Internets

internets foto attēls

Internets - jautājumi un diskusijas

Internets Vācijā (13)
Vajag epizodiski uzturēties Vācijā, un obligāti vajag internetu LAPTOPĀ (ne viedtālrunī). uz vietas Vācijā makten neizdevīgi interneta nomas noteikumi-24 mēn minimums. Var būt, ka par loti dārgu naudu var nopirkt ļoti nelielu interneta...
dodekedr, "Tele2" bezlimita TP dod iespēju izmantot nevis 5 GB, bet gan 8,5 GB, no aprīļa jau 9GB interneta EEZ valstīs.
jauk, tavs plāns "neies krastā" ! Arī iesaku izmantot smārtfonu kā "hotspot" internetam portatīvajā datorā.
Vācijā tiešam ir ļoti labi ceļi, bet nets pilnā pakaļā. Un kā ar “hotspota” iespēju? Mans Tele2 bezlimita pieslēgums ļauj bez maksas ES valstīs izmantot līdz 5GB interneta. mieriigi derees iPhone. Kaapeec lai nedereetu? Lai gan 4turtajam, nu jaudinnas oamaz. Bet varbuut ir veerts upgraidot...phonu tad labaak ?
Nu, arii maneejie, kas dziivo faaterlandee visi, kaa viens saka, ka vaaciessiem ar to internetu , kaa ir. Limiti mazi , kautkaadi idiotiski kontrakti uz gadu, vai diviem ( kaa cilveeks var zinaat, kaa tas nets iet, un ko gribnees paac gada??? ), raustaas aatrums , kaukaads vaaks ar parspiileetaam autortiesiibaam utt.
vacija pat mcdonalda limits viena stunda....divus gadus biju vacija,nu nets tur ir ljoti slikts vismaz publiskais,,,, ··· Internets: Internets Vācijā lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Internets planšetdatorā ārzemēs (10)
jauns Lenova ar 3g , Zelts 2 GB , bet internets Lietuvā , Polijā u.t.t nav. Brauciena laikā izmēģinājos dažādi , arī atjaunoju rūpnīcas uzstādījumus planšetniekā , bet nekā. Braucot atpakaļ Latvijas teritorijā internets parādījās , it kā...
Atrodoties citā valstī tev bija jāatļauj lietot datus/internetu viesabonēšanas režīmā. Rūpnīcas iestatījumos šis režīms ir speciāli ir izslēgts, lai tava ierīce tev nesataisītu pārsteigumus rēķinā. Visdrīzāk nebija ieslēgta "datu viesabonēšana". Rūpnīcas uzstādījumi parasti aizliedz lietot svešu operatoru tīklus. te buus tiiri mans viedoklis. Nnemt plansseti ar sim karti ir nevajadziigi, absaluuti nevajadziigi. Taapat jau ir liidzi telafons oblegati visiem muusdienaas , taapat jau maksaa par to servissu telafonam. Tad kaapeec neuztaisit lokaalo wi-fi no telafona? ("hotspot" ON )Bet, vajag maksaat par diviem piesleegumiem utt :( Galiigi garaam.
Par jautaajumu tiessi, jaa , te jau mineeja. Settingos gan jau , ka bija izsleegta izsleegta viesaboneessana data.
nu un bezmaksas wifi arī nestrādāja? Un ko saka operators? ··· Internets: Internets planšetdatorā ārzemēs lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Vai vajadzigs internets, ja kaiminam aiz sienas ir? (16)
Daudzi sadi izmanto kaiminu busanu,kaiminam nezinot,pat gadiem. Vai kaiminam nepieaug rekini ja ta dara?
Nu ja kaimiņš nemāk uzlikt paroli savam rūterim bezvadu, tad tā ir tikai un vienīgi viņa paša vaina.

Par internetu Tu maksā (vai kaimiņš maksā) noteiktu konstantu summu, bez lejupielādes/augšupielādes limita, ja vien tas nav mobilais internets, kā bite, kur ir godīgas lietošanas politika un tiklīdz iztērē noteiktu datu apjomu tā Tev samazina ātrumu uz minimumu.

Vienīgais no kā var kaimiņš ciest ir lēnāks internets - ja sliktie kaimiņi aiz sienas lejupielādē filmas un intensīvi to lieto.
Vajadzīgs :)
Es neizmantotu nekodētu internetu. Un neizmantotu arī kodētu kaimiņa internetu, nezinot, cik zinošs ir kaimiņš ir IT jomā. Ja zinošs, tad ir iespējams, ka par viņa internetu Tu maksā tāpat, tikai Tev to uzzinot post factum :)
Kā tu zini kaimiņa paroli? Reizēm, kad apskaties pieejamos tīklus, tur tādas pērles var atrast. Daži nosakumi speciāli kaimiņiem tiek veltīti piemēram - aljik_nezodz_netu vai nelien_te Ja 10 eiro liela nauda, mēģini zagt. Tikai, lūdzu, neizrādi pārāk lielu sašutumu, ja tevi pamatoti sauc par zagli un laupītāju. ··· Internets: Vai vajadzigs internets, ja... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Neiet telefonā Wifi (10)
Man ir LG G3 telefons, no sākuma ķēra Wifi, tagad pēc laika vairāk nē. Mēģinu pieslēgties, tad it kā parādās uz sekundēm 3, tad izlec paziņojums : internets nav pieejams priekš " mūsu " rūteri. un tas arī viss. Citiem telefoniem nav...
LG tikai gludekļi labi un televizori. Atrisinājums 11.40 € mēnesī un IPhone SE tavējais bez problēmām lidinoties netā:) http://dorylabs.com/how-to-fix-lg-g3-dropping-wifi-wont-connect-issues/

Remove the LG G3 battery and put it back again, turn of the phone and the issued should be fixed.

Turn off the router and turn it on again.

Go to Setting > Wi-Fi and long press on the network name you are having problem.

Forget the network and try to connect to it again.

Be sure the battery saver is off. If it is on, go to its settings and change so it will not turn the wi-fi off.

Turn off bluetooth if it’s on, because sometimes it can interfere with Wi-Fi.

Tap the menu button at top right of the wi-fi screen and go to Advanced WiFi. try changing the settings there.

If you have the option to connect to a 5GHz band instead of 2.4 GHz, it worth trying.

Check your ISP or router manufacture to make sure that you have the latest firmware for your router/

You can try Wifi Analyzer and check how busy your channels are. Try switching to a less busy channel if that seems to be the problem.

varbūt šie ieteikumi palīdz.
Ar iphone moš nebūs wifi problēmas, bet ar zonas kvalitāti gan.

Man ir LG G4 un nav bijušas nekādas problēmas jau 2 gadi. Pat baterija apmierina.

Brāķi gadās... Nes uz garantiju.
Ja esi nopirkusi no rokas, tad ...tas ir galvenais iemesls, kāpēc kaut kas var neiet...
Kas redzams no rūtera puses - konekcija ar telefonu ir, bet uz telefona internets neiet? Telefons IP adresi saņem? Varbut esi iekacajusi kadu programmu,kas stope un met ara no wifi?Paskaties downloads vai nav kas aizdomigs. ··· Internets: Neiet telefonā Wifi lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kapēc dators uztver vāju interneta signālu? (3)
Vairumā šādas problēmas ir rūtera dēļ, bet tā kā esmu pārbaudījis signālu, izmantojot vairākus dažāda veida rūterus, man rodas jautajums, ka kaut kas nav kārtībā ar datoru. Situācija ir tāda, ka neatkarīgi no rūtera, signālu man ķer...
daudzīvokļu māja? ja jums tur apkārt daudz tīklu, kuri izmanto vienu(-as) frekvenci, tā par būt "piesista" ar datiem.
piemēram, 2.4 GHz frekvence tiek sadalīta 14 20MHz kanālos un tas nav briesmīgi daudz. un ja ir daudzi(kaut vai tikai daži, bet noslogoti) bezvadu tīkli, tie pārklājas un kā tu saproti, veidojas sastrēgumi, mazinas uztveršanas spējas.
es ieteiktu, sākumam, manuāli pamainīt "channel" rūterim un datora tīklenei. lai nav auto, bet abiem ir jabūt vienā diapazona, gan raidītājam, gan datora tīklenei, saproti, ja? 1, 6 un 11 ir noklusējuma diapazoni. pamaini tos. paskaties, vai tīkla darbība uzlabojas. ja ne, jāmekle tālāk, kas par problēmu.
Vairāk gan izskatās, ka "tīrot putekļus" ir notīrīts arī wifi kartes savienojums ar antenu. Atpakaļ uz servisu, lai remontē. Kā jau te teica - pēc tīrīšanas nav wifi kartei pievienota antena... ··· Internets: Kapēc dators uztver vāju... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Mobilais internets planšetdatorā. (1)
Radās problēma ar mobilo internetu planšetē. Sākumā viss strādāja ļoti labi, biju pasūtījis mob. interneta paku pie viena no pakalpojumu sniedzējiem, izmantoju to un viss strādāja raiti, bez aizķeršanās. Bet, kad dati tika izlietoti un es...
uztaisi pilnu resset tai plassetei.Tas ir, izdzees pilniibaa vissu. Back to factory settings. Pirms tam gan saglabaa vajadziigo kur.
Varbuut OS vajag kaadu atjauninaajumu arii.
··· Internets: Mobilais internets... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Tumšais tīmeklis - kāds tas izskatās? (5)
Jautāju tikai ziņkārības pēc. Kāds tur ir bijis ielīdis? Vai tur ir tādi paši pārlūki kā gaišajā pusē? Vai no turienes var apskatīt arī parastās lapas vai tikai šifrētās? Epastu var sūtīt? Uz kurieni? Elli? Vīrusus var saķert?
dzilais nets-,info augsejo plusmu nosaka pieprasijumu biezums(upes virma),
zemak mazlietotie(kur maz serfotaju-ir tikai nireji),
zemak ar ierobezotu pieeju (pieprasijums sifrets-,nireji ar tehniskam zin.)utt.
https://freenetproject.org

pamēgini.
Skatoties ko meklee. Tur var pasuutiit jebko. Saakot ar primitiivaam lietaam un beidzot ar pasuutiijuma slepkaviibaam utt Agrāk lietoju diezgan bieži. Pārsvarā tiek izmantots interneta pārlūks Tor + proxy serveris. Arāk varēja apskatīt tikai šifrētās, nezinu, kā ir tagad. Epastus var sūtīt, citiem lietotājiem. Tur atrodas pilnīgi viss, ko tavs prāts spēj un nespēj aptvert. ··· Internets: Tumšais tīmeklis - kāds tas... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Interneta pakalpojumu sniedzēja maiņa (12)
Tā kā Lattelecom astronomiski uzskrūvēja cenu, gribu izvēlēties citu interneta pakalpojumu sniedzēju. Te apkārt ir savilkts Ostkoms (TV nevajag)... Vai labāk LMT mobilo internetu? Lūdzu, zinātāji, iesakiet kādu variantu ņemt portatīvajam...
Pirms n-tiem gadiem man bija mobilais internets. Fui. Nekad vairaak...nav saliidzinaams ar normaalo vadu vai bezvadu. Leens, emailus paasiit var, bet portaali, ka satur bildes, veras valjaam ljoti leenaam....

Kur Tu dziivo? Man Riigaa viss podjezds noliimeets ar internetsniedzeju reklamaam...pa 10 -12 Eur.
Ir jau šodienas softs resursus rijošs, bet 1 GB dienā par augstāk uzskatīto tomēr liekas fantastisks apjoms. Ar 30 gb pilnīgi pietiek. Un tie 10 eiriki mēnesī nav daudz. Turklāt neierobežots ātrums, būs tik ātrs, cik attiecīgā vietā iespējams. :)- LMT dod 30 vai 70GB & mobilo rūteri- par to pašu naudu, ko Tele2 prasa par 20 vai 50GB.., un zona arī- ārpus pilsētām- LMT ir labāka. Lai katram no raibās oho tautas ir pa kabatai neierobežotais LMT intern@ts, Samsung 10,5´´ superamoled 2K planšetdators oriģinālā apvalkā, labas, vieglas un ērtas bluetooth austiņas, un vismaz viens 10Ah powerbank-s ar divām usb ´rozetēm´:) Nu tad apsveicami. Bet man kopsh tiem laikiem, kad bija mobiilais intermets, ir atsitis pilniigu veleeshanos kaadreiz ar taadu piities...:) ··· Internets: Interneta pakalpojumu sniedzēja... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Vai 4G internets darbojas uz telefoniem, kuriem specifikacijā ir tikai 2G un 3G (11)
Skatos jaunu telefonu. Vecais, man šķiet, bija Nokia Lumia 720 un tur bija labs internets, šķiet 4G. Bet tajā pašā laikā Nokia Lumia 720 specifikācijā minēts, ka atbastītie tīkli ir tikai 2G, 3G. Kāpēc tad 4G darbojās? Ja gribu pirkt jaunu...
Dienas hohma " 4G strādājot arī uz 3G telefoniem, tikai ar 3G ātrumu" :D
Ātrums (neta) ir vienīgais kas no lietototāja skatu punkta atšķir 3g no 4g...
Internets telefonā "vispār būs", pat ja tas G2 vai G3 modelis. Riigaa buus tas Internets daudzmaz. Aizbrauc 100 km no taas, un saakaas cirks :( Ka var tie VISI LV servissa piegaadaataaju murgot par kautkaadiem aatraakajiem internetiem EU??? :(
Paareejo jau te pateicaiepriekss. Tehnaloggijas tiessam maksaa naudu. Driiz buussot arii 5G...ar 100x lielaaku aatrumu.
Arī laukos tagad pieejams 4G internets un ātruma ziņā ir liela atšķirība no 3G. Man Tele2 piedāvā visu bez ierobežojuma par 9,99€. Uz lauka varu televīziju skatīties telefonā. Ar 3G tiešraides negāja. Īsā atbilde - nedarbojas, garā atbilde - tehnoloģijas maksā naudu, ja pērc lētu telefonu ar aizvēsturiskām tehnoloģijām, tad jārēķinās, ka jaunās "fiškas" nestrādās... ··· Internets: Vai 4G internets darbojas uz... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Lattelecom Optiskais internets. (13)
Kādas ir jūsu atsauksmes un pieredze ar Lattelecom optisko internetu 100mbit/s ? Izskatās jau vilinoši - 10reiz ātrāks, bet lētāks par tagadējo 10mbit/s, ko lietoju. Jautāju Lattelecom menedžerim, kur zemūdens akmens un viņš saka, ka 2...
Lattelekom menedzersi nu nekad neteiks, ka `` zemuudens akmens `` ir 2 gadu ligums :DDDDD Ievilku optisko tikai tāpēc, ka lētāks par pirms tam lietoto 10 mbit/s - mans wireless rūteris tik un tā nevelk vairāk par 10 mbit :) Tā kā man ir fiksētais telefons, komplekts sanāk izdevīgs, pie reizes varu bez papildus maksas pļāpāt ar vecākiem; citi provaideri piedāvā lētāku netu, bet ne telefonu.
Vairāku gadu laikā internets no LTC puses nekad nav norāvies, ja ir sakaru pārtraukums (parasti nakts vidū uz pusstundu), viņi pa e-pastu laikus pabrīdina. Vienreiz bija kaut kas nojūdzies manā galā rūterim - meistaru gan atsūtīja nevis sestdienas rītā, bet pirmdien, toties nākamajā mēnesī bija mazāks rēķins, pat bez prasīšanas. Tā ka - tikai labākā pieredze ar LTC.
Man optisko netu mājā neredzēt kā savas ausis , Viņi tik prot reklamēties, tikai nepasaka, kur to var ierīkot.
Jāpriecājās par 300kb/s, ko reizēm var sasniegt te laukos!!
taa ari pateica, ka tas ir zemuudens akmens????:))))
Hm.........:) savadi!:)
varbut vinjs savaadaak to formuleeja...
ja Tu jautaaji, kaadi vel varetu but zemuudens akmenji? un pec tam uzreiz pajautaaji par ligumsaistiibam.. :)
Lietoju jau optiku divus gadus 200mbit/s. esmu apmierināts. Ja kādas problēmas tad meistars ir klāt. Reiz uz nedēļu nebija neta, jo ķengaragā stacija nodega, bonusā menesis pa brīvu nets un tv visi kanāli.Pa gadu meistars ir bijis divas reizes:
ievilkt netu un otreiz samainija modemu pret jaunāku :)
Līgums uz divi gadi, ja pārtrauc ātrāk līgumsods 100 ls
··· Internets: Lattelecom Optiskais internets. lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu