Spēles

spēles foto attēls

Spēles - jautājumi un diskusijas

Xbox one digitālās spēļu versijas? (8)
Vai ir kāds kas lieto digitālās spēļu versijas uz XBOX ONE? Kāds pērk un pārdod acc?
Mani bērni lieto, es savukārt pērku! Par pārdošanu neko nezinu. Gan, gan. Pēdējā laikā pārsvarā internetā oficiālajā lapā. 12:23

-Vēlies ,lai noziedo nabaga atkarīgajam ?

Nav ko pirkt tādas konsoles ,ja nevari atļauties iegādāties spēles !

Tad jau tev labāk ir nopirkt čipotu ps2 (lai gan nezinu vai tādus vēl pārdod ,bet gan jau ,ka var atrast ...) Uz krutākām konsolēm nemaz nemest aci !
Varbūt ieliec SS´ā sludinājumu , gan jau atradīsies interesenti ...

Bet šai saitā šaubos , ka atradīsies!
Ieliec ebay. Normāli var pārdot spēļu diskus pie tam ne par kapeikām. ··· Spēles: Xbox one digitālās spēļu... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Nospiežot 3 burtus reizē un ceturto spiežot neiet. (4)
Spēlējot spēli -tankionline- ir vajadzīgas četras pogas vienā brīdī spiest, bet, tad kad spiežu man ceturtā nestrādā, iespējams vaina ir settingos. Varbūt, kāds var palīdzēt?
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Problēma ir mehāniska. Nepieciešama Gaming klaviatūra. Kurā brīdī tur 4 jāspiež? Man max 3. Dabisks process ir šāds, katrai spēlei ir moderators vai izstrādājuma atbalsta grupa, kas paredz atbildēt uz dažādām lietotāju situācijām! Что за устройство? Stacionars dators-panset-vai port.dators? Izsleedz un iesleedz .-restart ··· Spēles: Nospiežot 3 burtus reizē un... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Spēļu dators (19)
Vēlos paziņam (14 gadi) uzdāvināt datoru. Puišelis protams to izmantos spēlītēm. Jautājums, uz kādas bāzes labāk pasūtīt - Intel, vai AMD? Tieši spēlītēm?
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
Labāk jau būtu uz Intel, bet ko tādu dāvināt būtu muļķīgi.Ja tas čalis baigi , ar to aizraujas ,tad būtu vērts ,ar viņu arī aprunāties , kas un kā. Tur ir daudz nianses. 14gadi...puisselis.... vai tiessaam tikai speeliites?! tik aprobezzots jaunietis,vai jau slimi atkariigais...? :( https://www.youtube.com/watch?v=Pn1fNyPIWx4 Cena labam datoram būs mērāma jau ar 4 cipariem. Tiešām vajag tik dārgu dāvanu? JOHAIDI21- counter strike jau nu nav tā spēle, kura prasa baigos resursus. Pamēģini Battlefield 1 vai Doom4, videokarte uzzinās, kas ir īsta slodze. ··· Spēles: Spēļu dators lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Palīdzība datorspēļu instalācijā (5)
samērā bieži ir nepieciešama palīdzība datorspēļu instalācijā un palaišanā, "parastie" IT speciālisti gadās ka norausta tik plecus un papurina galvas, ka īpaši neaizraujās šajā jomā, lūdzu iesakiet kādu spečuku tieši šajā jomā...
Nekā speciāla tur nav.
Ja datorspeciālists nespēj uzinstalēt spēli(ja vien dators ir spēles prasībām atbilstošs), tad šo nosaukumu tāds nēsā nepelnīti, man domāt.
Nez,..ja speele ir ar licenzi un kompis atbilst prasiibaam probleemaam nevajadzeetu buut... ja vien runa neiet par crackiem un tamliidziigaam lietaam, kur pienjemu, tieshaam nopietns IT specialists neies kjeepaaties. NEKAD nav bijushas probleemas ar legaalo speelju palaishanu. nelegaalaas - miskastee un velkam par jaunu :)

simulatori, stateegjijas :)
Parasti palīdz gūglēšana pēc simptomiem/kļūdu ziņojumiem, īpaši, ja datorspēle nav tikko kā no konveijera, tobiš bez pirmā gigabaitīgā ielāpa :P

Citiem mēdz būt tādas pašas problēmas, tāpēc forumos var atrast risinājumus, gan ne vienmēr.

Licencētām programmām mēdz būt tehniskais atbalsts, bet reizēm (reti, bet tomēr) vienalga disku nākas nolikt plauktiņā vai stiept atpakaļ uz veikalu.

Speciālisti nevar zināt visu par visām datoru konfigurācijām un mūsdienās arvien vairāk ir lietotāju, kam vienkārši nelaimējas, jo risinājuma vienkārši nav (programmētājiem līkas rokas, entuziāzistiem vairs nav tādu iespēju labot pašiem un vēl citi iemesli)

Man pašam iekš Age of Conan pēc tam, kad viņi nomainīja tehnoloģijas un daudziem kļuva labāk, tagad tāpat kā daudziem citiem ir cita veida problēmas, kurām risinājuma vai nu nav, vai ir jāeksperimentē, ieskaitot visas sistēmas pārinstalēšanu, bez garantijas, ka sanāks. Dažas problēmas esot neizlabotas jau gadus trīs ja ne četrus.

Secinājums - kā paveicas, bet konkrētās problēmas tomēr labāk gūglēt, un atrastos risinājumus sev kaut kur pierakstīt, ja domā pēc gada diviem nostaļģijas pēc atkal uzinstalēt.

Ak, jā - tā kā es arī strauji tiecos uz 40-gadīgo vīriešu kategoriju, no datorspēlēm man patīk RPG ar labu sižetu un izvēles brīvību, stratēģijas, kur ir laiks padomāt (tobiš - turn-based), bet mēdz uznākt vēlēšanās arī pēc kaut kā cita pārmaiņas pēc.
hermy - HOMM, Warcraft, Starcraft. Bet reti. Ļoti reti.
Ar gadiem aizvien vairāk paliek žēl laika.
··· Spēles: Palīdzība datorspēļu instalācijā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Datorspēles draugiem.lv neiet (3)
Varbūt, kāds zina, kas varētu būt par vainu un varētu palīdzēt ar padomu - man ir lattelecom optiskais internets, google chrome pārlūkprogramma, visu laiku viss bija kārtībā, bet šodien neiet spēles draugiem.lv - pareizāk sakot nevis...
vai nu vaina draugiem.lv vai kompī, ja draugiem, tad jāpagaida diena, kad viņi salabos linkus - draugi bieži karās un bremzējas
Ja datorā, tad pamēgīnam citu pārluķu vispirms - varbūt palīdz. Vajadzētu apskatīties Task Manager - kas notiek ar CPU un RAM noslodzi - paskatīties, kas visvairāk aprij šos resursus un tad skatīties tālāk, kas tā ir par programu, protams var būt ka kāds vīruss, velk no tevis totentu backgroundā utt.

Uzliec jaunu javu no Java.com, atjauno antivīrusu un uzliec pārbaudi. Ja ilgi šāda lieta būs, tad jāparāda datorspeciālistam uzcienājt ar tēju un bulciņām - lai paskatās, kas par lietu - daudz iespēju, kas par vainu var būt
Tā nav ne tava datora, ne tava interneta vaina.
Pēdējās nedēļas laikā ir traucēts Latvijas DNS serveru darbība, tāpēc arī viss ´bremzējas´.
Pieļauju, ka tev tas neko neizsaka, bet tāda ir tā vaina. Atliek vienīgi gaidīt, kad Lattelecom to visu sakārtos.
sāc maksāt par spēlēm! ··· Spēles: Datorspēles draugiem.lv neiet lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Bremzē spēles (5)
Problēma tāda, ka internets iet labi (Lattelecom optika), bet jau vairākas dienas nenormāli bremzē spēles (piem.draugiem.lv u.c.). Varbūt kāds bez ironijas varētu pastāstīt,kāpēc tā un kā to novērst?
Baidos, ka nevies tā nespēs pateikt. Mans minējums, ka bijuši kādi autjauninājumi pārlūkprogrammai vai kam citam un nogrāvies flesh vai uz kā nu tur bāzes tās spēles tur ir.
Ko darīt? Nav ne jausmas. Parasti šādos gadījumos iesaka pārinstalēt visu pēc kārtas līdz pat sistēmas pārinstalēšanai. Un pēc kādas nedēļas parādās informācija, ka bugs pārlūkprogrammai vai vēl kaut kur, un pārinstalēt neko jēgas nebija. Vai arī neparādās tāda informācija.

Iespējams, ka kāds no šeit esošajiem speciālistiem mēģinās palīdzēt...
http://browser-version.com/
ko saka browser version un operation system?

http://www.adobe.com/software/flash/about/
kas rakstīts pie "version information"?

datoru restartēji(nevis aizmidzinaji)?
atjauninājumi neinstalējas fonā?
vai nav atvērtas n-tās lapaspuses pārlūkā ar spēlēm, youtjūbēm utt?

problēmas var būt ar pašām spēlēm traukos. draugiem lv nelietoju, sīkāk nemāku teikt.
Vieglākais - uzaicini kādu darba datoriķi uz kafiju un lai paskatās, kas par vainu. Problēmas var būt sākot no programmu/browseru atjauninājumiem līdz vīrusiem, kas noslogo CPU un/vai operatīvo.
Šaubos, ka sanāks attālināti "ar padomiem" salabot - tas tāpat kā ja Tev mašīna klab - tu arī jautāsi šeit kā to salabot? :) Nekā personīga. Vai arī pieslēdz kādu attālināti - pa maz info lai attālināti palīdzētu un tikapt labi var arī būt vaina draugiem, tavā rūterī, kurš taisa WiFi no Tava LTC optiskā utt. utt. utt.
Man arī spēles bremzē - ik pa laikam vienkārši nostopējas bilde uz pāris sekundēm. Ja tā tā bremzēšana izpaužas, tad videokarte pie vainas. Pie vainas video karte un Flash player. Vecajam kompim kad šī problēma parādījās vnk pārinstalēju Windows un kādu brīdi parasti viss bija ok. Un tā ik pa laikam :D
Jaunajam kompim tagad arī dažreiz iebremzē, bet tas tapēc ka video karte nav nekāda labā.
··· Spēles: Bremzē spēles lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Traģiski krītas FPS... (8)
Kādam varētu būt kāds labs priekšlikums par to, kas datoram ir mazliet aizgājis sviestā, ja spēļu laikā krasi krītas fps? (Uz kādi, jebkas no 10-20 parasti)... Kas pagaidām tagad nāk prātā, video kartes draiveri ir up to date, un fonā...
ja vecs kompis tad nav brinums ka nevelk jaunas speles. vel jautajums kada speles kvalitate tev uzlikta spelee? uzliec videjo vai zemako un skaties tad...ja pat uz zemakajiem uzstadijumiem fps mazs tad izmet kompi;) Tad karās augšā tās pāris gadus vecās spēles, jeb tomēr jaunās? Pārinstalē pirms meklē problēmas videokartē. Laigan spēles drošvien palikušas jaudīgākas un portatīvais vienkārši ir novecojis. Visticamāk pārkarst video chips. Kad pērējo reizi dzesēšana tīrīta un termopastas manītas? Ja grib battlefield 4 uz ultra, tad nāksies pirkt stacionāro. ··· Spēles: Traģiski krītas FPS... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Tīkla (LAN) spēles ģimenei (14)
Atpūtas veidi ir daudz un dažādi, bet vai kāds var ieteikt arī ģimenisku datorspēli, ko tīklā visi reizē varētu uzspēlēt? Tikai ne šūteri.
Varbūt vienkārši sakasīt Wii konsoli? Tur ir daudz spēļu, pie tam aktīvu.
LANs man liekas vairs nav īpaši izplatīts, online (multiplayer) spēles ir populārākas - un to viennozīmīgi netrūkst, visu žanru un visiem vecumiem, arī par velti!
Nu ja, uztaisiet kādā jaunā ikariam serverī slēgto ģimenes aliansi un laupiet kopistiski visus pēc kārtas :D LANa spēles gan visas tādas vecas, bet te itkā ir minētas arī ne shooter (worms, track mania utt) http://www.giantbomb.com/profile/nikral/lists/top-lan-party-games/44789/ Nu nez, manuprāt, ļoti labs variants visiem kopā ir Kinect spēles, jo tajās nevis truli blenzt ekrānā vajag, bet kustēties. Un tas skats, kad pāris spēlē, tad nākošie, ir ļoti jautrais :)
Viens otru nomaina, tad vēl jautrie videoatkārtojumi :)
lan ir domāts kā viens pret vienu?
ja jā, tad civilizācija 5 šobrīd. karte pangea(100 modifikāciju katrai gaumei, ir pat latvija, igaunija utt), nu un uz priekšu 8 tūkstoši vēstures gajienu. negribas karot, uzstādiet zinātnes progresu, vai kultūru kā uzvaras parametru. akumulē zinātni, veido impēriju, esi dialogā ar desmitiem vasaļvalstu(city state). to var spēlēt kā šahu, gadu. var vienu dienu. gan tavējais zina par ko ir runa. :)
··· Spēles: Tīkla (LAN) spēles ģimenei lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
spēles internetā mazam bērnam - kur atrast? (17)
Kur internetā atrast spēles mazam bērnam (4 g.) - vienkāršas (piem., čūska ēd abolus vai peles, vai taml.), viegli uztveramas, bez reģistrācijas?
Aizved labaak uz kalniju,ar ragutinjaam izvizini:)Gan jau paspees speeliites izspeeleeties.Nu i laiki pienaakushi,ar varu pie kastes seedinaas:) http://www.knowledgeadventure.com/arcade/online-kids-games/ www.pasakas.lv Vispirms jau- kam??? Windows, android, ios? Ja ir astotnieks tad windows storā iemet kids games vai baby games, atšķiro bezmaksas spēles un uz priekšu. Ja ir androīds, tad drošvien tas pats variants google play ies cauri ;) ··· Spēles: spēles internetā mazam bērnam -... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Problēmas ar spēlēm. (3)
Man ir HP G sērijas portatīvais dators ar Win7, esmu ielādējis pāris spēles. Problēmas rodas ieejot spēlēs, pēc dažām sekundēm izmet ārā un desctop rīkjoslā parādās info ar tekstu,ka ir mainīti krāsu iestatījumi. Varbūt kāds var pateikt,kā...
pamaini display settings uz laptopa krutas HD speeles...nu , nu :( Izlasi kādas ir spēles prasības pret tehniku. ··· Spēles: Problēmas ar spēlēm. lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu