Latviešu klaviatūra

latviešu klaviatūra foto attēls

Latviešu klaviatūra - jautājumi un diskusijas

ja Windows, tad https://laacz.lv/apostrofs/ jap apostrofs ctrl+alt = altgrey
Tiesa pagaidām nav redzētas neApple klavieres bez labā alta
garumzīmes ir taustiņš pa kreisi no enter :) ··· Latviešu klaviatūra: Nopirku klaviaturu bet... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Datora klaviatūra neraksta burtus, pieturzīmes. (3)
Sveiki! Personālā datora klaviatūra neraksta burtus, pieturzīmes. Biju apgriezis otrādi, pirms rakstīšanas. Valoda uzstādīta latviešu. Pievienoju citu klaviatūru ( raksta visu kā vajag). Kas varētu būt par vainu?
Vēlreiz, mierīgi un visu pa plauktiem. Kas, kur, ko un kā ir griezis otrādi utt.
Nereaģē klaviatūra. Mēs te runājam par laptopa klaviatūru vai kādu piespraužamo klavieri lielajam stacionārajam kompim?
Parasta USB klaviatūra? Viss strādāja, bet tad apgriezi otrādi, atgriezi normāli - un vairs nefunkcionē? Num Lock, Scroll Lock, Caps Lock lampiņas deg? Dators reaģē, kad viņu piesprauž?
Ir laptops, kam viņu piespraust un pārbaudīt?

Godīgi sakot nekas nenāk prātā... No otrādas apgriešanas nekam nebūtu jānotiek. Iespējams iekšā kaut kas atkratījies vai apstākļu sakritība.
··· Latviešu klaviatūra: Datora klaviatūra neraksta... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Portatīvajam NAU garumzīmju. Es to zinu. Pieņemu, ka ja tu turēsi piespiestu ALT, taustiņu, to, kurš zem kreisās rokas un spaidīsi pa šiftu, zem tās pašas, tu atdabūsi savas garumzīmes, tās, kuras "portatīvajam" nau.
Smuka pakaļa. Tava?
"Portativalam" varētu nebūt arī kurbuļa...
Ja nāc padomu prasīt,tad varētu vismaz elementāri papūlēties uzrakstot sāpi lai var saprast.
Bet par jautājumu/?!/-droši vien nejauši saspaidiji šift un alt podziņas,tādejādi pārslēdzot ievades valodu klavai...:))Apskaties,kas tagad par karodziņu rēgojas apakšā...
portativalais vai stacionāralais - garum- un mīkstum- zīmes programmātiskas dabas. XP logiem no dabas ar to ALT, kurš pa labi roki, tak jātura, kamēr. Smuka pakaļa? kur i? man a vaig. Tad bungā pa karodziņu,ar labo peles pogu,izvēlies propertijus un ieliec noklusējuma valodu LV.I visss.Plus vietu,kas tev apostrofus nozīmē-tobiš alt,vai tilde-tur viss priekšā uzrakstīts...:) Manam stāv Latvian(QWERTY) un garumzīmes ir nospiežot alt gr lejā labajā pusē ··· Latviešu klaviatūra: Portatīvajam pazuda... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu