Remote desktop connection (rdc)

Remote desktop connection (rdc) - jautājumi un diskusijas

Desktop Remote Connection (7)
Labdien! Vai pieslēdzoties pie virtuālā servera Windows 2012 caur iebūvēto Windows Desktop Remote Connection pastāv risks, ka tiek uzhakots mans personīgais dators caur šo savienojumu? Paldies!
Lielākie riski ir serverim, tiem paroles lauž regulāri un tik pat regulāri arī sašifrē diskus, gadījumos kad netiek domāts par drošību un pieeja serverim atvērta no visas pasaules. Ja serveris kompromitēts, pastāv riski arī lietotājiem, tiesa tie ir mazāki kā pašam serverim. Portus nav lielas jēgas mainīt jo nav tādas dienas kad nebūtu vairāki desmiti pilno portscanu. Vienīgais daudz maz drošais risinājums ir atļaut piekļuvi tikai no sava VPN servera. Pa lielam, var pilbniigi visu ko, bet dazzreiz ar milzu resusrsiem. Domaaju, ka vieglak buus hakeriem ....uzlaust dziivokli, pielikt pistoli pie pieres, pats visu atdosi.
Nopietni, pilnioigi simprocentiigi drosss nav nekas, kas ir netaa, maakonnos utt. Ik pa laika uzlauzzz gan valsts, gan privaatos, un taadus, kas ieguuldiijussi bijonus aizsardziibai. rrrrr.....0001110010001100101010100000000100000010001111100001010, ha , ha, tagad arii esi uzlausts :)
ja pa taisno, bez vpn, tad jā + remote dators(serveris), (bet protams ir visādi izņēmumi utt...) Īsti ko uzlaust nav. Ja uz tava PC nestāv remote desktop serveris, lai pie tā pieslēdzās,tad neviens pieslēgties nevarēs. Skaties tik pie kā slēdzies, un kādas aplikācijas startē. Vai var pārtvert savienojumu, starp pc un rdp serveri - var. Bet tas nav viegli, un jābut lielam pamatam to kādam darīt. ja nauda nav shkjeerslis, tad shii laba opcija: https://www.radmin-vpn.com/
bet ja tomeer negribas maksaat, iebuuveetajam Remote Desktop vismaz jaanomaina ports uz kaadu nestandarta, jo parasti robotu algoritmi cheko standarta portus.
··· Remote desktop connection (rdc): Desktop Remote Connection lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu