Printeris

printeris foto attēls

Printeris - jautājumi un diskusijas

Nav šis, ir līdzīgs. Lietoju birojā diezgan nesaudzīgi, viss notiek. Mājas vajadzībām būs vairākas (daudzas) reizes vairāk kā nepieciešams. nu tik daudz, ka skaneris arii tur ir, a taa, nu nafigaa tintes printeri ssodien pirkt? Lazernieki ir lloti piennemamaas cenaas, pluss aatraaki daudz , daudz , nekad nekaadas kartrigges nesakalst , kvalitaate labaaka. Maajas lietossanai vispaar muuzziigi , liidz apniik vienkaarssi. Lāzers joprojām neprot krāsainas fotogrāfijas drukāt (par ļoti dārgiem aparātiem nezinu). Pie tam tas Canon maksā 50+ naudiņas, bet lētākais krāsu lāzers, ko redzu - 165. Ekspluatācijā tintes printeris ir daudz dārgāks par lāzerprinteri (~3x).
Protams, ja vajag izdrukāt pāris lapas nedēļā, tad tam nav nozīme, bet drukājot 1000 un vairāk mēnesī atšķirību ļoti var just.
ja runa par labaam, kvalitatiivaam fotograafijaam, tad uz ssodienu, atkal, tas canon combains nav iistaa izvele. Kvalitatiivaam fotograafijaam tiek razzoti specifiski printeri.Un tie saakas no leetiem, lloti kompaktiem , kur tiek paardots papiirs komplektaa ar vienreizeeju kartriggu taam 100 bildeem .Un ir pro. fotograafiju printeri, kas maksaa tuukstossos.
Un , peedeejais, lazers printee gan foccenes. Savaam vajadziibaam ir ok. Nebuus glanceetas utt, bet ir kraasainas , kvalitatiivas bildes , kuraam nav bail pieskarties, kad izlien no printera . Ieliec raamiiti , pakarini pie sienas....;)
Kaads ssodien vispaar bildes...printee taa vairs? Viss ir digitaals, pat foto raamiissi :)
··· Printeris: Atsauksmes printerim Canon... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Krāsu lāzerprinteris ar WiFi (1)
Nepieciešams krāsu lāzerprinteris mājas biroja lietošanai ar Wi-Fi savienojumu. Nekādu kosmisku prasību drukas kvalitātei nav - lai normāli drukā un kasetes pēc iespējas ērti pieejamas un samērīgā cenā. Lietošana plānota neregulāra -...
Samsung - Xpress C430W
Cena ap $130 , kartrigu komplekts arii ap $130
··· Printeris: Krāsu lāzerprinteris ar WiFi lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Nomainīt kartridžu, ja runa iet par lāzernieku ! kāds printeris?
sākās pēkšņi vai pēc kartridža maiņas/uzpildīšanas?
ja pēc maiņas/uzpildīšanas, tad jāpērk jauna kasetne. rullis nodilst ar laiku, veido melnumus. Droši vien pēdējās reizēs esi nesis uzpildīt kartridžu, nevis to mainīt.
Uzpildīt var 2-3 reizes, pēc tam kartridžs jāmaina, jo šodien lāzerprinteros kartridžā ir ne tikai kaste ar pulveri, bet arī cilindrs (angliski - drum) - kas tieši atbild par attēla pārnesi uz papīru. Arī tas nolietojās. Ja gribās dzīvot taupīgi - pāris reizes vari kartridžu uzpildīt, pēc tam tas tomēr jāmaina.
Visticamāk, ka nekvalitatīvi uzpildīts kartridžs. ··· Printeris: Printeris vienu malu krāso... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Divi datori, viens printeris (7)
Vai ir kāda iekārta, kas ļauj pie 1 lāzerprintera caur USB2 savienojuma pieslēgt 2 datorus? Printserverus un wifi, lūdzu neieteikt.
nē nav. "pieslēgt ar USB" nevar, bet ja kompīši savstarpēji lokālajā tīklā saslēgti, tad printēt var no abiem. Banāls slēdzis, ar kuru pārslēgt. Tā vismaz 90. gados darījām. Vai arī paša autora atrastais, mazāka ķēpa, ja tiešām darbojas. Tikai un vienigi lokalaja tīklā vai ar print serveri. Tas "slēdzis" linkā ir vienkarš komutātors, senatdzīvojusi sistēa un nestabila. ··· Printeris: Divi datori, viens printeris lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
printera draivera uzstādīšana (9)
... man slinkums visu to ķibeli aprakstīt , bet kur to hlp failu ņem un kā norādīt ceļu , kur viņš atrodas?
wireless , networkaa, usb?
WIN7 atrod vissu parasti pats kompis, tik ielaadee driverus.Kaadam vajag ari software ielaadeet.USB vispaar nav jaameklee nekas.
printeri uzdāvināja?
kā saucas? disks nāca līdzi?
Kāds te sakars ar =printera draivera uzstādīšana= ?
=kur viņš atrodas?= zināmā vietā.
Ar =man slinkums= te nekas uz priekšu nebīdīsies.
Nokkāčā un uzliec no jauna...
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?cc=us&lc=en&product=374568
Kāda OS, kāds pieslēgums drukai pie datora (cerams USB). Tas ir nepieciešams ieteikumu uzrakstīšanai. ··· Printeris: printera draivera uzstādīšana lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Printera izvēle (23)
Sataupīju savu tintes printeri tā, ka aizkalta kārtridžam galva..tagad dilemma vai pirkt tinti pa 40 euro vai jaunu printeri.. skatos uz lāzerniekiem, bet baigā sajēga nav. Gribu tādu, lai var uzpildīt.. Krāsainas bildes drukāju reti,...
Es arī iemetīšu savu viedokli. Tintenieks ar atlaidi jauns sanāks apmēram tikpat, cik tas remonts, multifunkcionālais ar skeneri, varbūt 10-20 eiro dārgāk (ražotāji pelna uz tinti/papīru, ne pašiem aparātiem).

Kādreiz es arī biju lāzernieku fans, diemžēl joprojām tajos vīlies.

Mājām tintes printeris būs dārgāks, ja gribi kvalitāti bildēm un pērc oriģinālās tintes, neoriģinālās canoniem, piemēram, mēdz būt 10 mārciņas par 3 pilniem komplektiem. Man pietiek vairāk nekā gadam, ņemot vērā, ka izdrukāto papīru apjoms ir manāmi lielāks, bet bildes mani īpaši nerausta.

Pa laikam nākas kaut ko ieskenēt vai nokopēt, bezvadu tīkla variants, ieslēdzu tikai tad, kad vajadzīgs. Mani apmierina.

Tintes printeris ir jāpalieto vismaz reizi pāris mēnešos, kaut vai jāuztaisa galvas izpūšana.

Ja smukiem fotoattēliem, tad gan manāmi dārgāk, jo ir vērts labāk pirkt oriģinālo tinti.

Ja autore joprojām domā par tinti, es ieteiktu noskaidrot, kas tagad izdevīgi nopērkams no epsoniem/canoniem un apskatīties tintes cenas. Tad izvēlēties līdz nākamajai iekaltēšanas reizei.
Uzpildīt var jebkuru kārtridžu, mainas tikai izmaksas un izdrukas kvalitāte. Ja drukā 5..10 lapas mēnesī tad droši var ņemt lētāko...

=>SaintSin HP tomēr nedaudz pilnāki nāk :D Bet runājot par 12A - printerus, kas lieto šādu toneri vairs neražo AFAIK
Printerus mājās tur tikai dunduki, īpaši, ja viņš vajadzīgs tik bieži, ka tinte sakalst no nelietošanas :D Ja godīgi, tad laikam tik maz drukājot pietiks jebkura lāzernieka :), pat Samsunga http://signe.lv/index.php?l=lat&s=product&id=5101497.
Ja vairāk - tad pat ieteiktu vecos labos norestaurētus HP1020, HP1018 vai līdzīgus, kam ir 12tie kārtridži.
Printeris kā tāds un kur tad vēl mājās ir ļoti kaitīgs veselībai! Vai tad jūs nelasījāt Dienvidkoriejiešu pētījumu, ka uzkarsētais printera pulveris mikroskopisku daļiņu veidā izplatās pa telpu un cilvēkam, to ieelpojot, tiek saēstas plaušas? Līdzīgi kā tas notiek ar nokasītajām teflona pannām un apēsto teflonu :( ··· Printeris: Printera izvēle lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Printera instalēšana (8)
Varbūt kāds var palīdzēt instalēt printer HP Deskjet F2100?
Ieej googlē un atrodi sava printera moduli un ražotāja mājas lapā atradīsi iespēju instalēt savā datorā, tikai jāsaprot angļu valoda... It kā jau dators pats atrod un visu izdara. var.

te ir jāizvēlas uz datora esošā operētājsistēma(xp,vista,windows7 etc)>
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/DriverDownload.jsp?prodNameId=3235671&cc=us&prodSer
iesId=3177559&taskId=135

jānovelk, jāinstalē, jāseko instrukcijai. pamatā, viss.
ja ir jautājumi, tad var rakstīt privāti.
Nu nezinu:
http://www.youtube.com/watch?v=D7EKeZkuS1k
Nemēģini un nenoslogo galvu, kad pirki vai gribi uzinstalēt veco aparātu uz jaunāka window , tad apskaties vai atbalsta lietotājprogramma, ja ne tad aparāts neies, ja ies tad visas funkcijasnepildīs. ··· Printeris: Printera instalēšana lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kā uzinstalēt printeri? (16)
Nopirku printeri, bet nevaru iestastit savam mazajam kompitim, ka viniem tagad jadraudzējas.. problēma tāda, ka kompītim nav kur ielikt CD, kur ir visa instalacijas informacija.. ko lai dara?
internetā noteikti var atrast softu, nokačā un instalē vesela bez diska (cik nu saprotu no šīm lietām) Ir tāda lieta, kā internets, droši vien būsi ko dzirdējusi :D
Turklāt - vienmēr labāk internetā ielādēt jaunos draiverus, nevis tos, kas nāk printerim līdzi un varbūt gadu nogulējuši kādā noliktavā.
1. uz printera ražotāja mājas lapu,
2. pēc nosaukuma un nr. sameklēt un novilkt draiverus/softu
3. uzinstalēt
diez kas nav, ka ka kompītim nav kur ielikt CD, bet pielavies pie kāda cita kompitōra un pārdzen instaļažku no CD uz atmiņas štociņu! 1) iespējams, ka pašam windowsam vajag apdeitus salikt ;
2) iespējams, ka tev tur kāds citas programmas čerez žē ... salicis
3) iespējams, ka draiverus ne priekš tās operāciju sistēmas ielādēji
··· Printeris: Kā uzinstalēt printeri? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
diez vai... labaak aiznest uz darbniicu :P Es ar tādu Epsonu arī cīnos:(( ...pagaidām gan mājas apstākļos tieku galā.Ja jāmaina galviņa, tad labāk pirkt jaunu.... Ļoti iespējams, ka nāksies mainīt galviņu, kas var nozīmēt kādu pusi no jauna printera cenas :/

Strūklu printeri nemīl, ja ar tiem ilgstoši nedrukā ... Kaut gan vispār šis defekts bija raksturīgs vecajiem Epsoniem, jaunajiem nevajadzētu tā būt ...
ja ir aizkaltusi tintes galvinja, tad aatraakais ko var dariit ir iemeerkt pashu galvinju uz 3 sekundeem karstaa karstaa uudenii. Tad liek printerii atkal un drukaa. Kad atkal kalst ciet, atkal taa jaaizdara. Bet ar laiku vien jauns kaartridzhs buus vien jaapeerk, bet pagaidaam taa var izliidzeeties. vislabaakais ir meenesii vismaz vienu reizki kaut mazliet izdrukaat un nekas nekaltiis ciet, bet principaa ir viena fi$ka kas iet kopaa parasti ar draiveri (nezinu kaa epsoniem) ar kuru var meeginaat iztiiriit, ja nav sirteljna aizkaltis varbuut attiiraas ··· Printeris: Aizkaltis printeris lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Krāsu lāzerprinteris + kopētājs. (3)
Kurš modelis lētāks. Ne birojam, bet retai lietošanai.Lapsa var atslābt ar saviem variantiem .
Samsung SL-C430, esmu apmierināta, opcijas, ka uz A4 lapas vienas puses var izprintēt samazinātas A4 divu lapu tekstu.Man patīk.Kārtridži gan maksā, vismaz es pirku melno krāsu 56 EUR.Bet ja maz lietosi, labi ja gadā reizi Tev būs jāpērk. man liidziigs Samsung lazernieks ssance jau kaadus gadus 5. Maajas daudz neko neprinteeju,bet ssad tad vajag. Un tintes printeri izzzuust, ja nelieto regulaari . Lazernieks iet muuzziigi.Aatri, vienmeer gatavs, kvalitatiivi.
Bet, vinnss nav printera un skanera apvienojums , kaa jautaaja....
Brother - HL-L2380DW / HP - LaserJet Pro M277dw / Canon - imageCLASS MF212w / Dell - E514dw / Dell - E525w

Kautkas no ssiem varbuut ?
··· Printeris: Krāsu lāzerprinteris + kopētājs. lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu