Pdf

pdf foto attēls

Pdf - jautājumi un diskusijas

Nesaprotams teksts analīžu PDF failā (6)
No poliklīnikas atsūtīja PDF ar analīzēm , un nesaprotamu tekstu ar gandrīz hieroglifiem . Kā to varētu izlasīt _____Pielikuma atvД“rЕЎanai izmantojiet NOSЕЄTДЄJUMA...
Tak rakstīts - Pielikuma atvēršanai izmantojiet nosūtījuma pārskatā vai īsziņā norādīto kodu/paroli. Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet uz informatīvo tālruni xxxx. Normāls teksts, ar pirmo izlasīju!

Ps. Ārsts neesmu.
nomaini kodējumu uz UTF-8 pārlūkā/pasta programmā izskatās ka tev sajāts krievu vindulis, kas čakarē smadzenes...
Bet pricipā izskatās ka teikts lai atver pdf un ievada atsūtīto paroli pdfam, tad saturs rādīsies...
Ja jau neprot atvērt failu ar analīžu rezultātiem, tad diez vai jēga vispār vērt vaļā - faila saturu jau arī tāpat nesapratīs... Diži gudrs jau es arī neesmu. Bet tik daudz kā tālruņa numuru jau saprast var? Patīkami nav, bet jēgu izlobīt jau var. ··· Pdf: Nesaprotams teksts analīžu PDF... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Autocad uz pdf? (3)
Pārveidojot Autocad uz pdf kā lai noņem educational stamp?
https://knowledge.autodesk.com/support/autocad/troubleshooting/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/Educat
ional-Plot-Stamp-Removal-Issues.html
sākot no 2014 versijas arī student versijai vairs nav education stamp. un 2017 parādijusies iespēja importēt PDF, skanētu rasējumu vairs nav jāpārzīmē, gatava vektorgrafika ··· Pdf: Autocad uz pdf? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kā konvertēt dokumentu uz pdf? (6)
Ir sagatavots plakāts A1 formātā (38 MB) programmā "SolidWorks". Dokuments nekonvertējās uz pdf - man raksta "SW is unable to obtain required memory. Please attempt to free some memory and than press retry..". Datora cietajā diskā brīva...
Ir tāda laba lietiņa, kā PDF Creator, bez maksas un atrodams http://sourceforge.net. Lietoju jau vairākus gadus Cutewriter - arii briivais softelis, gana paarbaudiits un lietojams. nav nekā labāka par FreePDF 4.02 Jaws pdf Desktop Suite ( Jaws pdf creator + Jaws pdf editor) vai kas svaigāks. Esmu printējis A3, viss kedā. To var nosūknēt, tabletes arī mētājas.
Bet vispār jāexperimentē. Daudziem pdf - printa tūļiem, pašam Adobe, protams, arī, ir tā sauktā pdf faila optimizēšana - pie tādas pašas kvalitātes padara failu reizes 5 vieglāku.
- domāts bija šeit.
ļoti vienkārši:))
pati nesen iemācījos
kad dokuments uzrakstīts, ieseivots, ieseivo vēlreiz, pie ieseivošanas Tev apakšāparādās lodzīņs-izvēlē,kā viņu saglabāt-wordāexcelī utt, un tur tieši arī ir opcija PDF
··· Pdf: Kā konvertēt dokumentu uz pdf? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
PDF failu apvienošana (3)
Manā rīcībā ir viena dokumenta vairākas daļas pdf failos. Vai ir iespējams tos apvienot vienā, nepieciešamajā secībā?
Linux: pdfunite fails1.pdf fails2.pdf apvienotaisfails.pdf
Pakotne poppler. Tur ir arī utiļi dalīšanai, bilzu izvilkšanai, utt (pdfseperate, pdfimages).

Windows. Acrobat profesionālais. Padārgi gan.
Te ir ieteikumi http://www.wikihow.com/Merge-PDF-Files
Pats win nelietoju, tāpēc komenti nav ...
http://www.pdfarchitect.org
Friware un nav online savi dokumenti jāmētā...
··· Pdf: PDF failu apvienošana lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kā uzlikt paroli PDF failiem? (6)
Vai kāds zina, kā uzlikt paroli pdf failiem, lai tos varētu lasīt/apskatīt, taču nevarētu izdrukāt vai pārkopēt?
Vajadzīgs Adobe Acrobat Professional (šķiet, parastajam Reader tādas iespējas nav). Augšējā rindā zem Advanced->Security->Show security properties parāda, vai dokuments ir aizsargāts, tur arī var norādīt, vai dokumentu atļauts labot, printēt un kopēt. Ja abas rokas kreisaas tad uzlauzt pagruuti ne, mylina`i taisnība, sarēju uz kādu(atvaino latent), bet pats nemaz atbildi nedevu.
fifidrilla> tev visvienkāršāk būs ja lieto akrobāta profesionālo versiju, tad tikai jāseko kā rakstīc un ieķekset pie "no printing">
http://caheinfo.wsu.edu/webtips/pdf/pw.html
dabiski, ka var, chmod... uz lasīšanu, izpildīšanu, piedrību "apskatīšanu", kas ir lasīšana. Un? var uzlikt, var i uzlauzt! ··· Pdf: Kā uzlikt paroli PDF failiem? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu