Traipu tīrīšana

traipu tīrīšana foto attēls

Traipu tīrīšana - jautājumi un diskusijas

Kā notīrīt sveces vasku no datora? (2)
Uz datora uzkrita aromātiskā svece... Datora monitors,kā ari nedaudz klaviatūra noklāta ar sakaltušu vasku. Ar ko visu to ārprātu noņemt??
klaviatūru vajag tīrīt(tagad noteikti), bet var lietot. bet monitoram pielipušo vasku vajag pasiltīt par savu plaukstu, vai pirkstiem. tad noņemt. Skatoties kas par virsmām uz kurām trāpījis - vai gludas un cietas, jeb ventilācijas atverēm klātas. Pirmās varēs notīrīt tāpat, bet otrās bez izjaukšanas varētu neizdoties. Ar fēnu var izkausēt līdz tekošai kondīcijai, ja ne, tad ar kādu neasu koka špāteli jāizskrāpē. Tad kad novākts lielais daudzums, tad noderēs kāds attaukojošais šķīdinātājs - benzīns/acetons. Pieļauju, ka monitors LCD, tad pašu ekrānu tieši otrādi - vasku vajag pakļaut aukstumam - paliks ciets, drupens - maigi izspaidot pleķa perimetru ir cerība ka viss gabals atlēks pats. Tur ar ķīmiju neieteiktu riskēt, ka vien īpašos monitoru tīrāmos sprejus.
Bet nu uzmanīgi - elektronika tomēr. Atvieno no elektrības un ķīmiju lieto no sākuma uz mazāk manāmām virsmām, lai saproti kā reaģē pats materiāls, un pie atvērta loga, vēlams ar cimdiem.
··· Traipu tīrīšana: Kā notīrīt sveces vasku no... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Motoreļļa uz bruģa (10)
Jautājums varbūt dīvains, bet kā no bruģa dabūt nost motoreļļu, kura ir lielā daudzumā izlijusi. Iepriekš pateicos.
Lielo daudzumu var absorbēt ar smiltīm, pēc tam var uzbērt kādu spaineli pelnu un ar asu asfalta birsti izbrucināt. (Sausā laikā čut samitrināt) Ar Karcheru. Vienkāršāk būs to vietu pārlikt. Nu ja-vispirms lielumu savākt absorbentā. Kaut lupatās. Labi uzsūc smiltis,pelni,avīzes-sausā,siltā laikā. Pārējais siltā laikā uzsūksies pats. Tas attiecas uz svaigu,tīru eļļu-vecā,ja stipri netīra,melnumi nezudīs ļoti ilgi... tur, tiešām vērts domāt par nomaiņu. Vari mēģināt ar brake cleaner, tad augstspiediena sūkni. Bet gan jau ka lētāk nomainīt to vietu. Varbūt bruģakmens ir ar vienādām pusēm. Apgriez otrādi:)) ··· Traipu tīrīšana: Motoreļļa uz bruģa lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā piķi no mašīnas dabūt nost, nesabojājot krāsu? (10)
ar speciālo līdzekli piķa noņemšanai paliek bālāki pleķi pēc tam...
Piķi šķīdina visi tauki/eļļas. Biezie netek nost-uzzieķē un lai pastāv. Sviests jau arī der! Vislabāk karstā laikā-ātrāk notiek. Ar white spirtu, tā daru jau sen un nevienu krāsu nerauj nost un pēc tam ar vasku ievasko.... Maisījums 2 daļas dīzeļdegvielaplus 8benzīns. Samaisi, ielej pudelē ar smidzinātāju, uzsmidzini uz auto, pēc pāris minūtēm mazgā nost ar šampūnūdeni. Ja piķis daudz, atkārto un būs gluds un spīdīgs. Vēl šitā kokteiļa vietā var izmantot vaitspirtu. ar diizelldegvielu Nu nezinu kādas firmas Tev ir tas piķa noņēmējs , bet reiz atņēmu to prieku 😀 draugam un vēlējos pati notīrīt - nekādas krāsas balējumi nebija un ņēma nost labi . Jāpiebilst - mašīna bija spaiņa krāsā . Varbūt tāpēc nebija pamanāms ja nu tā ir . ··· Traipu tīrīšana: Kā piķi no mašīnas dabūt nost,... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Labdien!

Nekas priecīgs tas nav,bet ir varianti-ja ir intrese,tad varam sazināties,vienīgi ja nav ļoti lieli laukumi,tad tas visdrīzāk nozīmē krāsošanu,jo superlime mīl saēst krāsojumun vai laku.
skrāpē tik nost un brauc tālāk....neiespringsti un netērē naudu uz pārkrāsošanu :) iebrauc pie Alfas,auto mazgātuvē,vismaz man pirms gada visas uzlīmes noņēma nost ar kaut kādu ķīmiju,kas smaržoja pēc apelsīniem,nekādas pēdas nepalika:) uzliimes, jaaa, taas ar citrusu prepapraatiem nonnemaas. Bet ja iista superliime (krazy glue ) uzsmeereeta, aizmirsti. Vieniigi puleet ar uudens smilksspapiiru ceriibaa, ka auto laku/kraasu neasaccakareesi. Nu tad buus japaarkraaso. Ar superlīmi ir problēmas.
Var mēğināt izpulēt.
Bet uzmanīgi.
Pēc tam ievaskot un uzpulēt😎
··· Traipu tīrīšana: Kā dabūt superlīmi nost no... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Vai no paklāja var iztīrīt vīna traipu? (10)
Izlija vīns uz paklāja un ir palicis pleķis. Vai to ir iespējams iztīrīt tīrītavā? Varbūt varat ieteikt kādu tīrītavu? Ss.lv reklamētās šodien neatbild, laikam nestrādā.
Visātrāk ir visu vienmērīgi noliet ar vīnu. ar HG tīrīšanas līdzekļiem paklājam... Man arī šis aktuāli. Tas HG izņems arī vecāku vīna traipu? TAS IR ATKARĪGS NO PACIETĪBAS tas ir atkarīgs no naudas maka un ar vienu pieskārienu traipa vairs nebūs... ··· Traipu tīrīšana: Vai no paklāja var iztīrīt vīna... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā tīrīt zeļonkas traipus no linoleja ? (9)
Palīgā! Kā iztirīt pāris pudelīšu zeļonku no grīdas? Ar vismazāko cerību - varbūt no linoleja ar kaut ko var ? Jeb tikai 1 - mainīt segumu ? :(
Ir arī radošāks risinājums. Ņem spaini zeļonkas un izšļāc pa visu telpu. Būs savdabīgi zaļš linolejs, ja paveiksies ar šlācienu, tad pod malahit vai mramor... http://xcook.info/vopros-otvet/chem-otmyt-zelenku-s-linoleuma.html
krieviski
Es esmu tīrījusi vnk ar šņabi, labi sanāk. vellas pulveris , zobu pasta nennem? Bet, ja taa zellonka iesuukusies iekssaa materiaalaa, laikam jau neiespeejami 100% iztiiriit buus :( viegli ··· Traipu tīrīšana: Kā tīrīt zeļonkas traipus no... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kā notīrīt silikāta līmes paliekas no stikla? (11)
Mēģināju mazgāt, kasīt, bet nekā.
Silikaats reagjee ar stiklu, taapeec aizmirsti par notiiriishanu. Atliek mainiit stiklu. Silikātu līmei ar silikonu tik vien kopīga, kā pirmās divas zilbes.
Principā stikls sabojāts.
Soudal ir speciāls līdzeklis Silikon remover, nelielā iepakojumā. Lielo daudzumu silikona nogriež ar tapešu nazi, tad uzklāj noņēmēju un pēc minūtēm 5 visu noslauka, tad ar acetonu vēl noņem izšķīdušo silikonu un ar spirtoto stiklu tīrītāju notīra stiklu, būs kā jauns. Ikdienas pieredze. Njaa... nemaaceet silikaatu atskjirt no silikona... taa ir diagnoze! Lasu un smejos! :D :D :D Diemžēl nekā! ··· Traipu tīrīšana: Kā notīrīt silikāta līmes... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Silikona traipu tīrīšana (4)
MEISTARS ierīvēja jaunas vannas dibenā silikonu!!!Ar ko lai dabūju nost?
silikona mastika ir uz etikjskaabes baazes un tas redzams buus to paarklaajumu mazliet panjammaajis.... lieto kameer vari un tad paarklaaj no jauna. Etikji! Lielajos buuvnieciibas veikalos ir taads KNAUF Silicon Entferner - speciaali tam paredzeets. No pieredzes, nedarbojas perfekti, bet leenaa garaa ar vairaakiem piegaajieniem savu uzdevumu pilda... ··· Traipu tīrīšana: Silikona traipu tīrīšana lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā no biksēm iztīrīt šokolādes sieriņa traipus? (5)
Provēju ar acetonu, nekas nesanāk.
ķīmiskajā tīrītavā...vai samitrini ar fairy, paturi un liec veļasmašīnā
nezinu kas tas par kodoltermisko sieru, bet man visas drēbes ko bērni sasmērējuši izdevies izmazgāt ar parastu veļaspulveri
Vanish, tādas rozā pudeles. Paprasi Drogās traipiem (ir arī tepiķiem u.c.). Vajag uzliet uz netīrās vietas un paturēt, tad izmazgāt. Ja nelīdz, tad gan nezinu. Tas var izrādīties samērā grūti... ko nespēj vīriešu stiprās rokas, to var paveikt ... tikai čaklie sieviešu pirkstiņi... Traipu tīrītājs un veļas mašīna! Ja gadījumā ir kādam paziņam/ai - rekomendēju Faberlic firmas traipu tīrāmo zīmulīti - man tas pagaidām vēl nav kapitulējis neviena traipa priekšā:) ··· Traipu tīrīšana: Kā no biksēm iztīrīt šokolādes... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā no biksēm iztīrīt melleņu traipus? (15)
Es ar ziepēm jau mazgaju bet neka
Ir vēl variants, salasītās mellenes saspiest sulā un tad bikses iemērkt. Būs visas bikses vienā tonī :) Otrs variants ir ...pieskaņot klāt blūzīti ... ;)... ar... kādu melleņu traipu ... :) Krievu veikalos (Betā) ir Persoļ. Izvāri. Palīdz labāk nekā Vanišs. Ak, pilseetnieki...
Ar visparastaako. purva uudeni. To, kuraa sfagnu suunas aug.
Tikai ar ziepeem/kjiimiju pirms tam nevajadzeeja mulljaat..
Ko tur vairs tagad.... Pishi - propalo!
Tā īsti nekad neiztīrīsies...uz mežu jāiet ar meža (darba) drēbēm.
Bet nu vari paprovēt balinošo ķīmju-Vanish/Ace...
··· Traipu tīrīšana: Kā no biksēm iztīrīt melleņu... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu