Tīrīšana

tīrīšana foto attēls

Tīrīšana - jautājumi un diskusijas

Kā notīrīt sveces vasku no datora? (2)
Uz datora uzkrita aromātiskā svece... Datora monitors,kā ari nedaudz klaviatūra noklāta ar sakaltušu vasku. Ar ko visu to ārprātu noņemt??
klaviatūru vajag tīrīt(tagad noteikti), bet var lietot. bet monitoram pielipušo vasku vajag pasiltīt par savu plaukstu, vai pirkstiem. tad noņemt. Skatoties kas par virsmām uz kurām trāpījis - vai gludas un cietas, jeb ventilācijas atverēm klātas. Pirmās varēs notīrīt tāpat, bet otrās bez izjaukšanas varētu neizdoties. Ar fēnu var izkausēt līdz tekošai kondīcijai, ja ne, tad ar kādu neasu koka špāteli jāizskrāpē. Tad kad novākts lielais daudzums, tad noderēs kāds attaukojošais šķīdinātājs - benzīns/acetons. Pieļauju, ka monitors LCD, tad pašu ekrānu tieši otrādi - vasku vajag pakļaut aukstumam - paliks ciets, drupens - maigi izspaidot pleķa perimetru ir cerība ka viss gabals atlēks pats. Tur ar ķīmiju neieteiktu riskēt, ka vien īpašos monitoru tīrāmos sprejus.
Bet nu uzmanīgi - elektronika tomēr. Atvieno no elektrības un ķīmiju lieto no sākuma uz mazāk manāmām virsmām, lai saproti kā reaģē pats materiāls, un pie atvērta loga, vēlams ar cimdiem.
··· Tīrīšana: Kā notīrīt sveces vasku no... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā iztīrīt datoru no nevajadzīgām programmām? (7)
kā iztīrīt kompi no nevajadzīgajām programām un visādu drazu, kas sakrājies kompī, ir iespēja to izdarīt bez windows7 pārinstlēšanas ? cietais pārāk ātri paliek mazs apjoms, kaut sadalīts divās daļās
Auslogics BoostSpeed Laba programma ir System Mechanic, tikai es gan nezinu, kā viņa sadzīvo ar W7 www.download.cip.eu/.../ (/.../vietā /en/ vai /ru/ ) atkarībā kāda val .tuvāka! Šeit vari atrast visādas pr. ari tīrītājus...! Ar līkām rokām šitiem labāk klāt neķerties! :) Es vienu tādu palaidu (SpeedUp MyPC) un šis man "iztīrīja" drusku par daudz :))) Labi, ka laikā pieleca un noinstalēju nost... tagad esmu spiests lietot tupo Eksploreri priekš pāris pārāk labi iztīrītiem saitiem :)))) Paarinstaleet shkjiet buut aatrak aun vieglaak ! :)
Ispeshelii Tev to es par skaistaam aciim izdarisihu un tas prasiis kaadu stundu ar kapeikaam ieskaitot visus pienaakoshos softus Ofisu un ko tik veel ne :)
··· Tīrīšana: Kā iztīrīt datoru no... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ar ko tīrīt datoram ekrānu ? (5)
Lūdzu no pieredzes - ar ko vislabāk un pareizāk tīrīt? Visu laiku kaut kādas brūnas svītras velkas līdz ..
ar ūdeni un tīru lupatu no drēbes, kas "nemet spalvu". Man patīk spirta salvetes, ko izmanto medicīnā. Dator/elektronikas veikalos var nopirkt spreju speciāli monitoru tīrīšanai - vai piesūcinātās salvetes. Tiru ar mitrajam salvetem,bet mazliet pazaveju,kad ir pussausas ari tiru...no problem:} ··· Tīrīšana: Ar ko tīrīt datoram ekrānu ? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kafijas traips uz monitora - kā notīrīt? (7)
Portatīvais vakar cieta negadījumu. Uzlija uz monitora kafija. Tagad mazs gaišs pleķis. Vai tādas lietas var dabūt ārā?
Ir speciālās tīrīšanas savetes (kaut gan labi der arī Ajax ar parastu papīra salveti)! Bez garām runām - nevar! ;) Maybe var aiznest portatīvo kādam pazīstamam sysadminam, kurš urķējas pa datordzelžiem un var izjaukt un patīrīt, citu variantu nevaru uz sitiena ieteikt. Brālim pa ausīm!
Man šitā mans brālis manu portatīvo gandrīz nobendeja ..iespieda vadu iekšā...
Nu ko pārskaitīja man 40Ls vai $ neatceros un es ebay jaunu pasūtīju brālim čomaks nomainīja un viss kārtībā ..
pameeggini leenaam ar feenu pasildiit, tikai praatiigi. ··· Tīrīšana: Kafijas traips uz monitora - kā... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
LCD monitora tīrīšana (5)
Ar ko ieteicams tīrīt LCD monitoru,paldies.
google.lv >ierakstām>monitoru tīrīšanas līdzekļi

http://www.multimark.lv/lv/preukatalogs/kanceleja/tirisanaslid
zekli/t/

http://www.aigasnams.lv/?mid=1009015
ar speciālajām salvetēm vai speciālo šķīdumu + salvetes :) nu salvetes labaak speciaalaas, bet ja nav baigi nospekkots, tad ar parastu uudeni. Man piem. uz glanceetaa LCD no tiem shkkidrumiem paliek plekki.... Man izsniedza speciālu komplektu LCD monitoru tīrīšanai, ražotājs "aidata", adrese 3w.******.com.tw saucas 4 in 1 pack LCD SCREEN CLEANER, model: ck11
Tas piemēram.
johaidi. pilna bode ar tft un lcd tiiraamajam salveteem. ··· Tīrīšana: LCD monitora tīrīšana lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Motoreļļa uz bruģa (10)
Jautājums varbūt dīvains, bet kā no bruģa dabūt nost motoreļļu, kura ir lielā daudzumā izlijusi. Iepriekš pateicos.
Lielo daudzumu var absorbēt ar smiltīm, pēc tam var uzbērt kādu spaineli pelnu un ar asu asfalta birsti izbrucināt. (Sausā laikā čut samitrināt) Ar Karcheru. Vienkāršāk būs to vietu pārlikt. Nu ja-vispirms lielumu savākt absorbentā. Kaut lupatās. Labi uzsūc smiltis,pelni,avīzes-sausā,siltā laikā. Pārējais siltā laikā uzsūksies pats. Tas attiecas uz svaigu,tīru eļļu-vecā,ja stipri netīra,melnumi nezudīs ļoti ilgi... tur, tiešām vērts domāt par nomaiņu. Vari mēģināt ar brake cleaner, tad augstspiediena sūkni. Bet gan jau ka lētāk nomainīt to vietu. Varbūt bruģakmens ir ar vienādām pusēm. Apgriez otrādi:)) ··· Tīrīšana: Motoreļļa uz bruģa lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Auto kvēpu filtru tīrīšana dīzelim (9)
Ir kādam bijis Rīgas Ganību dambī autoserviss,kas tīra katalizatora kvēpu filtrus,cena ar noņemšanu un uzlikšanu ap 300 euras.it kā normāli,bet labāk jaunu nopirkt,jo kaut kā neticu gran super tīrīšanai..?!))Paldies- par atbildēm...
Izriez,pāršuj bota datoru,un aizmirsti,ja auto ir līdz 2008.gadam. Man T-5 busiņam pielika kompi un braucot izdedzināja, bija apm. 20 min. un cena latos bija kādi 15.Meklē normālu servisu. Aizkakājies kvēpu filtrs ir simptoms...kam ir tendence atkārtoties.
Vai nu jānovērš cēlonis (tādu var būt daudz), vai nu jāravē laukā (tad tu kļūsi par nelieti).
Vienkārši kaut ko pamazgāt (kur nu vēl par 300 eirīšiem) ir ne aļo risinājums - ar piebildi - manuprāt.
zaje**lli tie jaunie diizelli ar visiem tiem sstruntiem sakarinatiem virssu nu. Vecie bija, un ir OK.
Un, jaa, tiiriissana straadaa gan. Bet, ja reiz motors dzen ellu, egr vaarsts klibo utt, nav jeega tiiriit, pirms vissus tos motora defektus nenoveersiisi.
Interesanti... Kā viņi tīra to ko Nav iespējams iztīrīt... 🙄
Tas filtrs ir keramikas klucis ar mikro porām... Kuras aizlīp ar eļļu... Un tad tam filtram ir kaput... Ja to meigjinās kā tīrīt tā keramika vienkārši sadrūp... 😁
Šo visu Tu vari izlasīt vācu auto forumos... 😁

Bet servisa slēptā reklāma laba... 😁😁😁
··· Tīrīšana: Auto kvēpu filtru tīrīšana... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Auto izlijuša piena tīrīšana (10)
Kāds nevarētu dot padomu? ! Ko darīt: mašīna ir izlijušu 3 litri piena, kā var iztīrīt mašīnu? Vai labāk pašiem nekerties klāt bet aizvest uz kiimisko tīrītavu?
āāāā... man vienreiz izlija nepilns litrs... cik varēju, ar salvetēm savācu... bet tāpat smirdēt sāka pēc pāris nedēļām... atdevu uz ķīmisko.

grūti iedomāties, kas notiks pēc 3l izgāšanas!!!
Var pamēģināt nopirkt aerosolu paklāju tīrīšanai saputot, iepūst un paturēt līdz sakalst, pēc tam ar putekļsūcēju iztīrīt. smirdonja draud briesmiga, tulit brauc uz salona tirishanu Ak, kungs - pārdod mašīnu vai nomaini sēdekļus!!! Priecājies, ka nav vasara.Piens, alus un zivis - nekas trakāks nevar būt!!! njaaaa, labi ka veess laiks savaadaak buutu chau rasma.....pa taisno uz kjiimisko!!!!!! ··· Tīrīšana: Auto izlijuša piena tīrīšana lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā piķi no mašīnas dabūt nost, nesabojājot krāsu? (10)
ar speciālo līdzekli piķa noņemšanai paliek bālāki pleķi pēc tam...
Piķi šķīdina visi tauki/eļļas. Biezie netek nost-uzzieķē un lai pastāv. Sviests jau arī der! Vislabāk karstā laikā-ātrāk notiek. Ar white spirtu, tā daru jau sen un nevienu krāsu nerauj nost un pēc tam ar vasku ievasko.... Maisījums 2 daļas dīzeļdegvielaplus 8benzīns. Samaisi, ielej pudelē ar smidzinātāju, uzsmidzini uz auto, pēc pāris minūtēm mazgā nost ar šampūnūdeni. Ja piķis daudz, atkārto un būs gluds un spīdīgs. Vēl šitā kokteiļa vietā var izmantot vaitspirtu. ar diizelldegvielu Nu nezinu kādas firmas Tev ir tas piķa noņēmējs , bet reiz atņēmu to prieku 😀 draugam un vēlējos pati notīrīt - nekādas krāsas balējumi nebija un ņēma nost labi . Jāpiebilst - mašīna bija spaiņa krāsā . Varbūt tāpēc nebija pamanāms ja nu tā ir . ··· Tīrīšana: Kā piķi no mašīnas dabūt nost,... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Labdien!

Nekas priecīgs tas nav,bet ir varianti-ja ir intrese,tad varam sazināties,vienīgi ja nav ļoti lieli laukumi,tad tas visdrīzāk nozīmē krāsošanu,jo superlime mīl saēst krāsojumun vai laku.
skrāpē tik nost un brauc tālāk....neiespringsti un netērē naudu uz pārkrāsošanu :) iebrauc pie Alfas,auto mazgātuvē,vismaz man pirms gada visas uzlīmes noņēma nost ar kaut kādu ķīmiju,kas smaržoja pēc apelsīniem,nekādas pēdas nepalika:) uzliimes, jaaa, taas ar citrusu prepapraatiem nonnemaas. Bet ja iista superliime (krazy glue ) uzsmeereeta, aizmirsti. Vieniigi puleet ar uudens smilksspapiiru ceriibaa, ka auto laku/kraasu neasaccakareesi. Nu tad buus japaarkraaso. Ar superlīmi ir problēmas.
Var mēğināt izpulēt.
Bet uzmanīgi.
Pēc tam ievaskot un uzpulēt😎
··· Tīrīšana: Kā dabūt superlīmi nost no... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu