnesī nav daudz. Turklāt neierobežots ātrums, būs tik ātrs, cik attiecīgā vietā iespējams. :)- LMT dod 30 vai 70GB & mobilo rūteri- par to pašu naudu, ko Tele2 prasa par 20 vai 50GB.., un zona arī- ārpus pilsētām- LMT ir labāka. Lai katram no raibās oho tautas ir pa kabatai neierobežotais LMT intern@ts, Samsung 10,5´´ superamoled 2K planšetdators oriģinālā apvalkā, labas, vieglas un ērtas bluetooth austiņas, un vismaz viens 10Ah powerbank-s ar divām usb ´rozetēm´:) Nu tad apsveicami. Bet man kopsh tiem laikiem, kad bija mobiilais intermets, ir atsitis pilniigu veleeshanos kaadreiz ar taadu piities...:) ··· Interneta pieslēgums: Interneta pakalpojumu sniedzēja... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Interneta ātrums (6)
Vai tiešām tik ļoti "dažiem" vaig dziities pec n-taiem interneta atrumiem?...jeega no no ātruma ja truukst kvaitātes... Laikam dziivoju ļoti augstā kalnā-- nets rāpdamies augšā, no 3G pārsleedzas uz 2G....a kaut kādā laikā i uz...
Zvani savam operatoram un saki, Inets nevelkas - a kaimiņam velkas, jo esot uzlikta ārējā antena. Ja LMT - tad atskries puika, uzliks antenu, tavu rūteri noregulēs - 3g Only ( lai nelēkātu uz zemāku) , un būs labi :) Ja TELE2 vai Bite, tad saki, ka LMT dod antenas a jūs ???? Gan arī iedos. Zinu ko saku :) Vai es pareizi uzminēju, ka ´´vaig´´ patiesībā ir vārda ´´vajag´´ savdabīgs atvasinājums? Galvenais , lai video straumēšanu velk, tad jau ir ok! nu, no dažiem pieslēgumiem/kompānijām būtu jāvairās kā no infekcijas. iespējams, ka šis ir tas gadījums. kaut ko vairāk pateikt, ņemot vērā konkrētības trūkumu tēmā, nevar. ··· Interneta pieslēgums: Interneta ātrums lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kāpēc planšetdatorā nedarbojas internets? (12)
Planštdatorā rāda ka internets ir pieslēgts, savienojums ar Wi-Fi ir, bet tomēr interneta nav? Kāpēc? Citās vietās pieslēdzas ideāli, bet mājās nu nekādīgi.
vaina nav datoraa , bet taaja, kas Tev piegaadaa to net. Uz parasta datora, ar vadu modeemaa, iet Internets? Varianti var būt dažādi, piemēram, ja rūterī iestādīta MAC adrešu filtrācija, tad ierīces, kas nav pievienotas atļauto sarakstam, šai Wi-Fi tīklā nedarbosies pat, ja ievadīta korekta pieslēgšanās parole (protams, ja ir uzstādīta). Var būt nekorekti konfigurēts rūteris - pieslēgumu lokālajam rāda, bet internetam nepiekļūst. Ja Wi-Fi nodrošina Lattelecom izsniegtais modems-rūteris, tad tam bija nianse, ka Wi-Fi darbojas tikai, ja sakaru kanāls nav noslogots(proti, ja darbosies citi datori internetā, ieslēgta interaktīvā televīzija utt, tad Wi-Fi funkcija automātiski atslēdzas). Uzskaitījumu var turpināt, bet tā kā tas ir mājas rūteris, tad tikai saimniece vai persona, kurai uzticat šo ierīci administrēt, var zināt kā šis tīkls nokonfigurēts. Pārējie var tikai mēģināt zīlēt un tēlot gaišreģus :) varbūt mājās nemaz nav bezvadu tīkla?
kas par rūteri, kāds pieslēgums, kādās citās bezvadu ierīcēs internetes darbojas mājās? kas par planšeti?
Routera modeli!
Lūdzu.
makss taisnība.Bet...
Ja cilvis nemācēs nokonfigurēt routeri,tad"reflesh".(parasti routera dibenpusē jānospiež"podziņa",un jāpatur nospiesta kamēr diodes uz routerīša "nomirgo"(~10 sec)
---------
Tiesa autore nav teikusi kāda IP./stastistic/dinamic/
··· Interneta pieslēgums: Kāpēc planšetdatorā nedarbojas... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Tele2 bezvadu internets (24)
Problēma ir tele2 bezvadu internets.Man tantei ir šis interneta pieslēgums. Viņai ir problēma, ka viņš ļoti ātri iztērē visu kredītu. Kā viņa sūdzējās, ka pāris reizes bija iegājusi inbox pastkastītē un viņas 12 latiņi bija iztērējušies,...
nu tak vajag izveleeties netu ar fikseeto tarifu jomajoo... akur problēma. ievelk Lattelecom netu un pieliek bezvadu rūteri - nebūs vadu, ij par internetu mēnesī pat mazāk par 12ls sanāk, ja kādu mazo ātrumu ņem. bet vienk sērfošanai netā tie mazākie ātrumi arī ir ļoti ok. bezvadu rūteris var nevilkt līdz tuvējai šnaba bodei. LMT uz dvadcāru vai? fixētais, dabistiski. tak ne jau caur telefonu iezvanās? pieslēdzu biti,par 6.99ls mēnesī un pilnīgi pietiek. I inboxā,i oho un citur var pasēdēt:)) Paņēmu to TELE2 internetu priekš portatīvā. Sākumā viņi iedeva uz 2 nedēļām pamēģināt bez maksas. Secināju, ka viss strādā un esmu apmierināts.

Viņiem ir trīs tarifi - par 2 Ls, 5 Ls un 13 Ls. Pārbaudes laikā secināju, ka priekš portatīvā kompja man ar 2 Ls pietiktu, jo visi lielie gigabaiti tiek kačāti caur stacionāro pieslēgumu, TELE2 tiek izmantots tikai tad, ja pie interneta jāpiekļūst kaut kur ārpus mājas. Katram gadījumam paņēmu tarifu plānu par 5 Ls mēnesī. Ja nemaldos, tad tas bija ap 2 Gb, tālāk ieslēdzās skaitītājs, bet man caur portatīvo mēnesī sanāk ap 500 mb - 1 Gb ar ātrumu 7,2 Mbit/sec. Ja paņem par 13 Ls - tad ir 10 Gb limits un pēc tam pamatīgi nokrītās ātrums.
Visā visumā esmu apmierināts, tā kā filmas caur šo pieslēgumu nepumpēju, bet Tavs tantuks gan laikam regulāri porņukus skatās :)))
··· Interneta pieslēgums: Tele2 bezvadu internets lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Rūteris un vājš wi-fi signāls (23)
Vājš signāls,dažviet netu uztver,dažviet nemaz.Kā var līdzēt?Vai rūteris ko dos?Kam jāpievērš uzmanība to pērkot?Kā viņu uzinstalēt manā mazajā datoriņā,kurā nav vietas diskam? Varbūt ir vēl kādas labas idejas?
ir pieejami arī wi-fi pastiprinātāji!!! un kaads ruuteris jau tev ir ?
labs un paarbaudiits ar stipru signaalu ir
http://online.prompt.lv/product.php?id_product=34037
Saprotu ka Emma dzīvo kaut kur ārzemēs izīrētā mājā kur kopā dzīvo daudz ļaužu. Es pats izmantoju šadā situācijā papildus antenu savam kompim, ko vienkārši var iespraust USB - ir tāds caurums kompīša malā, ligzdā. Līdzi dodas instalācijas disks, uzinstalē darot tieši to ko prasa instrukcija- angļu valodā. Te būs saite uz šo lietiņu:
http://www.airlive.com/product/WL-1600USB
tā viņš arī saucas Air Live WL-1600USB, vari pasūtīt internetā, bet vienkāršāk ir uzrakstīt uz lapiņas un aizstaigāt līdz kādam šopam kur tirgo kompīšus. Parādīt pārdevējam ko vajag, un neklausīties ja viņs mēģina iesmērēt ko citu. Tas viss. Lai veicas tev Emma.
Tapēc, ka bezvadu rūteris, PĀRRAIDA signālu pa gaisu, tavam datoram nav jābūt savienotam ar kabeli pie tā rūtera. Bet rūterim signāls no kaut kurienes IR jāsaņem! Tas notiek caur to pašu WLANU.

Tavā gadījumā nepieciešams vai nu repīteris, vai signāla pastiprinātājs vai spēcīgāks uztvērējs /puļķis/, kas nāk štepselēts datorā. Un aizmirsti vārdu RŪTERIS! Abas pārējās ierīces slēdzamas netālu no raidītāja, vai pat savienojamas ar to.

Te ir gudri čaļi, varbūt viņiem ir cits risinājums, bet tas noteikti nebūs nekāds rūteris un to nepievieno datoram.
kas uztver, no kurienes uztver, kur rodas tas ko uztver? Rooteri datorā neinstalē... ··· Interneta pieslēgums: Rūteris un vājš wi-fi signāls lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Lattelecom (24)
Kas kaiš Latelekomam, alkatība vai? Klientiem izsūta rēķinus, ka paaugstina pakalpojuma maksu par ~5 ls mēnesī. Ja nepatīk, atsakieties... IT pakalpojumi tak ar katru sekundi paliek lētāki un labāki, vai es ko jaucu? Varbūt...
Latvijā ir gandrīz lētākie interneta pakalpojumi pasaulē. stāsta, ka cenas augšot noteikti. vai jāmaina operators? to vari izvērtēt tikai tu. ltk stabilitāte ir ļoti labā līmenī. vai cena ir šīs stabilitātes vērta? kā kuram. Man nekas netiek paaugstināts. Atsūtīja paziņojumu, ka tagad arī pa brīvu ir interneta tv, publiskais wi-fi un video noma. ;) ir tāda lieta, ka mūsu trubu platums tiek izniekots, jo reāli privātpersonām nemaz nav vajadzīgi tie lielie megabiti. un iekš LV, privātiem lietotājiem tie ir par kārtu augstāki kā attīstītās valstīs. piemēram, cilvēks var novilkt 3.4 gigabaitu filmu dažās minūtēs. tas IR liels ātrums, ātrāk kā dažas labas flešamiņas kopēšanas ātrums. vai tāds vispār ir vajadzīgs? operatori spieda uz megabitiem. laikam pareizi. bet ir izšķērdēšana. tā ir pasaules tendence - nospiedošs daudzums trafika ir thrash.
tāpēc, piem. tantei mājās viens dators - skype, browsēšana, vēstules, trauki, bet ineta ātrums ir 100-200Mbit/s. jautājums - priekš kam?! tāpēc mierīgi var nolaist ātrumu līdz 5Mbit/s(20-40x!) un cenu arī par kārtu.
arī tev. vajadzīgi tie lielie ātrumi? nu tā... reāli?
fargo, tur jau tā lieta, ka tos lielos ātrumus nevajag. Man mājās ir ltk internets ar 20 Mbit/s - pats mazākais, ko piedāvā. Es arī saņēmu šo vēstuli, ka rēķins no 1.augusta būs lielāks...
Jā, tiem, kas izvēlējušies lielāku ātrumu, vairāk TV programmu un varbūt vēl ko, un jau tagad maksā vairāk, tie dabūs kaut ko par brīvu vēl. Man to visu nevajag, bet nu jau gandrīz vai nav izvēles - piemaksā pie tiem prasītajiem 5 ls vēl 5 ls un būs milzonīga pakete pieejama. Priekš kam?
Politika nav labākā, bet... par kvalitāti nevaru sūdzēties. Ir bijuši līgumi ar vairākiem kantoriem un vienmēr ir bijušas kaut kādas lielākas vai mazākas herņas. Ar Lattelecomu problēmu praktiski nav. Par to varu arī paciest to cenu cēlumu. ··· Interneta pieslēgums: Lattelecom lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu