Pele (datora pele)

pele (datora pele) foto attēls

Pele (datora pele) - jautājumi un diskusijas

Portatīvais neatpazīst peli. (15)
Kas varētu būt par vainu, ja portatīvais dators neatpazīst peli. Brīžiem darbojas, brīžiem ne. Pamaini usb portu tas pats, pamaini peli tas pats. Tačpads darbojas, bet pele parastā sastingst un nekas nenotiek.
pele mirst ....:( a) visi USB porti izļurkāti
b) visas peles gļukainas (ja ar vadu, tad salūzis vads, ja bezvadu beterija beigusies u.t.t)
c) netīra darba virsma un pelēm piemēslots optiskais sensors

Peles labās pogas nospiesšana reakciju dod, kad kursors nekustās?
Tev kaķis ir? Varbūt pele vienkārši baidās?🤗 Jaa, jaa , aizved, paaarstee :))
Ja nopietnaak , peles nav muuzziigas, ja nopietnaak. It sevisskki vecaas , "pirmskara" dizaina. Jaunaakas, ar super/duper optiskajiem sensoriem it kaa darbojas ilgaak, labaak,preciizaak , bet ar taadas man ir paaris, kas vienkaarssi "raustaas" , un ne leetaa gala , Logitech wireless top modelli.
eu uzņēmīgie džeki, nu atveriet tač beidzot kāds PEĻU UN KLAVIATŪRU REMONTDARBNĪCU, un neko citu, tikai to abu! ;D ··· Pele (datora pele): Portatīvais neatpazīst peli. lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Datora pašdarbība (9)
Sīkais saspaidīja pogas un tagad varu iezīmēt kādu apgabalu, piemēram, tīmekļa lapā nespiežot peles kreiso pogu un nevelkot pāri. Tas pats notiek, ja atstāju peli uz Pauzes. Tā pati ātrāk vai vēlāk ieslēdzas. Nedomāju, ka tas ir vīruss,...
Visdrīzāk ir ieķēries peles kreisais taustiņš. Pāris gadus atpakaļ man bija kas līdzīgs (pele bija nokalpojusi savu mūžu) , es tikai kustināju peli un visu laiku labais taustiņš strādāja pats no sevis , visu laiku leca virsū copy opcija ! http://www.microsoft.com/hardware/download/download.aspx?category=MK

peles tests.
https://www.microsoft.com/en-us/search/result.aspx?q=IntelliPoint+software&Preview=1&search= Varbuut spidiet pogu INS ! ··· Pele (datora pele): Datora pašdarbība lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Datora pele ar mainīgu ritentiņa krāsu (9)
Datorpelei augšā poga nospiežot maina ritināmā ritentiņa krasu,sarkana tad zila un tad izslēdzas, kam viņa domāta? Paldies.
Tagad viss skaidrs - ar to pogu maina peles izšķirtspēju (izšķirtspēju ar kādu viņa skenē virsmu pa kuru tiek vizināta)

Ja nav krāsas - tas atbilst 800 dpi (punktiem uz collu, 1 colla=2.54 cm)
Sarkana krāsa - 1200 dpi
Zilā krāsa - 1600 dpi
Zilā un Sarkanā krāsa kopā - 2400 dpi

Teorētiski - jo lielāki dpi, jo pele "jutīgāka" - varētu teikt "tramīgāka".
Nav ne jausmas, kas par peli, bet pieļauju, ka tā ir pontojamā pele...un vari izvēlēties - gribi spīdīgu peli vai tomēr normālu peli... Nekādu citu funkciju droši vien tā poga nepilda. kursora ātrums nemainās ? peles modeli iedo paluureesim. Nezināju.Paldies tiem kas zin. ··· Pele (datora pele): Datora pele ar mainīgu... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu