Mikrofons

mikrofons foto attēls

Mikrofons - jautājumi un diskusijas

Lēnais mikrofons (6)
Man te svarīgi sadziedāt visas izdziedam100.lv dziesmas, bet skaņa ierakstās ar 2 sekunžu nobīdi.
Tev ir izcili spējīgs dators :D

Pamēģini dziedāt mobilajā telefonā :)
Dziedi ar 2 sekunžu nobīdi. :D Dziedam leeni. Sakshu-a Gaidi mani,ielas saulaunjajaa puses ... Problēma ir ar ierakstošo iekārtu, visdrīzāk pie vainas lēns dators ar softisko "audiokarti" kas nespēj reizē atskaņot pavadījumu un ierakstīt tavu balsi. Iespējams var līdzēt pavadījumā izmantojot audio nevais video saturu... Un uzdziedam "Balto dziesmu" ··· Mikrofons: Lēnais mikrofons lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Neredz mikrofonu ne skype, ne sound manager (8)
Abit 8gd motherboard, nomainiju video karti uz gt 240 1000mb, pazuda skana, atguvu, no tumbam nak ara, bet mic neatpazist ne sound meneger ne skype+ skype saka cant detect sound card, windows xp operetajsistema, ir kadam bijusi saskare ar...
Nu pārinstalē skaņas kartes draiverus ;) Viss sttrādās kā jauns ;) noskaidrot mātenes modeļa nos/nr, piemēram ar everest vai SIW, iemest nosaukumu gūglā, novilkt/uzinstalēt draiverus. PIRMS instalē jaunus draiverus, jāizvāc vecie. Pēc draiveru noņemšanas vēlams ar Driver Cleaner Pro + ccleaner aizvākt veco draiveru astes(viņas 100% paliek pāri).
Sou.
1. Noņemt vecos.
2. Iztīriīt ar DCP+cccleaner pārpalikušo drazu.
3. Likt jaunos.
4. Priecāties.
paardod pc, nopeerc jaunu jau nokonfigureetu! man jauz b parinstalet :D tagad pat skana pazuda ka apts neko nedzirdu (C)
tas taapec, ka videokarteem naak liidz HD skanjas draiveris, kursh biezhi vien konfliktee ar skanjas kartes draiveriem.
ASUS videokarteem naak liidz softs, kuraa ir HD sound drivera komponentes, kuras izjauc pcii esosho kaartiibu. biezhi vien,pietiek ar skanjas draivera konfiguraaciju.
ieteikums: instaleejot nonjemt kjeksi no HD skanas draivera (normaalaa maatenes skanjas draiverii jau ir viss,as nepiecieshams un neaada gemora nav.)

punkC
nezinu perc jaunu kompi kur vissir jau ieprogrammets un izpis kadu ··· Mikrofons: Neredz mikrofonu ne skype, ne... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Mikrofona pieslēgšana (3)
Tātad, esmu ticis pie karaoke dziesmu čupiņas; esmu uzinstalējis prodziņu priekš karaoke (saucas KaraFun). Viss ir bumbās, bet vienu lietu nemāku ierubīt. Redz, tā programmele izmanto portatīvajā iebūvēto mic, bet gribas, lai izmanto...
http://www.ehow.com/how_4812433_use-microphone-laptop.html mikrofoni visi ir analogie. ··· Mikrofons: Mikrofona pieslēgšana lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Mikrofons Skype (3)
Kad iēju Skypā un gribu sarunāties, es dzirdu savu sarunu biedru, bet viņš mani nedzird. Parādās: microphone mute.Nekādi nevaru dabūt unmute. Help me please!
1) Vai Tev mikrofōns ir kārtīgi pieslēgts skaņas kartes kontaktligzdai? Parasti tam jābūt iespraustam rozā kontaktligzdā.
2) Vai mikrofōnam (austiņām ar mikrofōnu) nav kāda skaļuma regulatōra, kuru Tu varētu būt piegriezusi?
3) Vai Tev ir jaunākā skype versija?
Maz ticams, ka kļūdas ir kādā no programmatūras iestatījumiem. Pagaidām ir vērts pārbaudīt šos te.
Sound propertijos vajag paskatīties, vai nav kaut kas izrubīts. he he... kad tu ej skype neaizmirsti mikrofonu pakjert liidz! un kad naac maajaas tad pabriidini viru lai nav paarsteigums! :)

ja nopietni tad caur kontrolpaneli un skanjas iestadijumiem vari pie record devices apskatiities vai pie mikrofona nav mute lodzinjaa kjeksiitis ielikts vai ari skaljuma regulators uz 0 nogriezts. veel var buut ka tev kompim ja tas notebook ir speciaals taustinjsh mikrofona mute cau funkciju taustinju
··· Mikrofons: Mikrofons Skype lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu