Ugunsmūris

ugunsmūris foto attēls

Ugunsmūris - jautājumi un diskusijas

Kā atvērt 1935 portu ugunsmūrī? (7)
Planoju rit paskatities tiesraidi tautas foruma kas planota 12.00, no http://www.lu.lv, bet tur ir tada prasiba ka - ugunsmūrī jābūt atvērtam portam 1935, ko izmanto RTMP protokols. no programmaturas neko nejedzu. kura vieta man jaiet...
komandrindā ieraksti
netstat -an
vai
telnet 127.0.0.1:1935
vai
ieej te> http://www.canyouseeme.org/

Normāli ir tā, ka ir atvērti TIKAI VAJADZĪGIE porti, viss, basta, ja gribi, vari vispār atvērt visu, būs tev prieki, redzēsi...
bamtrinker, nebiedē cilvēku, var atvērt visu un ne kas nenotiek, bieži vien sledzu nost ugunsmūrui un ne kas nenotiek, ka ari antivīrusu iesledzu tikai tad ja kas aizdomīgi izskatša vai ta pat vien iknedeļas skanēšanai. Zaulon, kad tu ej ārā no mājas, tu mierīgi vari neslēgt durvis ciet, jo 90%, ka viņas neviens nemēginās slēgt vaļā, bet 100%īgi atvērs un "uzlauzīs", ja kāds to mēģinās.

7 no 10 mājas datoriem ir inficēti, tas aptuveni tāds mans spriedums iz pieredzes, tak no tiem septiņiem, sešu īpašniekiem nav ne jausmas, ka tā ir.

Viela pārdomām?
Tur naf ko domāt. Pie pareizas datoru konfigurācijas un lietošanas, 99% no viņiem ira imūni. Tev jau nekas nenotiek tāpēc, ka tu ZINI ko dari un tā ir BĪĪĪG starpība ar tēmas autoru.

Vēlreiz, NAV visām durvīm jāstāv vaļā. Visām jābūt ciet uz atslēgu un tikai dažas durvis drīkst virināt personas, kurām datora īpašnieks ir iedevis atslēgu - tā varētu raksturot portu un ugunsmūru NORMĀLU drošību.
Tas gan , taisnība ka pat ne 7 bet 9 ir inficēti, man te katru otru dienu pieved kādu remontam, bet remonts jav ir viens, pilns ar visādu zarazu, savedu kartībā nokonfigurēju visu un ta pat pec mēneša atkal klāt un atkal zarazas biezā slānī. Jo parasti visu kur loda interneta un ko piedācā dažādās apžaubamās mājas lapās apstiprina un vēl visādus navarotus savelk lai smukāk vis izslatas, ka piemers brauzerim rāmis apkart ar puķītēm vai pimpīšiem, un vēl visāda herņa. Laikam jav cilvēku dabā , visādus sūdus vākt kas pa pasauli mētājas. Priekš kam likt Norton antivīrusu un cik saprotu Windas ugunsmūri? Man stāv Norton internet security 2012 un nav vispār problēmu! Un nesaprotu kāpēc ir speciāli, kas jāver vaļā.
Man visur kur vajag laiž iekšā! Un inetā vispār neeju pa tiešo caur brauzeri, bet eju caur smilškasti (Sandboxie). Un ja neko nekačāt bez pārbaudes iekšā tad vispār nav no kā baidīties.
Un porno saiti ar nav bīstami, kaut neredzu sevišķas vajadzības tur iet. Vienreiz izleca man ziņa ka kompis nobloļēts, un ziņa ka jāsūta sms lai atbloķētu. Es pasmējos, iztīrīju Sandboxie un mierīgi turpinu darboties ar kompi.
··· Ugunsmūris: Kā atvērt 1935 portu ugunsmūrī? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Paziņojums "Port scan is logged" (4)
A ko nozīmē, ka ik pa laikam izlec paziņojums - Port scan is logged... !? Nekas it kā vairāk nenotiek - tikai ar pīkstienu tas logs izlec...
Kāda proga vai kads no arpuses portus skanē Tava kompi :D Pilnīgi nav obligāti, lai tas būtu "kāds". Tas var būt arī bots(zaraza) tavā lokālajā tīklā utml.
Bet tik pat labi var arī būt "kāds". Kāpēc? Varbūt tāpat, kāds iemēģina spēciņus, testē nokačāto skana progu.
Tu jau sava ugunsmūra logfailos vari apskatīt skenētāj IP adresi. Zini IP, vari rakstīt sūdzību viņa provaideram, lai ievieš sankcijas.
Karoč, "blondīne" ļoti maz vielas secinājumiem ir devusi.

Jautājuma būtība nav-nafig kādam vajag...:)
Vai nu tavā kompī iedzīvojies vīruss,kura uzdevums ir skenēt tava komja portus un savam "saimniekam "ziņot par atvērtajiem kompja portiem,vai kāds to dara no ārpuses.Un tas tiek darīts ar milzu daudzumu kompju.Vīruss palaists brīvībā saprot tikai savu uzdevumu un viņam nav nekādas daļas par personālijām.Vīrusa uzdevums ir skenēt kompi un to viņš arī dara.I viss.Iespējams,ka viņš ticis uzrakstīts konkrētai vajadzībai,bet nu dzīvo savu dzīvi inficētā kompī.Būtība tā ir neta ikdiena,nepārtraukti tiek skenēti un meklēti zombējamie datori.Apmēram tā...
··· Ugunsmūris: Paziņojums "Port scan is logged" lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu