Reklāmas internetā

reklāmas internetā foto attēls

Reklāmas internetā - jautājumi un diskusijas

Planšete patvaļīgi rāda reklāmas (17)
Planšete (Samsung Galaxy ar Android) sākusi patvaļīgi, kad šai ienāk prātā, rādīt kazino reklāmas. Kaspersky (bezmaksas versija) neko sliktu neatrod. Kā no tā glābties?!... Atiestatīt līdz rūpnīcas iestatījumiem negribas.
Kā kādreiz jokoja,- kas pulkstenim vainas. Divu akmeņu trūkst, viens augšā otrs apakšā. Planšetniekam laikam tas pats.
Varbūt pamēģini reklāmu bloķētāju.
Nu kā tev tā maigāk pateikt; vainu samaksā tos dažus dolārus par to, ko lieto vai paciet. "Un kas gan attur cilvēkus uzinstallēt Linux Ubuntu uz jūsu mobilajām ierīcēm?"

varbūt tas, ka:
1. ubuntu kā operētājsistēma mob.ierīcēm nav darba kārtībā un ir tikai beta versija;
2. uzinstalēt to vienkāršam lietotājam ir gandrīz neiespējami, prasmju trūkuma dēļ;
3. stabilu android programmu vietā lietotājs iegūs ubuntu programmu testa versijas;

ieteikums cilvēkiem instalēt ubuntu viņu ´tabletēs´ ir bezatbildīgs. paši ubuntu izstrādātāji īpaši brīdina instalēt to tikai kā iepazīšanās versiju, tikai uz ierīcem, kuras netiek lietotas kā primāras un tikai cilvēkiem ar advancētām datorprasmēm. piedūrīgi iedomāties kā mājsaimnieces komandrindā rediģē repozitorijus, komandrindā no uz pc datora instalēta linuksa pārņem kontroli pār planšetes devaisiem, klabina komandas tīkla uzstadījumiem, nosaka ierīču tipus, bekapo androīda datus(atkal, viss komandrindā), pārinstalē savu planšetdatoru sāknēšanās programmu, ievada sāknēšanās programmā korektus uzstādījumus un visu to dara, kamēr cepeškrāsnī sut rimi vista saimes vakariņām pie ozolgalda.

tas ir vnk absurds.
Novāc visas programmas kam ir norāde "satur reklāmas". 90% android aplikāciju ir "bloatware" ar reklāmām un personīgās informācijas vācējiem. ··· Reklāmas internetā: Planšete patvaļīgi rāda reklāmas lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Uzlecošās reklāmas (11)
Kaut kas manuprāt man ir datoram uzinstalēts, jo pāris dienas iepriekš sākās briesmu lietas. Atverot jebkuru lapu, lec virsū kat kādas nebijušas reklāmas utt. Ļoti traucē,jo tās nav tās, kas ir visu laiku. Un viņām apakšā var nospiest...
Remove Ad by Priceminus iekš gūgla, un skatamies, kas ir piedāvājumā. Pret uzlecošajām reklāmām biki palīdz Adblock Plus. Tikai nezinu, vai visiem pārlūkiem... Šajā gadījumā jāskenē dators nevis ar anti vīrusa programmu, bet ar tādu, kas meklē spiegošanas programmas. Ir ļoti laba un bezmaksas programma, kas saucās Malwarebytes Anti-Malware. To vari izdarīt pats, bet ja nesīsi pie datora speciālista, tad viņš arī izskenēs ar Malwarebytes, bet viņam tas būs tikai pirmais solis jo ir vēl lietas kas jādara. Ja nav dators baigi sačakarēts, tad pietiks arī ar to, ka izskenē datoru un viss. Nav jāpārinstalē!ir ievilkusies sīkprogramma kura ir jāatinstalē un tad jāpastrādā,ja tā ir crome tad cromes iestatījumos... tas ir pinķerīgi,bet ārā dabūt var Pirms tam labak visus foto, dokumentus un citas vajadzīgas lietas pārkopē ārējā cietajā diskā vai flash. Pēc tam mēģini iznīdēt nezāles vai aiznest pie speciālista. ··· Reklāmas internetā: Uzlecošās reklāmas lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā novērst reklāmu "uzniršanu" sērfojot netā? (7)
Tās reklāmas ir daudz un dažādas, sāk jau apnikt.
adblockplus.org Monitoru var izslēgt ! un- kas tur jāķeksē? Mozila un GoogleCrome interneta pārlūkiem liekas atsevišķi.
adblock un pazudīs reklāmas.Jāuzinstalē!
pārgāju uz operu un nezinu kas ir reklāmas. ··· Reklāmas internetā: Kā novērst reklāmu "uzniršanu"... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kas noticis ar datoru? (12)
Ja mēģinot atvērt kaut vai tepat OHO, uzrodas vēl viens logs ar ar to debīliķi kurš mēģina iestāstīt kā palikt bagātam, vai labajā apakšējā stūrī piedāvājums uzspēlēt tankus vai ko tur, pie tam ar kustīgām bildēm, kuras man aprij Baitus,...
Google Chrome vai Mozilla Firefox var pielikt klāt extension Adblock. Palīdzēs tikt galā ar reklāmām. sistēma ir tada, ka caur tām reklāmām mēs maksājam to, ko lietojam bez īpašas, noteiktas samaksas.
cilvēki iegulda vietnēs savu laiku un arī naudu. kaitinošās reklāmas ir veids kā nopelnīt.
vai tu gribētu par velti strādāt? uzturet kadu vietni. gadu, piecus. desmit? par "paldies", kas tik bieži ir nevis paldies, bet neapmierinatu cilvēku bērnišķīgas lamas?

ļoti daudz reklamas var ierobežos caur firefox. ar papildprogrammatūras palīdzību. to var samazināt, bet nez cik ētiski būtu man tagat te to stāstīt publiski.

bet citi jau ir devuši padomus arī.
Nesen nopirku jaunu kompi - man arī visas tās pašas vainas. Es gan atradu citu glābšanās ceļu - Mozillas vietā eju netā caur Explorer un vismaz pagaidām esmu no tām muļķībām pasargāts.... pakonsultējies ar to, kas tev pieg;adā internetu, kā tikt vaļā no šādiem nelūgtiem viesiem pārbaudi vai pēdējās dienās pēc kādu saitu apmeklēšanas, kopā ar tām nav ienācis (uzinstalējies) kāds vīruss. Ideāli - vispirms palaist antivīrusu, lai noskanē datoru, ja neatrod, tad apskaties vadības panelī pie download failiem. ··· Reklāmas internetā: Kas noticis ar datoru? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kur internetā likt reklāmu? (10)
Gribu palīdzēt paziņai/ārzemniecei izīrēt dzīvokli. Kur lai tagad atrod īrnieku, ja ap ss.lv tāda jezga un VIDs arī tur pastiprināti uzdarbojas. Kurās grupās Facebook ir visjēdzīgāk reklamēties? Paldies!
Kāpēc gan nebaidīties, ja VID ar izstieptu roku stāv pie izīrētāja durvīm, kurš šo dzīvokli nopircis par savu naudu, maksā attīstītāko valsti līmeņa NĪN, tak nē, VIDam vēl vajag. Vai pie mums tik bagāti īrnieki ka jāplēš no viņiem vēl 20%/ 10 tūlīt jau beigsies/, jeb saimniekam jāizīrē par kapeikām, laižot savā īpašuma kas zina ko, riskēt ar savu mantu jau tā par smiekla naudu. VIDs dara visu, lai dzīvokļi stāvētu tukši, tad var izspiest lielāku NĪN.
Tikai FB arī sēž VID agenti, to jāpatur prātā. Bez VID dalības, tikai mutiski var izplatīt ziņu.Un arī tad nezini, kurš stučī.
Grupās ar atbilstošu nosaukumu. Ieliekot atslēgas vārdus Facebook meklētājā, parādās visas atbilstošās lapas - var palasīt lietošanas noteikumus, darbības rādiusu un biedru skaitu grupā. Attiecīgi izvēlēties, kurai no grupām pievienoties.
Es gan teiktu, ka no VIDa briesmīgi baidīties nevajadzētu.
VID banda ir par slinku,lai ietu kādu meklēt.Visa jezga ap viņiem, liela brēka maza villa......darbības imitācija....... Tak buutu te aprakstiijusi dziivokli, cenu un kaads atsauktos...

FB ieraksti sludinaajumu savaa lapaaa un izsuuti saviem draugiem, lai nosheero.
Labaak tachu izziireet kaadam drauga draugam nekaa pilniigi svesham no ss.
Reklama.lv ja tik izmisiigi veelies iziireet sveshiem cilveekiem...

Var aizsuutiit 1 cilveekam no LV...lai tas noshero saviem 100 draugiem, kas savukaart nosheeros saviem 100 draugiem....un rezultaataa Tu redzeesi kjeediiti, kas savieno cilveekus un vareesi uzprasiit kas tas pa cilveeku, vai vinjai var uzticeeties vai vinhs ir maksaatspeejiigs utt.
··· Reklāmas internetā: Kur internetā likt reklāmu? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu