Programma

programma foto attēls

Programma - jautājumi un diskusijas

Google Chrome pārlūkošanas vēsture (4)
Vai ir iespējams atjaunot izdzēstu interneta vēsturi?
pārlūkošanas vēsturi nē, bet meklēšanas pieprasījumu vēsturi var atjaunot, ja meklēšanas laikā bijāt pierakstījusies savā gūgles kontā. After system restore you can get same history of your brouser Visa informāciija saglabājas cietajādiskāun tas kas zin dabūs ārājeb ko😎 taču pasūti tāpat to draugu, kurš dzīvo ar Tevi un čato visu dienu te, kam Tev to vēsturi, ko tas mainīs? ··· Programma: Google Chrome pārlūkošanas... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Labākā viedtālruņa navigācija makšķerniekam (10)
Iezīmēt labākās zivju vietas, izdevīgāko maršrutu apvidū, lai nākoša reizē navigators mani izvadā. Man ir instalēts Gūgl Map, Ērs, vaze, ar tām nesanāk, varbūt neprotu.
Nafigācija sēņošanai, makšķerēšanai? Varbūt vajadzētu ieteikt arī aplikāciju pareizai pakaļas noslaucīšanai?
Es labāk eju uz mežu pēc sēnēm vadoties pēc apkārtējās vides un kas tādā var augt nekā kautkādā ierīcē kautko ieķeksē un ar kvadraciklu braucot iznīcinu vairāk sēņu nekā salasu. To pašu var teikt par makšķerēsanu. Galīgi neinteresanti dzīvot ar tiem elektronikas mēsliem paliek. A ko darīsiet kad elektrība tai spēļmantiņai pietrūks pašā meža vidū? Būs atkal jāorganizē vislatvijas akcija kārtējā mežā nomaldījušā laužņa meklējumos.
hmm ir tāds apps saucās Brain, viņam ir papildinājums ar nosaukumu Memory, neko labāku iedomāties nevaru! uudensdrosha! :) Labāk nopirkt par kādi 200-300eu navigācijas ierīci. Viedtalruņu cenas nesamērīgas, lētaki par 500 nav īpaši piemēroti tev nepieciešamajām lietām. Un arī dargākie tad īpaši jāpiemeklē, lai darbotos mitrumā. Daļa velobraucēju izmanto Strava - sekot kāda cita (vai paša) ierakstītam ceļam :) Gan jau makšķernieki var to tāpat izmantot :) ··· Programma: Labākā viedtālruņa navigācija... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
CorelDraw x7 pamaciba (10)
Kads var ieteikt,kur saprotami atrast pamacibu sai programmai?Latviski neatrodu.Butu labi,ja butu krieviski,bet sliktaka gadijuma deres ari angliski.
shops un korelis ir porgrammas dažādām vajadzībām. ja vienkārši, tad ar šopu apstrādā fotogrāfijas(rastra grafika, attēls sastāv no kvadrātiem. attēls ir sadalīts šajos laukos, pēc tada paša principa arī darbojas monitori) un jau gatavus attēlus.
ar koreli zīmē(vektorgrafika. ģeometriskas figūras, kurām tiek pieškirtas funkcijas. tos palielinot vai samazinot mainas mērogs, bet funkcija noteiktā virzienā(vektori) saglabājas).

piemēram, līnija šopā ir kvadrātu rinda. līnija korelī ir līknes funkcija x y telpā.
Coreldraw vietā var mēģināt izmantor Inkscape, kas ir bezmaksas produkts un pietiekoši labs veidot vektorgrafikas. https://www.youtube.com/watch?v=iKfFNNtfpMU http://product.corel.com/help/CorelDRAW/540229932/Main/EN/User-Guide/CorelDRAW-X7.pdf protams , ka Corel ir pietiekoshi smaga, mazliet pameginaju, bet paliku pie photoshopa, un tai var atrast u-tubaa gandriz visas f-jas ··· Programma: CorelDraw x7 pamaciba lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
atkarībā no datorprasmēm.
nanny vieglāks.

sudo add-apt-repository ppa:nanny

sudo apt-get && sudo apt-get install nanny

var izmantot dans guardian.
vel vieglāk uzliec rūteri un firewallā ieraksti visu ko negribi lai dara:) ··· Programma: Kā bloķēt pieeju bērnam... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Vēlreiz GIMP (6)
GIMP-ā veidojot gif bildi, es izmantoju Filtri - Animācija, bet nemāku mainīt ātrumu. Kā to var izdarīt???
Pie saglabāšanas. Save AS -> GIF -> Animated Gif -> Delay Frames Google atkal nobanota?
piem:
http://www.electricmonk.nl/log/2009/02/03/gimp-animation-frame-speed/
Delay Frames var norādīt laiku uz bui-dui, pēcāk izlabot pa tiešo caur Edit Layer Atributes. Jā, slāņa atribūtos. Es parasti taisu tādas lietas photoscape, daudz vienkāršāk tur viss ··· Programma: Vēlreiz GIMP lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Offline tulkošanas programma datoram (4)
Vai ir tāda proga,ja ir,kur to meklēt? Domāts lietot kad nav neta.
Tilde. ja ir vajadzība, lai no svešvalodas būtu tulkots latviešu valodā, tad tilde, jā.
bet, lai lietotu pasaules klases programmas, piemēram, systran, tad vēlams zināt vismaz vienu "lielo" valodu - krievu, vācu utt.
Tildes Birojs 2014 bez interneta pieslēguma (?) Tas gan nedarbosies un netulkos. ··· Programma: Offline tulkošanas programma... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Audioieraksta atpazīšanas programmas (2)
Man ir audioieraksts, kura teksts ir jāuzraksta uz papīra. Vai ir kāda programma, kura atpazītu ierakstu un uzdrukātu tekstu, lai pie šīs nodarbes man nav jāpavada vairākas dienas, klausoties ierakstu un rakstot ar roku. Jau iepriekš...
Ja teksts latviski tad nav, ja angliski, tad ir daži softi Ja teksts latviski, tad ir demo, kuram šobrīd neatceros adreses ciparu virkni, bet tas atšifrē tikai failus, kas nav garāki par 30 sekundēm. Vēl ir arī Tildes demo atpazinējs. Tas gan var mazliet ievilkties, jo viņam tur kaut kāda īpatnēja rindas kārtība. Turklāt rezultātu atsūta pa e-pastu. Brīdinu uzreiz, viss tikai tiek būvēts, kvalitāte vienalga būs tāda, ka pašam viss jāpārklausās un jālabo. Reizēm pašam atšifrēt ir ātrāk. Ja ieraksta kvalitāte laba un nav daudz runas, kas pārklājas, tad reizēm arī automātiskais atšifrējums ir ok. ··· Programma: Audioieraksta atpazīšanas... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Ar roku rakstīta teksta atpazīšanas programma (5)
Sveiki! Vai pastāv un, ja pastāv, tad kāda programma, kura ar roku rakstītu un skenētu tekstu latviešu valodā pārvērš digitālajā. P.S ABBY FineReader nepiedāvāt
Ar roku rakstītu...? Nē nepastāv. Ja tāda pastāvētu tā būtu tieši konkrētajam rokrakstam veidota programma. myscript.com - tas ir kas mazliet cits; ar skanētiem dokumentiem viņi netiek galā. Ir liela atšķirība tu raksti uz planšetes un pielāgo savu rokrakstu "atpazinējam" vai runa ir par ar roku rakstītiem dokumentiem. ja veel nav, tad buuss driiz :) Slinkums lasiit, bet re ko Googles ledija piedaavaa :

https://www.google.com/search?q=the+best+handwriting+recognition+software&spell=1&sa=X&ved=0CBsQvwUo
AGoVChMI87fYpZSbxwIVhXg-Ch3AjQAS&biw=1445&bih=684
ABBY FineReader ir labākais kas tirgū ir, ja to neizdodās apmācīt, tad neviens cits softs nelīdzēs. Bet rokraksta burti parasti ir tik dažādi, ka apmācīt vajadzēs gandrīz katru simbolu... Protams, pastāv 101 rokraksta atpazīšanas softs.

My (myscript.com) ir ļoti labs, bet nezinu vai ir latviešu valodas supports.
··· Programma: Ar roku rakstīta teksta... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kļūda: 0x800705aa. (8)
Slēdzu iekšā datoru, mēģināju iet internetā (Mozilla, Opera) abiem rādījās kļūda. Atinstalēju, mēģināju pa jaunam instalēt, parādījās ziņojums "Lejuplādēto instalēšanas programmu neizdevās saglabāt kešatmiņā. Kļūda 0x800705aa." Kas par...
Sveika, lai precizāk diagnosticētu kļūdu, un pateiktu Tev ko darīt, lūdzu sagādā sekojošu info:

Operētājsistēma: windows 7? windows 8?

cik bitu? x86 (32bitu) vai x64(64 bitu) - var atrast uz my computer uzpiežot labo taustiņu un properties...tur būtu jābūt sistēma.
vai Tev cietais disks arī gadījumā nav pilns? ;)
šī tēma tiek rakstīta no problemātiskā datora? RAM vai arī atvilkti faili atrodas "Lejuplādes" , instalācījām var nepatikt latviēsu specifiskie simboli folderu nosaukumos.
Bet vispār pamaz info. kāda kļūda bija pirms atinstalēšanas?
Kas tika darīts pirms tā kļūda parādījās?
saglabā kādā citā vietā un mēģini vēl.
Gļukains cietnis, sen nav kompim restarst taisīts, swaps atslēgts vai neliels u.t.t. Lūdzu, vienmēr laipni, prieks, ka atdzīvojās pensionārs :) ··· Programma: Kļūda: 0x800705aa. lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kas noticis ar datoru? (12)
Ja mēģinot atvērt kaut vai tepat OHO, uzrodas vēl viens logs ar ar to debīliķi kurš mēģina iestāstīt kā palikt bagātam, vai labajā apakšējā stūrī piedāvājums uzspēlēt tankus vai ko tur, pie tam ar kustīgām bildēm, kuras man aprij Baitus,...
Google Chrome vai Mozilla Firefox var pielikt klāt extension Adblock. Palīdzēs tikt galā ar reklāmām. sistēma ir tada, ka caur tām reklāmām mēs maksājam to, ko lietojam bez īpašas, noteiktas samaksas.
cilvēki iegulda vietnēs savu laiku un arī naudu. kaitinošās reklāmas ir veids kā nopelnīt.
vai tu gribētu par velti strādāt? uzturet kadu vietni. gadu, piecus. desmit? par "paldies", kas tik bieži ir nevis paldies, bet neapmierinatu cilvēku bērnišķīgas lamas?

ļoti daudz reklamas var ierobežos caur firefox. ar papildprogrammatūras palīdzību. to var samazināt, bet nez cik ētiski būtu man tagat te to stāstīt publiski.

bet citi jau ir devuši padomus arī.
Nesen nopirku jaunu kompi - man arī visas tās pašas vainas. Es gan atradu citu glābšanās ceļu - Mozillas vietā eju netā caur Explorer un vismaz pagaidām esmu no tām muļķībām pasargāts.... pakonsultējies ar to, kas tev pieg;adā internetu, kā tikt vaļā no šādiem nelūgtiem viesiem pārbaudi vai pēdējās dienās pēc kādu saitu apmeklēšanas, kopā ar tām nav ienācis (uzinstalējies) kāds vīruss. Ideāli - vispirms palaist antivīrusu, lai noskanē datoru, ja neatrod, tad apskaties vadības panelī pie download failiem. ··· Programma: Kas noticis ar datoru? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu