Pārlūkprogramma (interneta pārlūkprogramma)

Pārlūkprogramma (interneta pārlūkprogramma) - jautājumi un diskusijas

Kļūda: 0x800705aa. (8)
Slēdzu iekšā datoru, mēģināju iet internetā (Mozilla, Opera) abiem rādījās kļūda. Atinstalēju, mēģināju pa jaunam instalēt, parādījās ziņojums "Lejuplādēto instalēšanas programmu neizdevās saglabāt kešatmiņā. ...
Sveika, lai precizāk diagnosticētu kļūdu, un pateiktu Tev ko darīt, lūdzu sagādā sekojošu info:

Operētājsistēma: windows 7? windows 8?

cik bitu? x86 (32bitu) vai x64(64 bitu) - var atrast uz my computer uzpiežot labo taustiņu un properties...tur būtu jābūt sistēma.
vai Tev cietais disks arī gadījumā nav pilns? ;)
šī tēma tiek rakstīta no problemātiskā datora? RAM vai arī atvilkti faili atrodas "Lejuplādes" , instalācījām var nepatikt latviēsu specifiskie simboli folderu nosaukumos.
Bet vispār pamaz info. kāda kļūda bija pirms atinstalēšanas?
Kas tika darīts pirms tā kļūda parādījās?
saglabā kādā citā vietā un mēģini vēl.
Gļukains cietnis, sen nav kompim restarst taisīts, swaps atslēgts vai neliels u.t.t. Lūdzu, vienmēr laipni, prieks, ka atdzīvojās pensionārs :) ··· Pārlūkprogramma (interneta pārlūkprogramma): Kļūda: 0x800705aa. lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kas noticis ar datoru? (12)
Ja mēģinot atvērt kaut vai tepat OHO, uzrodas vēl viens logs ar ar to debīliķi kurš mēģina iestāstīt kā palikt bagātam, vai labajā apakšējā stūrī piedāvājums uzspēlēt tankus vai ko tur, pie tam ar kustīgām bildēm, ...
Google Chrome vai Mozilla Firefox var pielikt klāt extension Adblock. Palīdzēs tikt galā ar reklāmām. sistēma ir tada, ka caur tām reklāmām mēs maksājam to, ko lietojam bez īpašas, noteiktas samaksas.
cilvēki iegulda vietnēs savu laiku un arī naudu. kaitinošās reklāmas ir veids kā nopelnīt.
vai tu gribētu par velti strādāt? uzturet kadu vietni. gadu, piecus. desmit? par "paldies", kas tik bieži ir nevis paldies, bet neapmierinatu cilvēku bērnišķīgas lamas?

ļoti daudz reklamas var ierobežos caur firefox. ar papildprogrammatūras palīdzību. to var samazināt, bet nez cik ētiski būtu man tagat te to stāstīt publiski.

bet citi jau ir devuši padomus arī.
Nesen nopirku jaunu kompi - man arī visas tās pašas vainas. Es gan atradu citu glābšanās ceļu - Mozillas vietā eju netā caur Explorer un vismaz pagaidām esmu no tām muļķībām pasargāts.... pakonsultējies ar to, kas tev pieg;adā internetu, kā tikt vaļā no šādiem nelūgtiem viesiem pārbaudi vai pēdējās dienās pēc kādu saitu apmeklēšanas, kopā ar tām nav ienācis (uzinstalējies) kāds vīruss. Ideāli - vispirms palaist antivīrusu, lai noskanē datoru, ja neatrod, tad apskaties vadības panelī pie download failiem. ··· Pārlūkprogramma (interneta pārlūkprogramma): Kas noticis ar datoru? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Mozilla Firefox gļuko jaunu tabu atvēršana (6)
Pirms laika, novelkot internetā video konvertētāju programmu (nosaukumu neatceros), Mozillai automātiski uzlikās Yandex kā noklusētais meklētājs un vēl tur visādi sū** kā, piemēram, kaut kāds tur web ieteicējs u.tml. Video ...
Ronis26 taisniiba...parasti visiem shitiem konverteetaajiem "piekabinaati" visaadi papildus meesli klaat - ASK´bari, mekleetaaji uc sviesti, kas nobrucina paarluuku, kuru tu izmanto...
Man "lapsa" nekad nav patikusi...izvaac vinju aaraa un uzliec Chrome + AdBlock...un VIENMEER, kad kaut ko instalee no neuzticama resursa, skaties, vai nav salikti kjeksi pie visaadiem citaadiem briinumiem, kas piemetaas automaatiski klaat...
malware. kā risināt?

ja pašam, tad ar bezmaksas vai maksas atvīrusotājiem. malwarebytes. online antivīrusiem. kaspersky mēneša izmēģinājuma versija.
inficēts ir dators, nevis tikai firefox.
...vispār,pirms novelc konvertētājus-der palasīt forumos par viņiem....
....un arī ,instalēt-ne "pēc noklusējuma"...,tad ,nekādus Yandeksus un c. bonusus -nesaņemsi Piedevā! ;)
Tas "ieteicējs", kaut neskaitās vīruss vai parasts malware, dabā tomēr tāds ir. Tik vaļā varēs tikai pēc ilgām un sarežģītām šamaņu dejām ar visādiem atvīrusotājiem. Vēlams pieaicināt profesionālu "cīkstoni".

Manam vecajam datoram un softam šobrīd lapsa ir labākais, kas ir, hroms, jo jaunāks, jo aizvien mazāk savietojams ar manu sistēmu (kaut internets pilns sūdzību arī no tehniski advancētākajiem jūzeriem), vēl problemātiskākas ir tikai skaipa jaunākās versijas.
Ar Hitman pro un Spy hunter japarskene dators,tie manuprat paši labākie,un beigās ar adwcleaner janomet pārlūki uz noklusētajiem iestatījumiem. ··· Pārlūkprogramma (interneta pārlūkprogramma): Mozilla Firefox gļuko jaunu ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kāds pārluks vajadziigs priekš oho, lai no tel. te tiktu web lapā? (8)
Neko daudz nezinu- jauns tel. -androiids. .. opera laikam visa nelien. .. firefox-klibo. .. Interesē ekonomiskais gals. .. .pašreizejais- laikam google- nejēgā datus teeree, salīdzinot ar veco tel. .. .Varbūt interneta pārklājums ...
Pavirši esi pētījis Operas mājas lapu.Telefonam ar android os. ir paredzēta opera mini. Mans vecais Samsung Pocket tika galā bez problēmām,tā pat kā tagad Windovs phone. ja konkrēti par oho, tad chrome, man ar chrome nekaras, neķeras hmm. pirmo reizi dzirdu ka ar androida standarta komplektu nevar apmeklēt oho.lv, nekad nav bijušas nekādas problēmas. ··· Pārlūkprogramma (interneta pārlūkprogramma): Kāds pārluks vajadziigs ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
kā apskatīt meklēšanas vēsturi Internet Explorer? (3)
Kā Windows Internet Explorer-ā apskatīt meklēšanas vēsturi? Interesē kāda mājas lapa, ko skatīju vakar, bet nosaukumu neeesmu ielāgojis.
Ctrl + H jaa, ja nav iestatiijumos ielikts, lai history izdzēš katreiz, kas izsleedz explorerU. Exploreru vispār vēl kāds lieto? ··· Pārlūkprogramma (interneta pārlūkprogramma): kā apskatīt meklēšanas ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
SSL kļūda uz W7 (15)
Neveras google, twitter, facebook, youtube u.c. ar atsmēri, ka novecojis drošības sertifikāts. Šī pati bilde redzama LV lapās ar plaginiem uz youtube. Datums, laiks ir pareizi, sinhronizēti ar windows. Dators portatīvais.
tas nav retums, ka ssl vai kādus citus drosības protokolus izmanotjošās vietnes adminē cilvēki, kuri neatjauno savā galā sertifikātus. ko darīt tev, ja laiki un sertifikāti ir up-date. izdzēs sertifikātu. atjauno vietnes ielādi. kāds rezultāts? ja nav noslēpums... kāds ir saits un kāda programma? ja ir, privāti... droši. štrunc par oho nesaskaņās citos jautājumos. Uzliec jaunāku Firefox versiju, tev ir no vecojuši "root certificate"; t.i tavā datorā (kopa ar pārlūku ieinstalētie) sertifikāti ir novecojuši. tas nav par vecu vai ne vecu. izdzēs tos, kuri šobrīdir. manuāli. tad ver vaļā vietnes. nav uzinstalēts apacis vai kāds cits serveris? nenotiek vietņu paradresācija iekš datora? uzliec w10. iekš fano.in ir 9888. versija. Aktivizācija pa tel. ··· Pārlūkprogramma (interneta pārlūkprogramma): SSL kļūda uz W7 lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Internet Explorer karas un bremzē (15)
KO darīt.. ja internet explorer karās..bremzē ? Jau ilgu laiku, Vista
A nafig explorers, kurš karās regulāri, vai Vista vai gailis vai cic zvērs?
Mozilla neder?
A mozila ir normāls verķis. nekas nekarās... Tikai mozilla nokačā no neta, pāris min darbs NO neta jakačā! :)
Mans sīcis bez probām ienstalēja....
··· Pārlūkprogramma (interneta pārlūkprogramma): Internet Explorer karas un ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kur atrast opciju W8,Google Chrome,lai nesaglabātos adreses pie e-pastiem un citur? (2)
Kur atrast opciju W8,Google Chrome,lai nesaglabātos adreses pie e-pastiem un citur?Nav nepieciešamība man tos teikt priekšā,tāpat atceros.
https://support.google.com/chrome/answer/95606?hl=lv&hlrm=lv Sheit ir: https://support.google.com/chrome/answer/95537?hl=lv ··· Pārlūkprogramma (interneta pārlūkprogramma): Kur atrast opciju W8,Google ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Mozilla Firefox - Secure Connection Failed, ko tas nozīmē? (4)
Lietoju Mozilla Firefox... Eju eriga.lv man met šito ārā:Secure Connection Failed www.eriga.lv uses an invalid security certificate. The certificate is not trusted because the issuer certificate has expired. The certificate will ...
Paskaties vai kompim datums un laiks ir pareizs. +1 Ljekainiitis
Uzliec pareizu datumu un laiku
Un nopērc beidzot to softu, kura dēļ laiku uz kompa nepareizu turi...
Zvani Rīgas domei un piesaki viņu uzturētās vietnes sertifikāta novecošanos. =>Spicis iemācies lasīt "The certificate will not be valid until 2014.02.25. 2:00" nozīmē, ka sertifikāts būs derīgs sākot no 2014. gada 25 februāra, bet ņemot vērā, ka lielākajai daļai, tai skaitā Rīgas domei, aiz loga ir jau 2014 maijs, tad pie vainas būs pagātne āizķēries lietotājs nevis veblapa... ··· Pārlūkprogramma (interneta pārlūkprogramma): Mozilla Firefox - Secure ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā atgūt piekļuvi Google Chrome un Explorer? (3)
W8.Viss bija OK,tad pēkšņi it kā pazuda internets,tad ar netu viss OK,bet nevar ienākt ne Hromē ne eksplorerī. Eksplorerī rimbulis griežas stundu,tad parādās,ka nevar atvērt lapu. Chromē jautā,vai gribat atļaut ...
Ieej control panel>networ and sharing center,palaid troubelshoot problems,skaties ko šis saka. man info, var vien izteikt minejumus.
pamēgini palaid online skeneri, piemēram
http://www.eset.com/us/online-scanner/
Te pēc malwares ož!
Hmm...mjā...tā grūti palīdzēt, ja netiek pie weba!
Ja nemaldos, tad IE bija iespēja palaist bez Add-on (IE ( No Add-ons)), varbūt tad aiziet!
··· Pārlūkprogramma (interneta pārlūkprogramma): Kā atgūt piekļuvi Google ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu